Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy távoli óriásbolygón akár 2, de több értelmes életforma is kialakulhatott?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk az egyik a kígyófajtákból fejlődött ki, a másik az emlősökből, harmadik a növényekből!

Ez szerintetek lehetséges?


Persze a földön egy értelmes faj van, csak más a színünk, de attól még ugyanaz a faj, de más bolygókon akár kialakulhatott több értelmes faj is?



2012. júl. 22. 14:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát nekünk azon a bolygón tartózkodó 3 faj ufo lenne!!!
2012. júl. 22. 16:58
 12/17 Lilith1994 ***** válasza:
már egyszer válaszoltam de tudod mi az az ufo?
2012. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tudom mi az ufo, de most itt az idegen lényeket értettem ufo alatt!!!
2012. júl. 22. 22:15
 14/17 anonim ***** válasza:
Levezettem hogy miért nem alakulhat ki több fajta intelligens létforma. Nem tudom mi nem érthető. A tektonikus lemezek elszeparálatlanságának köszönhetően.
2012. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
43%

Eggyértelműen nem vagyunk egyedül az univerzumban:)

Csak az elvakultak és a tudatlanok gondolják azt hogy csak a földön van életforma.

2012. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem akár még a Földön is lehetséges, hogy "akár 2, de több értelmes életforma is kialakulhatott"


nem vagyok benne biztos, hogy az ember a "mester-rassz" (=mester-életforma) ezen a Földön


inkább slave (= "szolga-faj", aki kb. kontroll alatt van)

2013. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1.Azért mert földön a kontinensek folyamatos mozgásban vannak az még nem azt jelenti, hogy minden más bolygón is mozognia kell! Meg aztán ez függ az élőlények szükségleteiktől is..Nekünk a földön főképp oxigén kell meg víz, meg napsütés stb. De volt már rá példa hogy ezeknek a hiányában is kialakultak létformák mivel nekik más kellett a fejlődéshez...


S, most egy kicsit az inteligens életformáról: Mi emberek azért vagyunk ilyen "okosak" mert ez kellett a fen maradáshoz DE pl. a dinoszauruszok sokkal hosszabb ideig uralták a bolygót még se voltak olyan fejlettek mint mi. Azért mert nem volt rá szükségük! Megvolt a kifogyhatatlan táplálkozási étrendjük így aztán nem volt értelme tovább fejlődniük...Ahhoz képest mi milyen gyors ütemben fejlődtünk nem?


S még egy valami...A nagy számok értelmében lehetséges hogy több inteligens faj legyen egy bolygón DE hogy megtámadnák egymást vagy sem az a kialakult kultúrától meg világnézettől függ. Ha pl. mint a két faj rasszista ideológiával tekintenek egymásra akkor nyilván háború lesz de ha a kultúrájuk szerint a tolerancia előnyösebb akkor nyilván béke lesz...stb.

2013. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!