Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők. Válaszolnátok "pár...

UFO hívők. Válaszolnátok "pár " kérdésre?

Figyelt kérdés

Ne is húzzuk az időt,én csak lököm a kérdést,és ugyanilyen egyszerűen szeretném kapni,áttekinthetően,számokba szedve a válaszokat.


1.)Hogy lehet az hogy a 20. század végén,az űrkorszakba való belépéssel (mely még mindig tart és csak fejlődik) nem taltunk egyetlen egy tényleg félreérthetetlen idegen lényekre utaló aktivitásat,jelet,anomáliát?


Ott van például az űrverseny végén felbocsátott SKylab űrprogramnak a modulja,mely több éven át (6) dolgozott,és igen fontos és komoly eredményekkel szolgált.Végzett napfizikai tanulmányokat,oceanográfiai méréseket,Földet is vizsgálta,erőforrások felkutatásában is részt vett.Hogy hogy ez a műszerekkel teletömött modul,soha nem készített megfelelő képet bármilyen idegen tevékenységről.Sőt,nem hogy megfelelő,de egyáltalán akármilyen képet?De nem csak a Skylab program ilyen.Egy rakat program volt mind szovjet (bár onnan biztos nem fog a világ elé kerülni semmi sem) mind amerikai oldalon.Hogy hogy semmi se?Főleg mostanában miért nem?Amikor már szinte minden fontosabb országnak van külön űrprogramja?


2.)A nagy számok törvénye.A nagy számok törvénye amit ti annyira szerettek hangoztatni elvileg ugyanannyira dolgozik ellenetek mint nektek.Ha valóban van is a tejútrendszerben (csak hogy közel marsafjunk) értelmes,csillagközi utazásra képes,még élő civilizáció,akkor is,mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön,és hogy még érdekeljük is őket mi.Illetve hogy még többször is megtegyék ezeket a hatalmas távolságokat.Ugyanis én úgy érzem hogy minden egyes UFO vitában túl könyedén bánntok a távolságokkal és azok megtételéhez szükséges idővel,sebességgel és energiával.Csak hogy érzékeltessem:A Napból érkező fénynek is 30 000 év kell körülbelül hogy elérje a Galaxis magját képező fekete lyukat.És néhány adat:A fény vákuumban 300 000 km/s-mal halad iletve erre is úgy képes hogy nincs tömege.Na akkor mit is remélünk egy tömeggel rendelkező űrhajótól,ami max a fúzió energiáját tudja használni?Sőt tudjátok mit?Használhat antianyagot,mert ki tudja,lehet mégis kivitelezhető.


3.)Ők hogyan kommunikálnak (mármint nagy távolságok áthidalásának) ?Ha azt mondanátok hogy rádió frekvencia,akkor megkérdezem:Hogy hogy soha senki nem talált olyan rádióadót ami ne lehetett volna megmagyarázható mondjuk aktív galaxismagokkal,vagy gyorsan forgó neutroncsillagokkal (pulzár)?


4.)Miért jönnek ide?Azért hogy a sablonválaszokat elkerüljem:


-biztos nem a nyersanyagokért:És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket,a hordozóhajókat vagy bármilyen munkafolyamatot?Különben is,mi a fenéért lenne olyan különleges a mi bolygónk?Vas,platina,arany,átmeneti fémek,aktinidák,lantanidák bőségesen vannak a meteoroidokban és a bolygókban is (kőzetbolygókban ),szóval hülyeség lenne külön a Földre jönni vasért,platináért,rézért,vagy lantánért.Aztéán nem fémekből is bőségesen vannak az űrben lelőhelyek (a gázóriások légkörében rengeteg szénvegyület,nitrogénvegyület,kénvegyület,és kötött állapotban oxigén van.Oxigén meg nagy mennyiségben van a víz hidrolízise során,tehát elég lenne a vízjeget megolvasztani és azt hidrogénre és oxigénre bontani.Szóval ha én vizet,oxigént,hidrogént akarnék szerezni a világűrben,inkáb az Európát,vagy a titánt kutatnám mint a Földet.De még az üstökösök nagyrésze is vízjég)


Köszönöm a türelmeseknek akik végigolvasták.



2013. ápr. 26. 19:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Az egyikre van egy feltételezésem. Hallottam még valahol hogy a kvantum húrkolódás alkalmas lehet kommunikációra és ezt nem is tudnánk mivel érzékelni.
2013. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Miért?Az alap természeti törvényekkel már bőven rendelkezik az emberiség.Akik általában azt szokták állítani hogy "jaj az emberiség szinte még semmit se tud" azok általában csak a maguk hiányos tudásukat vetítik ki az egés emberiségre.Ha a tudásunk tényleg olyan semmi lene akkor nem kéne egy mondjuk kvantummechanikával foglalkozó szakembernek 6-7 évig az egyetem padjában görnyednie,és magolnia ezt a semmit.
2013. ápr. 27. 13:09
 23/44 A kérdező kommentje:
Bocs 21-es.AZelőbb én a 20-asnak válaszoltam.
2013. ápr. 27. 13:11
 24/44 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam hogy az elözőt neki írtad. Mondjuk azt csak feltételeztem hogy a kvantum párok közti kapcsolat nem szakad e meg az állapot váltás után. De arra legalábbis bízonyiték hogy lehetséges információt átküldeni a fénysebességnél gyorsabban.
2013. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
81%

Most nem azért, de mikor feltetted a kérdést, leírva amit gondolsz totál értelmesnek tűntél.


Most meg aki ír valamilyen választ SEMMIT se fogadsz el szinte. Akkor mi értelme volt a kérdésnek? Nem azt mondom, volt aki butaságot írt, de hogy minden feltételezést, spekulációt és elméletet elutasítasz akkor ilyen alapon semmi értelme nem volt a kérdés feltevésének.


Ezen kívül néha elég lenéző stílusban írsz. "elfogadom mert legyen egye fene,elfogadom mert ma jól keltem. Na ez végre értelmet is sejtet!"

Igencsak lenéző és beképzelt vagy az emberekkel szemben.


"Na jó,írjátok már le nektek mit jelent a dimenzió szó,mert képtelen vagyok felfogni."

Ha már te is annyi olvasgatni valót ajánlasz a kedves kommentelőknek, én is ajánlom Michio Kaku munkásságait. Hogy nehogy azt hidd hogy valami áltudományos emberről van szó íme:

[link]

Ő alkotta meg a húrelméletet is, azaz hogy több dimenzió létezhet. Ha végignézed a faszi munkásságát és pozícióját rájöhetsz hogy nem egy vadbaromról van szó. Több tudós is foglalkozott ezzel. Mindig a tudományt hozod fel, akkor ezt a többdimenziós dolgot miért nem fogadod el? A tudományból is csak a saját szájízed szerint válogatsz?


Továbbá úgy vettem észre, hogy ami nem fér bele a világképedbe arra máris rávágod hogy hülyeség vagy hogy ez a "mentőöv" a válaszolóknak. Akkor megint csak fölösleges volt feltenned a kérdést. Attól hogy a te világodba nem fér bele a telepátia, az már egyéni probléma, a jelenség valós, még ha nem is tudjuk hogyan lehet "előcsalogatni". Ha nem lenne létező, a KGB és megannyi ország nem költött volna az adófizetők pénzéből annyi pénzt, hogy egy nem létező jelenséget kutasson évtizedeken keresztül.


Azzal is bajod van hogy sok mindent csak feltételezünk. Akkor vesd el a sok csillagász, tudós, asztorfizikus, történészt, asztrobiológust stb. mert az elméleteik nagy része szintén csak feltételezés. A darwinizmus ezer sebből vérzik, ezzel természetesen nem azt akarom mondani hogy alienek hoztak létre, de azt igen, hogy amit annyira védesz már nem állja meg a helyét, instabil lábakon áll a mai világban, idejét múlt.

Akik a csillagászattal foglalkoznak és egyéb fizikai dolgokkal, amiket még csak kapizsgálunk, ők is feltételezésekbe, spekulációkba bonyolódnak, és ezek tudósok, hozzáértők. Majd csak a jövőben derül ki, mennyi válik igazzá belőlük.

Ha ezeket a kérdéseket feltetted volna asztrobiológusoknak, fizikusoknak és a többi ők is csak puszta feltételezésekbe bocsátkoztak volna. Akkor ilyen alapon az ő válaszukat se fogadtad volna el.


"Tudod az evolúció nem szokott kedvezni a hosszú életű élőlényeknek .(gerincesek) "

Volt ember aki 270 évig élt. Nem hiszed? Járj utána. Segítségként elárulom hogy kínai. Igaz, ritka, de volt ilyen. Pedig elképzelhetetlen nemde? Hisz most is alig éli meg valaki a 100 életévét.

Sok mindentől függ hogy mi mennyi ideig él. Sok gerinces élőlény van a földön, mégis valamelyik élethossza meg sem közelíti az emberét. Az élőlény élethossza szerintem a bolygótól és környezetétől, életkörülményektől függ inkább.


"Ó hát persze.Ha te már az éhhalál szélén lennél és a kevéske energiádat a túlélésre kellene fordítanod,majd biztosan a kíváncsiság hajtana még mindig,és fedezgetnél fel más bolygókat?NEM.Minden energiáddal azon lennél hogy vizet,fehérjéket és szénhidrátokat vagy cukrokat találj."

Nem azt mondtam hogy éhhalál szélén vannak és kevés az energiájuk. Hol írtam én ilyet? Ezen kívül honnan veszed hogy cukrot zabálnak?:D Te is csak spekulációba "menekülsz" most.


Várom hogy visszatérj rám, mert nagyoooooon sok mindent kihagytál ;)

9-es voltam.

2013. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 Buborék Fejü ***** válasza:

1: Véleményem szerint még nem találkozott földi éleforma földön kívülivel. A kormányok sem. Ha jönnének is idegen lények, szerintem a kormánynak, a cia-nek, a nasanak annyi beleszólása lenne abba, hogy kivel és hogyan vegyék fel a kapcsolatot, mint egy pontynak, hogy melyik horgász fogja ki. Önzö, egoista és naív dolognak tartom azt képzelni, hogy a mi galaxisunkban, itt a földön egyedi valamik vagyunk.


2: A nagy távú utazásra már az embernek is vannak elméletei. Térhajlítás. Még lehet, hogy 1000 évig elmélet is marad, de lehet, hogy egy idegen civilizációban már olyan megszokott dolig, mint nekünk a lift.


3: Nem tartom kizártnak, hogy egy a kvantum-összefonodást alkalmazó technológia segítségével kommunikálnak. Ezért lehet az is, hogy rádióhullámokat figyelve soha az életbe nem fogunk elcsípni egyetlen adásukat sem.


4: Ebben egyet értek a kérdezövel. Szerintem számukra érdekesek lehetünk. Mint ahogy mi is megfigyeljük a méhek életét például.

Bár azt gondolom, ha képesek eljönni a mi naprendszerünkbe, az lesz a legissebb gondjuk, hogy hogyan maradjanak észrevétlenek elölünk.

2013. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
55%

george adamski

Ő alkotta meg a húrelméletet is, azaz hogy több dimenzió létezhet. Ha végignézed a faszi munkásságát és pozícióját rájöhetsz hogy nem egy vadbaromról van szó. Több tudós is foglalkozott ezzel. Mindig a tudományt hozod fel, akkor ezt a többdimenziós dolgot miért nem fogadod el? A tudományból is csak a saját szájízed szerint válogatsz?


A kérdező pont hogy dimenzió alatt ugyan azt érti mint amit ez az elmélet leír. Ha linkelsz valamit akkor legalább olvasd el.

2013. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

# 16/27-os. "nem mindenki a hüllők teremtményei. vannak hibrid fajok ugyan, de azok uralkodnak most rajtunk(kormánytagok stb). a hüllőknek valóban kell az emberi dns ...létre is hoztak már egy fajt, csak hát nem számítottak dolgokra, és nem úgy alakult ahogyan azt szerették volna... a hüllő fajokat egyébként ' szürkék'-nek nevezik. nekik is van 2 csoportjuk.

de más pozitív,valóban jó lények teremtettek minket. nem tudom pontosan kik.(plejádiakra gondolok, de ez nem 100%ig biztos) minden egyes faj itt a bolygón, a fehér emberek, négerek, kínaiak stb. más bolygóról lettek a Földre betelepítve. "


A földet úgy tudom, hogy az ősök(Hüllők,annunakik) irányítják hibrideken(illuminátusokon) keresztűl, így lényegében egyetértünk ebben ! Az is igaz, hogy különböző emberi fajok, különböző idegen beavatkozásnak köszönhető. Úgy tudom a plejádok alatt az Agharianokra gondolsz, csak nem ugrott be a nevük. Ők teljesen emberszerűek [link] Úgy tudom, hogy a belső földben élnek jelenleg (nem biztos).


Tudnál valamit mondani arról mi tőrtént a marson ? Kik éltek ott? Hol fejlődtek ki ?

2013. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Kérdező felvetései (értetlenkedéseire) :


""4. Azért hogy uralkodjanak rajtunk. Elszívják az életerőnket." Életerő?Tudod az életerő gondolata (vis vitalis) már a 19 század végére teljesen nevetségessé vált a természettudományokban."


Most újra felfedezték. Ez a biorezonancia.


"Én csak úgy odadoptam a kérdésben / válaszokban fogalmakazt hogy nesze,ez a válasz?Nem.Te is kérlek fejtsd ki (de akárki megteheti aki a telepátia mellett állt) hogy hogy is működik a telepátia?Milyen sejtek kellenek hozzá?Milyen sugárzással közli?Ezt a sugárzást élő szervezet hogyan hozza létre?Milyen agyterület működik ennél?Kezdetnek ennyi is elég lenne.Ja meg még egy:Mekkora mondjuk a vákuumban való terjedési serssége?"


Végtelen a terjedési sebessége. Nézz utána kvantumfizikában az azonnali távólhatásnak ! Az EPR kísérletnek. Jah és agy sem kell hozzá, csak tudat ami egy részecskének is megvan -.- Hoppá !


"Miért?Az alap természeti törvényekkel már bőven rendelkezik az emberiség.Akik általában azt szokták állítani hogy "jaj az emberiség szinte még semmit se tud" azok általában csak a maguk hiányos tudásukat vetítik ki az egés emberiségre.Ha a tudásunk tényleg olyan semmi lene akkor nem kéne egy mondjuk kvantummechanikával foglalkozó szakembernek 6-7 évig az egyetem padjában görnyednie,és magolnia ezt a semmit"


Sok speciális előadás van és laboratórium, amiben minden más fizika részt el kell sajátítani. A specializálódás csak 2 év ! Abból is egy a diplomamunka megírása, ami egyedi minden embernél és nem fedik le egymást teljesen a témával -.-


Az a baj a dimenzió fogalmának értelmezésével, hogy teljesen máshogy használja mindenki itt a fórumban ! A dimenzió kiterjedést jelent. Van tér & idő dimenzió és ennyi amit tudunk.


A gravitáció és a maradék kölcsönhatás egyesítése szerint 11 térdimenzió létezik, amik ősrobbanás után a hiperdimenziók feltekeredtek és picurik, de mindenhol itt vannak. Ezzel az a baj, hogy ha a gravitációt kissé módosítjuk, mármint a leíró egyenleteket ez a dimenziószerkezet és alak valamit a stámok és a felfogása teljesen megváltozik !!! Ergo semmi sem biztos !


Lehet a dimenziót teljesen máshogyan értelmezni, mint végtelen tereket extra metrikával más topológiai szerkezettel értelmezve is. Itt még nem tartunk, hogy tudjuk mi a valóság.

2013. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 Buborék Fejü ***** válasza:
44%
Lehet, hogy nem jól írtam a kvantum-összefonodást. De én is az "azonnali távolhatásra" gondoltam. De lehet egy és ugyan az a kettö :))
2013. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!