Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti nem veszitek észre, hogy...

Ti nem veszitek észre, hogy 404-nem lessz többé? (én diator vagyok)

Figyelt kérdés

Kedves kérdezők, 404 elment.. Nem fog vissza jönni.. Én sokat beszélgettem vele, tény, hogy egy értékes ember ment el... Nekem bizonyítékot mutatott a földönkívüliek létezésére, ami hihetetlen látvány vol.


Tudnotok kell, hogy 404 elment azokkal a lényekkel akikkel tartotta a kapcsolatot. Ezek a lények, magasak voltak és nagyszeműek.


404 a bolygón többször is járt... Nekem elmondta, hogy ott miben volt része.


Tudom, hogy nem hazudott. Mivel a bizonyítéka amit láttam, emberi ésszel nem felfoható, hihetetlen dolog volt.. Amiről nem szeretnék beszélni.


2012. júl. 18. 18:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a furcsa, h a kérdést is, és a kommentjeidet is helyesen írtad, amint vki felhozta h a régi nem írt helyesen, azonnal elkezdtél rosszul írni. Kicsit furcsa:) Ezt egy kicsit most bebuktad:)
2012. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
Qrva szánalmas próbálkozás,kapásból látszik h egy csomó kérdést ez a ratyi rakott fel nemrég...
2012. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges,hogy ő diator.A Holdas kérdéssel akartam róla meggyőződni.De bárki mondhatja,hogy ő diator,szóval szerintem ezt sosem tudjuk meg.
2012. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a régi ufósok közül, (akik még a 404 aktív korából itt voltak az oldalon) tegnap este egy másik személy is felbukkant, akivel annakidején egy-két privit is váltottam. Most személyemet feltárva üdvözöltem, de nem reagált rá, mint aki nem tudja, ki vagyok, átsiklott a "bemutatkozásomon". Azt tudom, hogy az a személy és diator + 404 igen szoros kapcsolatban voltak.


Lehet, hogy itt most az önmagát 404-nek nevező személy van jelen, és így akarja letesztelni, hogy valójában mennyire "vagyunk oda" attól, hogy ő most eltávozott közülünk.

2012. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szárjankó
2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de nem olvasom el amit írtok.


ezért nem fogok rá válaszolni.



Remélem tudtam segíteni.


Várnunk kell még, ha minden igaz nyár végére az usa kormánya közzé teszi az idegenek létezését.


Vanak dolgok amik befognak következni,a attól függetlenül, hogy az emberiség akarja-e vagy sem.


Elfog jönni az a idő amikor fejlett civlizációkkal fogjuk magunkat szembe találni.


És ez az idő nincs messze.


Mindenjót mindenkinek, diator voltam.

2012. júl. 19. 23:34
 47/57 anonim ***** válasza:
Remélem nem hallunk rólad többet gyíkarc
2012. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Nyár végén jelentik be? Az nem jó, akkor nem érek rá, jelentsék be máskor.

Kicsit fura lenne ha egy magyar átlagember tudna arról h mit is akar az USA kormánya jelenteni és mikor..:D Mind1, próbálkozásnak jó volt.

2012. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Miért az USA? Miért mindig a NASAtól és az USA-tól varjuk a bejelentést? Miért nem a Roszkoszmosztól?Az űrkutatásban az oroszok állnak az élen,ők már Holdbázist is terveznek.Kína is az USAelött jár az űrkutatásban...:
2012. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kíváncsi a válaszainkra,miért tetted fel a kérdést?
2012. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!