Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ugye ez nem UFO volt? Légyszi...

Ugye ez nem UFO volt? Légyszi nyugtassatok meg mert nagyon parázok! (lehet hogy ok nélkül)

Figyelt kérdés
Szòval,tegnap éjjel láttam egy villogó kis fehér fénypontot ami gyorsan mozgott (repülő nem lehetett mert az pirosan is szokott villogni)szóval gyorsan mozgoott aztán hirtelen felszívódott. Nem ment tovább,egyszerűen eltűnt...mondjatok érveket hogy miért NEM lehetett UFO mert félek :/

2012. aug. 6. 10:19
1 2 3
 21/24 Won ***** válasza:
Na az is elég érdekes.
2012. aug. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

ha gyorsan mozog, és CSAK világít, akkor az valószínüleg az ISS űrállomás.. az szokott gyorsan menni..

Ha meg nem az akkor meg csillaghullás..

Nem kell egyből mindig a rosszra gondolni kicsi csillag...

A legvalószínűbb az ISS.. az naponta többször is elhalad a közelben...

2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jó, hogy nem kell félni, de hát 13 évesen még nyugodtan ijedezhetek.. Amúgy nem attòl féltem hogy, (az egyik válaszoló fogalmazott így) célba vesz vagy mi, csak akkor hirtelen ijesztőnek tűnt, de még azért se hiszem hogy repülő volt, mert egy idő után (pár mp) egyszerűen felszívódott, és semmi hangja nem volt. De már nem félek, noha tegnap is láttam hasonlòt, csak az gyorsabban eltűnt, és mire kaptam a telefon után hogy mondjuk videózzak, már nem volt ott, ráadàsul egy évszàzad mire az èn telòm bekapcsol :D
2012. aug. 24. 10:26
 24/24 anonim ***** válasza:
Komolyan ne félj. Ha akartak volna bántani minket, már rég megtehették volna. Ugyanis, amikor mi még normálisan beszélni nem tudtunk, barlangokban éltünk, ők már olyan technológiával rendelkeztek, hogy akár egy másik Galaxysból eljöttek ide. Tényleg így van: ha akarnának vagy akartak volna bántani, már rég megtehetnék vagy megtehették volna.
2014. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!