Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen meghajtással jönnek...

Milyen meghajtással jönnek ide az ufók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 18:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Köszönöm, hogy ismét jó napot szereztél nekem! Ez mindig megtörténik, ha veled társalgok, kezdelek egészen megkedvelni. Ennyi értelmetlen baromságot ritkán lehet egy kupacban olvasni. :-)


"Jelenlegi tudomány nem zárja ki ufók létezését !"

Ismét felhívnám nagybecsű figyelmedet, mint már párszor megtettem, hogy ilyet nem is mondtam. De úgy látom, hiába... Csak azt hajtogatod, amire rácuppantál.


De azért látom, hogy a számodra kényelmetlen kérdések, felvetések elől nagyon szépen ki tudsz térni... Azokra nemes egyszerűséggel nem válaszolsz.

Még szerencse, hogy a tudósok nem ilyenek! :-) Volt alkalmam többel együtt dolgozni, és tanúsíthatom, hogy SOKKAL normálisabbak! - És nem hisznek az ufó-legendákban, jókat tudnak röhögni rajtuk. (Dávid Gyula például eléggé vörös fejjel kifejezetten fuldokolni szokott...)


Bár én nem fizikus vagyok, "csak" mérnök, dolgoztam pár évet kutató intézetekben, és ragadt rám valami a koszon kívül is. Természetesen NEKED jogodban áll ezt nem elhinni, bár én már több linket, referenciát adtam magamról. Te meg csak sértődötten hajtogatod, hogy te aztán milyen baromi okos vagy, és közben olyan dolgokban hiszel, amit érdekes módon "véletlenül" soha nem sikerül hitelt érdemlően bizonyítani...


Ugye nem haragszol, ha a fentiek alapján azt mondom, hogy kissé elvarázsolt fazon vagy? Persze ez nem baj, ezt én nem sértésnek szántam, csak szerintem te nem a való világ talaján állsz. De ilyen emberekre is szükség van - csak NEM a tudományos életben. Ott a hideg realitás, a tényekből, törvényszerűségekből következtető logika ami célra vezető - te pedig attól eléggé messze kerültél.

(Gondolj csak az 500 fontnyi ununpentiumra...)


De persze mindezek után engem nevezel nagyképűnek... Osztod az észt, mert te aztán még azt is el tudod dönteni, hogy a nálad sokkal nagyobb koponyák mikor járnak tévúton, hiszen te még náluk is okosabb vagy... Ha pedig ellent mer mondani neked valaki, az csakis hozzá nem értő, mindent összezagyváló hülyegyerek lehet.


Szerintem meg inkább tükörbe kellene nézned. De inkább ne tedd, lehet, hogy leugrana a foncsor...


Na jó, hagyjuk is... Valóban nincs értelme. Te ABBAN a valóságban hiszel, én meg nem. Meggyőzni biztosan nem fogjuk tudni egymást.


Pedro

2012. jún. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/142 A kérdező kommentje:

Baromságokat te szoktál hajtogatni, bár nem ismered el egy könnyen még akkor sem, azon kevés esetben sem ha utólag belátod !


Minden hülyeségedre válaszoltam ! Ha nem értetted meg az a te hibád.


Ufó legendákban és nem hiszek ! Nagyon sok marhaságot olvasni róluk. Én azoknak az eseteknek hiszek, melyben igazságot látni vagy igazolt. Én tudom az ufókat, magukat a legendákat elvetem.


"dolgoztam pár évet kutató intézetekben, és ragadt rám valami a koszon kívül is. "


nem sok minden :D DGY-től hallottad, hogy a relatívitás elmélettel igazolták a kvantumtérelméletet ? Nem !


Sikerült bizonyítani ezeket a dolgokat ! Te számodra nem, mert nem ismered az irodalmat,nem olvasod, így nem is tudsz semmit sem.


Nem vagyok elvarázsólt, csak sokkal többet tudok ezekről a dolgokról,a mik neked hihetetlennek tűnnek.


Azért nevezlek nagyképűnek, mert az vagy. Most ezt felróvod nekem, de te hagytad jóvá és még hozzá is tetted, hogy a szakmádon belül. Ez nem tartozik azon szakmákba amiket ide linkeltél ! Már elfelejtetted, de nem a memóriakiesésed az egyetlen hibád :D.


Nem vagyok nagyképű és igen el tudom dönteni ! Nem nagyobb kopnyák mint Én. A fizikusoknál az a helyzet, hogy az elméleti fizika terén elindulnak az általuk igaznak vélt úton, mert ők abban látják az igazat és ilyenkor kicsit elszalad a ló velük. Olyan dolgokat szőnek bele az elméleteikben amik enyhén szólva utópisztikusak, de ettől emberek ők. Egy jó fizikus ezt felismeri !


Pl Hugh Everett III. megalkotta a sokvilág elméletet. Jó fizikus volt és nagy koponya is. ma azonbanminden fizikus tudja hogy ez utópia. Akár azufó kutatók röhöghetnének is rajta, mert annyira abszúrd ! Nagyobb valószínűséggel dobom át a falon a tenisz labdát minthogy ez igaz legyen !


Ha jól ismered a fizikát, akkor fellelhető az elméletekben ilyen részek is és akkor tudod borúl az egész elmélet, ennyi az egész.


Nem akarlak téged meggyőzni ! Csak reagáltam, de már látom hogy kár volt :D. Sajnos az ismereteid nem teszik lehetővé konzekvens vélemény alkotást az UFÓ témáról és egyik kérdésemről sem. nem kellene beleokoskodni, pl Én semmegyek osztani az észt az informatikáról, mert nem értek annyira hozzá, pedig találkoztam sok jó informatikussal és jól elröhögtünk egymással sok dologról.

2012. jún. 7. 00:29
 43/142 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

"DGY-től hallottad, hogy a relatívitás elmélettel igazolták a kvantumtérelméletet ? Nem ! "

(Csak számolom, ezt most hozod fel KILENCEDSZER...)

Nem, nem tőle hallottam. Mint már említettem (bár én csak egyszer) itt én fogalmaztam rosszul, és így a mondatomban összekevertem két független fogalmat. Nem tudom, mi a bajod, a hibát AKKOR IS elismertem.


Viszont azt tőle hallottam, hogy mekkora baromság a föld mélyén lakó "idegen létforma", meg az 51-es körzet körüli felhajtás...

Azt, hogy idegen fajok, életformák, akár értelmes civilizációk is LÉTEZHETNEK, senki nem tagadta - bármennyire is így akarod feltüntetni. A tagadás arra vonatkozott (és vonatkozik most is), hogy bármilyen idegen faj ide látogatott volna - és végképp, hogy itt lenne honos.


"Sikerült bizonyítani ezeket a dolgokat !"

Többször is kértem, hogy adj valami HIVATALOSAN ELFOGADOTT, ELISMERT, TUDOMÁNYOS bizonyítékot ezekre. Eddig még EGYETLEN EGYET SEM adtál, csak hangoztatod, hogy te okosabb vagy mindenkinél.


"nem a memóriakiesésed az egyetlen hibád "

ÉN ezzel tisztában vagyok - veled ellentétben...

Sok hibám van, és nem is tagadom azokat. De örülök, hogy legalább TE tökéletes vagy. (Vagy annak hiszed magad.)


"Nem vagyok nagyképű és igen el tudom dönteni ! Nem nagyobb kopnyák mint Én."

Áááá,, dehogyis vagy te nagyképű, egy cseppet sem! Miután szerényen megállapítottad, hogy az elismert tudomány képviselőinél te tájékozottabb és okosabb vagy... Olyan vagy, mint az ibolya...

Hozzád képest Einstein is csak egy egyszerű szabadalmi ügyintéző! Kaku és Hawking meg csak fantaszták, hiszen TE tudod az egyedül üdvözítő igazságot, ők meg csak tévúton járkálnak... :-DD


Örülök, hogy Magyarországon VANNAK ekkora koponyák, mint te. Csak azt nem értem, hogy miért tart még mindig itt ez az ország, hiszen VELED az élen már tudományos nagyhatalom lehetnénk...


Te.... Fizikusok gyöngye.... :-DD


Na de végülis tökéletesen igazad van, én BELÁTOM, hogy felesleges vitatkoznom veled, bár nem ugyanazért, amiért ezt te gondolod. Csak fantáziálj tovább nyugodtan reptoidokról, ufókról, űrlényekről, föld alatti intelligens életformákról...


És persze hogy elhiszem, hogy te mennyire okos vagy! Hiszen te magad mondtad!


Pedro

2012. jún. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/142 A kérdező kommentje:

"(bár én csak egyszer) itt én fogalmaztam rosszul, és így a mondatomban összekevertem két független fogalmat. Nem tudom, mi a bajod, a hibát AKKOR IS elismertem. "


Nem írtad, hogy ezt ismerted el, így a hibáid közül nehéz kiszűrni hogy a rengeteg közül melyikre gondoltál. Állandóan kevered a szezont a fazonnal, bár ennek oka a tudatlanságod, sok esetben !


Az hogy mi van az 51-es körzetben, te tudod ? Ott voltál ? Olyanról akiott volt és nem vonatkozott rá a titoktartás beszéltél ? Borzalmasan sötét vagy, komolyan mondom, szenvedés veled beszélgetni. A radarláthatatlanságon is ksokan röhögtek 80-ban, közben már megvolt.


Azt sem tagadja senki, hogy jártak volna itt ufók, senki sem, sőt !


A csehszlovák és mexuikói TUDOMÁNYOS AKADÉMIA kijelentette, hogy lefilmeztek ufókat és igenis léteznek idegen űrhajók amelyek a légtérben repülnek !


A föld alatt élő lényeknek sokszor akardtak a nyomára. Találni óceánfenék alján olyan növényeket melyeknek nem kellene ott lenniük. Senki nem ment le megvizsgálni !


Én nem írtam még le hülyeségeket, veled ellentétben.


nem érted és mégegyszer nem írom le, hogy nagy elméleti fizikusok, a saját fantazmagóriáikat is beleszövik az elméleteikbe. Az elméleti fizikai kutatásokból nem lehet nagyhatalomnak lenne, ezt tudnod kellene ha olyan téren dolgoznál amit belinkeltél.


Nem tudom miért vagy ebben a fórumban, azonkívül hogy beleokoskodsz számodra érthetetlen dolgokba semmit nem csináltál.

2012. jún. 7. 19:38
 45/142 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nem írtad, hogy ezt ismerted el,"

??? Dehogynem, olvasd csak vissza!


"így a hibáid közül nehéz kiszűrni hogy a rengeteg közül melyikre gondoltál."

Azért hidd el, hogy én sokkal jobban ismerem a saját hibáimat, mint te. Az önismerettel TE állsz hadilábon, nem én.


"Állandóan kevered a szezont a fazonnal,"

Bocs, de ez plágium. Előbb én írtam rólad, hogy kevered a jézuskát a géppuskával.


"Az hogy mi van az 51-es körzetben, te tudod ?"

ÉS TE???

"Ott voltál ?"

ÉS TE???

"Olyanról akiott volt és nem vonatkozott rá a titoktartás beszéltél ? "

ÉS TE???

(ne modd hogy igen... a hazugság nagyon csúnya dolog ám!)


"Azt sem tagadja senki, hogy jártak volna itt ufók, senki sem, sőt ! "

????? nem hát! Sőt, határozottan állítják! Na segíts már, melyik szakkönyvben is? Már több napja próbálom megtudni tőled, de nagyon ellenállsz...


"A csehszlovák és mexuikói TUDOMÁNYOS AKADÉMIA kijelentette, hogy lefilmeztek ufókat és igenis léteznek idegen űrhajók amelyek a légtérben repülnek ! "

KÉREM SZÉPEN A HIVATKOZÁST! Különben csak a levegőbe beszélsz. (Szokásod szerint.)


"A föld alatt élő lényeknek sokszor akardtak a nyomára."

KÉREM SZÉPEN A HIVATKOZÁST! Különben csak a levegőbe beszélsz. (Szokásod szerint.)


"Találni óceánfenék alján olyan növényeket melyeknek nem kellene ott lenniük. Senki nem ment le megvizsgálni ! "

A hidrodermális rések élővilágára gondolsz? (Ne mondd hogy igen, a nevét se tudtad eddig.) Már megvizsgálták. Nem földönkívüli eredetűek. Tudom, ez pech...

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak úgy ízelítőnek...


"Én nem írtam még le hülyeségeket, veled ellentétben. "

Dehogynem :-DD Folyamatosan azt teszed.

De rendben van, ELFOGADOM az állításaidat, ha egy TUDOMÁNYOSAN ELFOGADOTT portálról belinkeled a hülyeségeid bizonyítékát. (Mint azt már SOKADSZORRA kérem, minden eredmény nélkül.)


"nem érted és mégegyszer nem írom le, hogy nagy elméleti fizikusok, a saját fantazmagóriáikat is beleszövik az elméleteikbe. "

...majd alaposan megrágják, és csak azt mondják el belőle, ami nem hülyeség. Egyikük sem bolond (veled ellentétben) hogy hülyeségekkel égesse magát.


"Az elméleti fizikai kutatásokból nem lehet nagyhatalomnak lenne, ezt tudnod kellene ha olyan téren dolgoznál amit belinkeltél. "

Elméleti???? Te meglehetősen GYAKORLATI dolgokról nyilatkozol, ha jól értettem. Vagy csak ELMÉLETILEG lennének itt a kedvenc földönkívülijeid? Akkor te is csak fantáziálsz, mint Kaku? :-DD


"Nem tudom miért vagy ebben a fórumban,"

Ezt szinte mindegyik hozzászólásod végére odaírod. Ezentúl nem kell fárasztanod magad, majd automatikusan oda fogom képzelni, jó?


"azonkívül hogy beleokoskodsz számodra érthetetlen dolgokba semmit nem csináltál."

Szerintem már jóval több mindent csináltam, mint te... :-D De hát végülis ezt én tényleg nem tudhatom, hiszen eddig csak te kaptál rólam információkat (meglehetősen sokat), rólad meg csak annyit tudok, hogy

- állítólag 160-as IQ-d van egy olyan skálán, ami csak 130-ig mér

- állítólag fizikus vagy, ennek ellenére tudománytalan nézeteid vannak

hiszel a földönkívüliek idelátogatásában, de ezt SEMMILYEN elfogadható dologgal nem tudod alátámasztani

- heves agresszivitással kiosztod azokat, akik ellent mernek mondani neked

- el vagy telve a saját HOLTBIZTOS tudásodtól, másokat (nálad jóval komolyabb tudósokat) fantasztának nevezel

- aki ezeket a szemedre veti azt öntelt, nagyképű fráternek nevezed

- mások hibáit rendületlenül felemlegeted olyankor is, mikor egyáltalán semmi köze a szövegkörnyezethez

- saját magadat viszont hibátlannak, bölcsnek, és nagyon okosnak, tájékozottnak tartod - megkockáztatom, hogy még szerénynek is.


Most, hogy meggondolom, ennyi elég is rólad.

Sőt, ha jobban meggondolom, ennyi elég is belőled.

Na, isten áldjon - vagy mit is beszélek, természetesen a reptoidokra gondoltam. :-D


Pedro

2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/142 A kérdező kommentje:

Konkrétam nem írtad le, hogy elismerted, azt az ostobaságot a repatívitáselméletről, amitől Einstein forogna a sírjában és szerinted egy fizikusnak tudnia kellene :LOL.


Nem. Nem ismered a hibáidat.


""Állandóan kevered a szezont a fazonnal,"

Bocs, de ez plágium. Előbb én írtam rólad, hogy kevered a jézuskát a géppuskával. "


Nem. Ezt is Én írtam le előbb, de egy korábbi vitában.


Az 51-es körzetből HALLOTTAM nyilatkozni olyan embreket akik tt voltak.


Nem ezekről az óceánfenéki növényekről beszélek és nem ez az egyetlen bizonyíték.


Én nem írtam le hülyeségeket, de te ezt folyamatosan teszed.


"...majd alaposan megrágják, és csak azt mondják el belőle, ami nem hülyeség. Egyikük sem bolond (veled ellentétben) hogy hülyeségekkel égesse magát."


Ott az Everett féle sokvilág elmélet, már leírtam neked, ezt te mindek nevezed ?:D


Ezek az elméleti fizikai dolgok, nem gyakorlati kutatások, ezt tudnod kellene. Az ufókat ne keverd ide.


"- állítólag 160-as IQ-d van egy olyan skálán, ami csak 130-ig mér "


Ezt nemmondta senki sem, megint kevered a hülyeségeidet ! Alattomos vagy.


" állítólag fizikus vagy, ennek ellenére tudománytalan nézeteid vannak

hiszel a földönkívüliek idelátogatásában, de ezt SEMMILYEN elfogadható dologgal nem tudod alátámasztani"


Te nem értesz a tudományhoz, így nem is tudod eldönteni, hogy ezek mennyire tudományosak. Vannak bizonyítékok, már a fórumban sokszor leírtam, ha visszaolvasol megtalálod őket, a kedvedért nem állokle erről vitatkozni, mert NINCSEN HOZZÁ ISMERETED ÉS ESZED SEM.


"- heves agresszivitással kiosztod azokat, akik ellent mernek mondani neked "


eZT TE TESZED.


eSZMÉLETLEN HÜLYESÉGEKET ÉS VALÓTLAN DOLGOKAT ÍRSZ LE.



A fórumon már sokszor linkeltem és írtam bizonyítékokat, nyitott és érdeklődő embereknek. Neked ezt nem fogom megtenni, nem csak azért mert fáradtságos dolog lenne linkeket adni, hanem mert teljesen értelmetlen.


Már leírtam, de nem fogtad fel !


Felesleges veled vitatkozni, mert tudásod és értelmed nem áll ezen a szinten.

2012. jún. 7. 21:16
 47/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Most mit kezdjek veled?


MEGINT nem mondtál semmi kézzelfoghatót, csak azt szajkózod, hogy én mennyire buta, hozzá nem értő, és ostoba vagyok. Ja, és persze AZÉRT nem adsz semmi konkrétumot, mert azt nem érdemlem meg...


Érdekes, hogy egyéb kérdéseidnél is közlik veled többen, hogy agresszív vagy, és jó lenne, ha visszafognád magad...


NEKED EZ NEM TŰNIK FEL?


Persze miért is tűnne, hiszen mindenki hülye, csak te vagy helikopter... :-DD


Szóval megint csak mellébeszéltél. :-D


Pedro

2012. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/142 anonim ***** válasza:
Pedro, hülye vagy.
2012. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/142 Shai-Hulud ***** válasza:

Különbség köztünk, hogy én tisztában vagyok a saját hülyeségemmel, te meg fel sem fogod a sajátodat! :-DD


Pedro

2012. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/142 A kérdező kommentje:

Én már régen nem tudokmit kezdeni veled ! :D.


A cseh Tudományos Akadémia jelentette ki hogy léteznek ide látogató földönkívüliek, miután egy filmforgatáson, amely egy dokumentumfilm volt, lefilmeztek egy roppant sebességű UFÓT ! Visszajátszva és kielemezve, megállapították hogy földi jármű nem képes ekkora sebességre. Ez a 90-es években volt. Egy ufókongresszuson le is vetítették. Lehet hogy netennincsen fennt, de amennyit te feleslegesen ide írtál, az az írgalmatlan sok idő és energia töredéke szükséges csak ahhoz hogy levélben elkérd tőlük ezt a filmet.


A mexikói hadsereg is elismerte, az ide látogató ufók létét, ami pár kérdéssel feljebb meg is van a fórumon.


Te kezdted ezt a hangnemet, te vagy agresszív és alattomos. Senki nem szólt nekem ezért, sőt ha már itt tartunk, egy kedves fórumozó neked mondta hogy hülye vagy. :D.


Nekem nincsenek hülyeségeim, a fórumban normális válaszokat adok, veled ellentétben.

2012. jún. 7. 22:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!