Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti nem veszitek észre, hogy...

Ti nem veszitek észre, hogy 404-nem lessz többé? (én diator vagyok)

Figyelt kérdés

Kedves kérdezők, 404 elment.. Nem fog vissza jönni.. Én sokat beszélgettem vele, tény, hogy egy értékes ember ment el... Nekem bizonyítékot mutatott a földönkívüliek létezésére, ami hihetetlen látvány vol.


Tudnotok kell, hogy 404 elment azokkal a lényekkel akikkel tartotta a kapcsolatot. Ezek a lények, magasak voltak és nagyszeműek.


404 a bolygón többször is járt... Nekem elmondta, hogy ott miben volt része.


Tudom, hogy nem hazudott. Mivel a bizonyítéka amit láttam, emberi ésszel nem felfoható, hihetetlen dolog volt.. Amiről nem szeretnék beszélni.


2012. júl. 18. 18:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

"Tudnotok kell, hogy 404 elment azokkal a lényekkel akikkel tartotta a kapcsolatot. Ezek a lények, magasak voltak és nagyszeműek. "



Ez nagyon tetszik. :)))


Melyik fajta gomba?

2012. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Haggard és akkor mi tőrtént ? Mint a Star Wrasban odaépítették mint a halálcsillagot a holdat is a Reptoidok ?
2012. júl. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Figyelsz, Diator!

Azért, mert egy földönkívüli elment közülünk (ha 404 egyáltalán az volt), attól még nem kell ennyire kétségbe esni, nem dőlt össze a világ. Egyrészt.

Másrészt egész biztos maradt még itt köztünk éppen elég közülük, ha egyáltalán eljutottak már odáig, hogy emberi alakot öltve lóti-futizzanak itt közöttünk. Ha pedig nem, akkor 404 sem az volt!


Ha itt vannak, úgy sem tudunk ellenük tenni semmit, ha még nincsenek itt, akkor 404 sem volt más, mint egy önmagát "eladni akaró", feltűnési viszketegségben szenvedő személyiség, aki most méltóságában, meg nem értettségtől sértve keres magának másik "vadászterületet".


Tudod, alapvető emberi vonás, hogy távol az eredeti lakhelyünktől szeretjük egy kicsit másnak mutatni magunkat, kicsit többnek, mint akik valójában vagyunk.

Erre van a közmondás: messziről jött ember azt mond, amit akar.

Ha most 404 megsértődve távozott közülünk, akkor ő sem volt más, mint ember. Érted, ember volt ő is, hiába mond saját magáról bármit is.

Ha pedig mégsem, akkor viszont nem lehet, nem szabad hogy legyen benne bármiféle ingerültség, megbántottság azért, amiért itt nem talált "kellő" érdeklődésre, odafigyelésre. Nem lehet benne harag, hasonló negatív érzelem, mert az azt jelenti, hogy még ő sem az a magasan fejlett lény, akinek mondja magát.

2012. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

"24-es a hold nem mozog a tengelye körül, mivel kötött keringése van.. A hold évente 4cm-t távolodik....


ami fura, mivel egyik hold sem ad ilyen jelenséget hogy a központi bolygójától távolodást mutatt. "


Ezt még én is tudtam h 4 centit távolodik. Tükröket helyzetek el a Holdon több Holdra szállás alkalmával. Ezekre a Földről lézert irányítanak, és ezzel tudják a pontos értéket megmondani.

Az meg h a többi Hold nem mutat ilyen jelenséget, az orbitális baromság:) Ugyanis a tükrök nélkül mi sem tudnánk megmondani h távolodik. A többi égitest Holdja pedig túl messze van, h tudjunk róluk akármit is, főleg azt h távolodnak-e vagy sem. Mivel nem lehet ezt lemérni, ezért nem lehet kijelenteni h távolodnak a bolygójuktól. Erről ennyit:)

2012. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem hazudott. Mivel a bizonyítéka amit láttam, emberi ésszel nem felfoható, hihetetlen dolog volt.. Amiről nem szeretnék beszélni."


Akkor meg minek írod ki kérdésbe te állat?


Nem te vagy 404 és most próbálod meg fényezni egy kicsit magad?

2012. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
igen én teszek fel olyan kérdéseket , szeretek viccelődni :D
2012. júl. 19. 12:34
 37/57 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis te vagy Diator.Ő is ugyan ezt írta tavaly az egyik kérdéshez.
2012. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Ez a gyerek nem diator... még nem esett le?


Diator retardáltabb volt és még csak közel ennyire se tudott helyesen írni.

2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Figyelj, utolsó én vagyok diator.....



Letöröltek az oldalról, sajnos..

Sok dolgot máshogy gondolok...


A helyesirási hibáim azért voltak és vannak most is mert dikleksziás vagyok, ez

2012. júl. 19. 14:53
 40/57 A kérdező kommentje:

ezen kiveül nem magyar bilegyüt haszmnálok és nincs helyesirás ellenőrzöm sem....


valamikor leptoprol irok valamikor pedig gépről, különbözö billentjükkel...


stb...


Más részt... fura az, hogy nem tudom bebizonyitani hogy én vagyok diator :DD ez vicces szamomra.


na mindegy.

2012. júl. 19. 14:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!