Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezünk egyáltalán?

Létezünk egyáltalán?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az UFO-k már több ezer éve elfoglalták a Földet, és az embereket egy számítógépre kötötték, ahol ezt a világot modellezi le. A testünkből pedig energiát nyelnek el.
2012. okt. 9. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem létezünk és a kérdésed sem hangzott el ami az amúgy nem létező Igazságot firtatja, te nem létező enitás!


László jósnő

2012. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
kizárt dolog mert nem tudom
2012. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez UFO meg hókusz-pókusz. Nézz utána Platon vagy Descartes írásainak. Ez egy rendkívül érdekes ága a filozófiának. Ismeretelmélet a neve. én nagyon szeretem. Ajánlom a "Rab a barlangban" okfejtést, nagyszerű. Nagy vonalakban azt a feltevést járja körül, hogy érzékeinket profi módon megcsalja valami feljebbvaló, esetleg a tudatunk egy olyan szintjén uralkodnak rajtunk, hogy mi azt nem érzékeljük, és egy preparált létezést élünk át. Tök érdekes és mókás. Vagy hogy mikor álmodsz, és mikor vagy ébren. Hidd el őket olvasni jobb, mint az itteni hozzászólásokat (beleértve engem is). Ott olyan emberek írnak erről, akik itt nyomokban sem láthatóak. Ha erről akarsz tudni, csak hajrá.


Érdekes lehet még a Mátrix filozófiája című könyv is, mely a legjobb egyetemek filozófia tanárainak, és jeles hallgatóinak írásait gyűjti össze a témában. Kitérnek a vallási, és spirituális párhuzamokra, de nagyon sokat foglalkoznak az ismeretelmélettel. Ezt értsd úgy, hogy a valóságrelét kikapcsolva nem kákát keresnek a csomón, hanem faszán elmélkednek a mögöttes okokról, és elméletekről. Nagyon jó én szerintem.


Üdv a Mérvadó Információ Kapitány!

2012. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírási hibákat helyeztem el, hogy hibáimból tanulva, ti ne kövessétek el őket.
2012. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14-es elmélete szimpatikus nekem. Minden nap, minden percben az az érzésem, hogy nekünk nem ezt ígérték, amikor elindultunk ide, valami nagyon félrement ezzel a mátrixszal..
2012. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez így lenne (bár szerintem nincs így) akkor tuti nem földönkívüliek csinálják, mert ha energiát akarnának lopni, az lenne az érdekük, hogy pozitív hatások érjenek, és hát nem tudom ti hogy látjátok, de van elég sok negatív dolog itt az életben.....
2012. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Fusd át a mondavilágot. Talán segít.


[link]

2012. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!