Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti nem veszitek észre, hogy...

Ti nem veszitek észre, hogy 404-nem lessz többé? (én diator vagyok)

Figyelt kérdés

Kedves kérdezők, 404 elment.. Nem fog vissza jönni.. Én sokat beszélgettem vele, tény, hogy egy értékes ember ment el... Nekem bizonyítékot mutatott a földönkívüliek létezésére, ami hihetetlen látvány vol.


Tudnotok kell, hogy 404 elment azokkal a lényekkel akikkel tartotta a kapcsolatot. Ezek a lények, magasak voltak és nagyszeműek.


404 a bolygón többször is járt... Nekem elmondta, hogy ott miben volt része.


Tudom, hogy nem hazudott. Mivel a bizonyítéka amit láttam, emberi ésszel nem felfoható, hihetetlen dolog volt.. Amiről nem szeretnék beszélni.


2012. júl. 18. 18:32
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
404-es egy zsigoló volt.
2012. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
404 valóban elment azokkal a lényekkel, de vissza is jött azóta, és csak a gyakoriról ment el, egy másik fórumon még mindig írogat.
2012. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már, elég rosszul próbálsz meg kamuzni, szal hiába ismételgeted magad, felesleges:) Most meg bemásoltál egy szövegrészt egy másik kérdésből:D Innen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3207..


Ott leírtam h miért nem láthattál semmit abban a befőttes üvegben:)

2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Diator lehet egy kérdésem?

A Hold mozog a tengelye körül?

2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék erről beszélni.
2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Nehéz túltenni ezen magunkat és nehéz erről beszélni, még sokkos állapotban vagyunk.


Olyan jókat röhögtem azon amiket 404 meg fercsike találtak ki, aki lehet ugyanaz az ember volt. Az a fazon akinél elszállásolta, vad körülmények között él, nincsen még üzlet semmisem a közelbe és be sincsen vezetve a víz és gáz meg a villany sem, de feri mindennap írt gyíkra és sült krumplit evett :LOL. Nem beszélve arról sem, hogy félmeztelenül fejszével a kezébe ment vadra vadászni a remete hogy legyen enni ferinek :D Van aki így küzd meg a betevőért. Tarzan.


mÉG SOKKOSAK VAGYUNK HOGY VICCEKET EZEK UTÁN MAJD CSAK TINI MAGAZINOKBAN OLVASHATUNK.

2012. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

24-es a hold nem mozog a tengelye körül, mivel kötött keringése van.. A hold évente 4cm-t távolodik....


ami fura, mivel egyik hold sem ad ilyen jelenséget hogy a központi bolygójától távolodást mutatt.


Úgy tudom, hogy a hold egy mesterséges űrahjó volt, ami belül és a hold sötét oldalán a mai napig lakott..


a képek, amik a hold felszínén készültek rendszerint retusáltak..


Röviden ennyi, nem szeretnék sok időt tőlteni válaszok adásával.

2012. júl. 18. 22:18
 28/57 anonim ***** válasza:
Bevallom én is idióta vagyok, na de ez már nekem is sok XDXD
2012. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Demokritosz és Anaxagorasz azt tanították, hogy az ősi időkben a Földnek nem volt Holdja. Ez a Hold nélküli állapot az emberiség legősibb emlékei közé tartozik. Arisztotelész írja, hogy a Görögországi Árkádiának, még mielőtt azt a Hellének elfoglalták volna, volt egy őseredi lakossága, akiket Pelesgian-oknak hívtak. Ők már akkor itt voltak, amikor a Föld felett az égen még nem volt ott a Hold.
2012. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Diator te teszel fel ilyen kérdéseket ?! http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3150652..
2012. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!