Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ezekhez mit szóltok?

Szkeptikusok ezekhez mit szóltok?


2013. ápr. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, több millió ember simán lehet buta, drogos, vagy szenzációhajhász, őrült, stb. Egyetlen nagyobb országban is simán összegyűjthető pár millió komplett idióta, nemhogy az egész Földön.


Egyébiránt meg nem titkolásról van szó, egyszerűen csak sosem történt még olyan, hogy kompetens személyek találkoznának idegen lényekkel. Mindig csak tanulatlan vagy bolondnak tűnő emberekről van szó, bizonyíték meg sosincs. Ez így meg elég gyanús, lássuk be ;)


Vagy csak gondolj bele abba, hogyha egy olyan, nemzetközileg nevenincs lap, mint a Blikk, hozzájutott ilyen információkhoz, amik valódiak lennének, akkor nem gondolod, hogy mindenhol máshol is csak ezt látná az ember?

2013. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el egyik linket sem, mert nem harapok a trollcsalira. Bekaphatod :)
2013. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
több millió ember látott földönkívűlieket még sincs bizonyíték :)
2013. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
#11-es neked igazad van.
2013. ápr. 8. 16:38
 15/46 anonim ***** válasza:

"Bazzeg, itt van valami izé, sosem láttam még hasonlót, de vinnyog a kis rusnyája, ugyan fojtsam már vízbe, ne visítson itt nekem."


És képes volt három órán át a víz alá nyomni, miközben végtelenszer gondolhatta volna át, mennyit érne a kis izé neki élve, vagy esetleg azt is, hogy humánusabb döntés lenne nem vízbe fojtani.


Biztosan igaz, nem vagyok szkeptikus többé.

2013. ápr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Igen az a három óra picit soknak tűnik:)
2013. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Béla vagyok.


A linkjeid egy-egy kalap trágyakupac.


Üdv:

Béla

2013. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

üdv Béla


Megy a pacsi!

2013. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
47%
Én csak azt nem értem, hogy miért olyan fene nagy baj az, ha valaki történetesen hisz a földönkívüliek létezésében, és urambocsá ennek még hangot is ad?! Bolygónk vallásos hívei (vannak egy páran, kb. úgy az emberiség 95 %-a) ugyanúgy, mindenféle kézzelfogható bizonyíték nélkül, valamilyen írás alapján alakítja világnézetét. Vagy az más?
2013. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

#19


Nem más.

Ha pl. egy katolikus áll neki olyan agresszióval bizonygatni a saját hitét, akkor ugyanaz a reakcióm rá, mintha egy ufológus tenné.

(Ugyanakkor, még ebben az esetben is, a katolikus mögött általában értékes és hasznos tudás van (pl. erkölcsileg hasznos), ami nagy különbség az ufológustól.)


Üdv:

Béla

2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!