Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezünk egyáltalán?

Létezünk egyáltalán?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az UFO-k már több ezer éve elfoglalták a Földet, és az embereket egy számítógépre kötötték, ahol ezt a világot modellezi le. A testünkből pedig energiát nyelnek el.
2012. okt. 9. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Szép próbálkozás, Morpheus.
2012. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
már a gépek vették át az irányítást akiket mi alkottunk meg a múltban, a többi stimmel
2012. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
jaj nemár
2012. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy a tested ott van ahol van?
2012. okt. 9. 19:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Jé és tényleg egy gép van előttem.

Beveszem a piros kapszulát és legyakok néhány robotot.

2012. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
ezt most nem mondod komolyan? -_-"
2012. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Persze, lehetséges hogy virtuális valóságban élünk, semmit nem lehet biztosra venni. Ezt te is tudod, mi is tudjuk, innentől pedig mi értelme feltenni egy kérdést?


Oké, értem, ez egy kérdőív, hogy "Szerinted igaz?" Itt az én tippem:


Nem.

2012. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom a párhuzamot a mátrixal. De szerintem sokkal valószínűbb hogy egy idegen faj inváziója után történt a programozásunk.
2012. okt. 9. 19:34
 9/17 Antimod ***** válasza:
50%

David Icke szerint pontosan ez történik, és ezek a bizonyos UFO-k a reptoidok (pontosabban szerinte nem földönkívüliek, hanem létközi lények, a mi energiánkból táplálkoznak, mert ahol léteznek, ott nincs felhasználható energia).


Létezni létezünk, ez biztos, kérdés, hogy milyen formában. Csak illúzió volna a fizikai test, amit mentális áthangolással uralhatunk? Vagy valóság, amíg le nem vetjük, nem szabadulhatunk meg tőle?

2012. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dalek Traak ***** válasza:

Senki nem tudja mi az igazság, akár úgy is lehet ahogy leírtad.

És akkor már ez is lehetséges lehet: http://www.youtube.com/watch?v=LXkAB5aXn24&feature=related

2012. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!