Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ugye ez nem UFO volt? Légyszi...

Ugye ez nem UFO volt? Légyszi nyugtassatok meg mert nagyon parázok! (lehet hogy ok nélkül)

Figyelt kérdés
Szòval,tegnap éjjel láttam egy villogó kis fehér fénypontot ami gyorsan mozgott (repülő nem lehetett mert az pirosan is szokott villogni)szóval gyorsan mozgoott aztán hirtelen felszívódott. Nem ment tovább,egyszerűen eltűnt...mondjatok érveket hogy miért NEM lehetett UFO mert félek :/

2012. aug. 6. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Én is láttam egyszer egy ilyent.

UFO volt, de nem kell megijedni az ilyentől. Nyugi, nem vesz célba, meg ilyenek.

2012. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Még mielőtt más idióta leírná, megteszem én. Ez mindenképp ufó volt mer' az ufó aza azonosítatotlan repülűű tárgy, és mivel azzonosítotlan volot, repült is, ezé hát ez mindenképp UFO volt. Szánalmas okoskodás off.


Valószínűleg nem földönkívüli eredetű volt, de ha mégis, nem kell tőle félni. Nem bántanak senkit sem, sőt, le sem szállnak, csak megfigyelnek. De mondom, valószínű, hogy összetévesztetted valamivel.

2012. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem műhold
2012. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-) Csak akkor tényleg megijedtem.
2012. aug. 6. 10:31
 5/24 A kérdező kommentje:
Amúgy bocs a helyesírási hibákért telòról írok.
2012. aug. 6. 10:33
 6/24 Antimod ***** válasza:
Csak azt nem értem, mitől kell megijedni, akár űrhajó volt, akár nem.
2012. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudom furán hangzik :) de aznap ilyen paranormális jelenségeket olvastam és azután én mindig kicsit...hát,mondjuk úgy hogy jobban ijedezek
2012. aug. 6. 10:59
 8/24 Antimod ***** válasza:
44%
A paranormális dolgok velünk élnek, sokan észreveszik őket, sokan betudják természetes dolognak, mások nem vesznek róluk tudomást. Nincs bennük semmi ijesztő, akik annak találják, azok legtöbbször számító vagy gonosz emberek, akiknek ráadásul csak halvány fogalmaik vannak az egészről.
2012. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Antimod ***** válasza:

"akik annak találják"


NEM! Annak tálalják, így akartam írni, és így más az értelme is.

2012. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Won ***** válasza:
Hullócsillag is lehetett, vagy valami más dolog, ami elégett a légkörben. Akármi is volt, ne félj!
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!