Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ennyi egyértelmű bizonyíték...

Ennyi egyértelmű bizonyíték van amik HIVATALOSAN elérhető és látható bárki számára akkor miért nem akarjuk még belátni most se, miért dugjuk a homokba a fejünket és tagadjuk azt amit már értelmesen gondolkodó ember nem tagadhat?

Figyelt kérdés

Most itt ne a reptodios baromságokról essen szó és maradjunk komolyak..

Én borzalmasan szkeptikus voltam, eddig habár nem vetettem meg azt h létezik földön kívüli élet, de a klasszikus értelembe ezt a repülő csészealjas ufók jönek a földre dolgot elvetettem.

Én tipikusan az az ember vagyok aki nem akar engedni a véleméynéből csak a legeggyértelműbb vagy hihető bizonyítékok ellenébe vagyok hajlandó elhinni.

és azt kell mondanom én eldöbbentem és most már nem tudom tagadni azt h ezek a dolgok nem igazak.

Ezek nem összesküvés elméletek mert konkrét tagadhatatlan tények vannak..igen tudjuk már azt h a németeknek voltak repülő csészealjas repülő terveik amikből meg is valósítottak 1-2,az operation Higjump is elég eggyértelmű tény erre,NASA szándékosan lerontott képminőségű képei,a vaknak is kirívóan látható gigantikus cenzúrázott képei,az hogy erre szovjet,usa részéről külön ügyosztályok voltak,elképesztő mennyiségű ufo akták és legmagasabb szinten titkosított akták,NASA szándékosan tévesen megadott adatok pl a marsról és ezeket szakértők hitelesítiktényleg azt gondoljuk h a holdbázisok,marsvárosok és egyéb dolgok amikről rengeteg fotó!! van a nasa honlapján is elképesztően rossz minőségbe és nagyon láthatóan cenzúrázva csak véletlenül olyan...egy több millió dolláros project rosszabb képet készít mint egy mai modern mobiltelefon?

Tényleg ennyire naívak vagyunk?


2012. febr. 24. 13:49
1 2 3 4 5
 21/47 kris.king ***** válasza:
Én éppen azt mondtam hogy nem hiszem hogy a képek valódiak lennének.
2012. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 kris.king ***** válasza:
Láttam egy olyan filmet ami arról szóól hogy a holdon idegen űrhajók vannak és a NASA képeket hamisít de nem hittem el. Ha hamisítottak volna az nem látszana meg.
2012. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az "utolsó" megszólítás nem neked szólt, hanem annak aki a videót belinkelte előtted! :)
2012. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Utolsó.



Ahelyett hogy ismeretlenül oltogatsz másokat, ha el szégyelled magad menny és szedesd ki a fitymaszűkületed.

2012. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Bocsánat,Menj-et akartam írni csak siettem.
2012. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkületemet eltartana egy darabig mire megtalálnák, mivel nő vagyok.


Egy felnőtt nő, majd ha te is felnősz és ne adj Isten tanulsz is, megérted miért hatalmas nagy marhaság a videó amit belinkeltél.

2012. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Te megmondod ki milyen korosztályba tartozik és mennyit tanult életében neten keresztül.Taníts Mester.
2012. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 kris.king ***** válasza:
Ha elhiszed hogy a Holdon élet van akkor ha másképp nem is agyilag gyerek vagy.
2012. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
HA mindent elhiszel a "FÜGGETLEN" médiának és a NASA-nak ha másképp nemis agyilag gyerek vagy.:)
2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Majd ha te ott jártál akkor legyél ebben ennyire biztos.
2012. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!