Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti nem veszitek észre, hogy...

Ti nem veszitek észre, hogy 404-nem lessz többé? (én diator vagyok)

Figyelt kérdés

Kedves kérdezők, 404 elment.. Nem fog vissza jönni.. Én sokat beszélgettem vele, tény, hogy egy értékes ember ment el... Nekem bizonyítékot mutatott a földönkívüliek létezésére, ami hihetetlen látvány vol.


Tudnotok kell, hogy 404 elment azokkal a lényekkel akikkel tartotta a kapcsolatot. Ezek a lények, magasak voltak és nagyszeműek.


404 a bolygón többször is járt... Nekem elmondta, hogy ott miben volt része.


Tudom, hogy nem hazudott. Mivel a bizonyítéka amit láttam, emberi ésszel nem felfoható, hihetetlen dolog volt.. Amiről nem szeretnék beszélni.


2012. júl. 18. 18:32
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:

utolsó te, beszívtál??? Mit szívsz?



404 elment! És ő egy személy volt! Én láttam őt, 2 m magas volt , egy idős ember...

Egy okos emle, aki már nincs itt mert elment!



Csak felakarom kelteni a figyelmeteket, hogy már 1 éve elment, vagy már több ideje nincs a gyakorin.. stb....

2012. júl. 18. 19:29
 12/57 anonim ***** válasza:
404 felakart szerelni egy "UFO adóvevö"-nek hívott tákolmányt az intézet tetöjére az éjjel, ezért átszállították egy rácsos ablakú szobába. Ott internet hozzáférés sincs, tehát nem tud többet jelentkezni.
2012. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 x) ***** válasza:
Már nem azért de csak én vettem észre hogy ez egy utolsó elkeseredett próbálkozás egy kis figyelemszerzésre? :) Nagyon szép meg jó volt amit 404 csinált, nagyszerű író lenne belőle, ha földönkívüli joghurtot reklámozna, azt is el tudná adni. Más körökben pénzt is kaphatott volna érte, de lejárt az ideje. Gondolom remélted hogy még utoljára mindenki elkezd kiváncsiskodni hogy "úú mi ez a nagy bizonyíték??" de remélem a legtöbben már átlátnak ezen.
2012. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

De qrva érdekes ez a bizonyíték!

Soha, semmit nem bizonyított abból amiket összehordott, hogy is tudta volna bizonyítani.

Egyszer próbálkozott valami kődarabbal, hogy megvilágította elemlámpával, és azt próbálta beadni, hogy magától világít.

Az itteni tevékenységének az volt a csúcspontja, egyben a legnagyobb beégése!

Akkor kellett volna szégyenében lehúznia magát a budin.


Természetesen te sem szeretnél semmiféle bizonyítékról beszélni... mondjuk hiába is tennéd, a szavak csak szavak, bárki ki tud találni akármilyen hülyeséget.



Miért van az, hogy soha, semmiről nincs kézzel fogható bizonyíték???

Miért van az, ő is csak pofázott a bizonyítékokról, mégsem bizonyított soha semmit?!?!

Még egy videónak hazudott hangfelvétel is készült róla (mivel látni azon se lehetett semmit) és ott se mutatott semmit?!?!

Rengeteg ember lejáratja, elmondják mindennek, amiért állandóan kapálózott, ha bármire lenne bizonyítéka, 1 másodperc alatt leszerelhette volna az összes kötekedő embert.

Ehelyett fülét-farkát behúzva kullogott el, mert belátta, hogy a 10 éveseket is csak pár napig tudja átverni.


Egyébként észrevettem, hogy 404 nem lesz (1 sz!) többé, és örülök neki, hogy egy trollal kevesebb van.

2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
61%

De, észrevettük!

Azt észrevetted, hogy az az ezo oldal egyáltalán nem az az ezo oldal, ahol 404, és a hozzájuk hasonlóak eredményesen tudnának ténykedni?

Itt minden e tekintetben jószándékú kezdeményezést, komoly, érdeklődő, tanulni-vágyó stb. kérdéseket bizonyos elemek már gyökreiben vertek szét, nem engedték meg bizonyos sötét erők, hogy ez az ezo, az az ezo legyen, aminek lenni indult.

Ezek után természetes, hogy 404 elment, persze attól még maradhatott volna a Földön, attól, hogy a GYK-n nem tudott megfelelő munkát végezni, attól még nem kellett volna neki ki tudja meddig futni.

Ha pedig csak ennyi volt a "küldetése", akkor ennyi.

2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

Itt egy tanulságos eset, amely rávilágít 404-es szavahihetőségére és kiszámíthatatlanságára


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2960..

2012. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:

"Én láttam őt, 2 m magas volt , egy idős ember"


Idős volt, de 2 méteres? Akkor mennyi volt fiatalon?:) 230?:) Lehet a 404 a magasságát jelöli.

2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Figyeljetek ide...


Nem szeretem ismételni magam..


megértem, hogy hihetetnelül hangzik. Olyan dolog ez, amire nincs érthető magyarázat, mivel ez egy olyan közem magassági szintje, ami emberi ésszel nem fogaható fel...



Én láttam a bizonyítékot, higyetek nekem (de ha nem hisztek nekem, az sem baj, mert tudom hogy mit láttam és tudom hogy mit mutatott nekem 404)


Röviden elmondom: 404 mutatott nekem egy idegen lény holtest fejét , ami egy nagy befőtes üvegben volt benne.. Le volt hibernálva, hogy mi az ami benne van, az a folyadék , tudjátok: alkohol volt benne vagy mit tudom én...


Az idegen lény fejéről hámlott a bőr, a fej nagy volt, a koponya méret is, a idegen lény szája kicsi és nagy szemű.. A szeme élénk piros volt, a bőr színe élénk rózsaszín!!!!!!!



Amit láttam, valóságos volt. Nekem elmondta, hogy honnan szerezte az idegen test fej részét....


Innen jön az, hogy nem hazudott semiről, amiket mondott nem voltak radikálisak a valóság vonalat követte!


Örülök, hogy tudtam segíteni.

2012. júl. 18. 19:59
 19/57 anonim ***** válasza:
Akkor az egy hupikék törpikék volt.
2012. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 x) ***** válasza:
Tudod 404-et azért szerettük mert hihetően írta le a dolgokat. Amit te összeirkáltál az meg nevetséges :D
2012. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!