Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ezekhez mit szóltok?

Szkeptikusok ezekhez mit szóltok?


2013. ápr. 8. 14:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

# 39


Csak tanácsként: sosem állítunk nem bizonyított dolgokat, mindössze valószínűsítünk, vagy nem valószínűsítünk. Egyébként rögtön jön valami "természettudós", aztán beléd köt - egyébként picit jogosan. Nézd meg, a levezetésemre egy sem akar reagálni, mert semmit nem állítok, csak feltételezek.

2013. ápr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Az idegenek járnak ide ez már biztos!

A kérdés mit akarnak itt?

2013. ápr. 12. 09:12
 43/46 nemelfogult ***** válasza:

#41

A gabona szárainak törés nélküli elhajlása nem feltételezés, hanem évek óta dokumentált, laboratóriumban vizsgált tény. Ennek utána lehet nézni a neten plusz magam beszéltem erről az ezt vizsgáló BLT csoportnak egy tagjával. Így ebben a kérdésben nincs mit a szkeptikusoknak bizonyítanom.

A kérdés ami megválaszolatlan, hogy ki használja ezt az általunk civil életben még nem ismert energiát, technológiát és miért a piktogrammok készítésére. E körül már inkább találgatás folyik érthető okokból. Az viszont egyértelmű, hogy az akármilyen ügyes hamisítók és az általam említett jelenség között nincs összefüggés.

Van más hasonló kizáró kritérium is, de nem akarok egy teljes oldalt teleírni. A legtöbben úgysem fognak utánanézni és megint megkapom, hogy "én Józsival, ha összeszedjük magaunkat ugyanezt meg tudnám csinálni":)

2013. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

# 43


Pontosan tudom, hogy miről beszélsz. 2003-ban, mint kutató mérnök, teljesen véletlenül volt szerencsém részt venni egy skóciai gabonakör műszeres vizsgálatában. Na, a világról alkotott nézetem ekkor fordult egy jókorát.


Amikor kiérkeztünk, először nagyon meglepődtem, hogy a NASA szakemberei is jelen vannak (akkor még nem értettem, mi a csuda köze van az űrkutatásnak a gabonakörökhöz), de azóta sok minden megvilágosodott.


Nos, annyit elárulhatok, hogy nagyjából annyi közük van a gabonakörökhöz, mint Neil Armstrongnak, az első holdra lépő űrhajósnak az ecuadori Cueva de los Tayos-hoz (akit érdekel a téma, garmadával talál erre vonatkozó írásokat a neten).

2013. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

A

˙|

2013. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 nemelfogult ***** válasza:

"Nos, annyit elárulhatok, hogy nagyjából annyi közük van a gabonakörökhöz, mint Neil Armstrongnak, az első holdra lépő űrhajósnak az ecuadori Cueva de los Tayos-hoz (akit érdekel a téma, garmadával talál erre vonatkozó írásokat a neten)."


Nem vagyok biztos, hogy értem a célzásod. Gondolható úgy is, hogy Armstrong csak azért kellett, hogy a barlang kutatásának rangot és figyelmet adjanak. (Prince Charles volt akit Armstrong előtt felkértek, tehát meglehetősen PR jellegű választás). Másrészt említed a skóciai gabonakőr élményed a NASA emberekkel, így belegondolva más az összefüggés. Ha van egy kis időd... köszi

2013. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!