Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők. Válaszolnátok "pár...

UFO hívők. Válaszolnátok "pár " kérdésre?

Figyelt kérdés

Ne is húzzuk az időt,én csak lököm a kérdést,és ugyanilyen egyszerűen szeretném kapni,áttekinthetően,számokba szedve a válaszokat.


1.)Hogy lehet az hogy a 20. század végén,az űrkorszakba való belépéssel (mely még mindig tart és csak fejlődik) nem taltunk egyetlen egy tényleg félreérthetetlen idegen lényekre utaló aktivitásat,jelet,anomáliát?


Ott van például az űrverseny végén felbocsátott SKylab űrprogramnak a modulja,mely több éven át (6) dolgozott,és igen fontos és komoly eredményekkel szolgált.Végzett napfizikai tanulmányokat,oceanográfiai méréseket,Földet is vizsgálta,erőforrások felkutatásában is részt vett.Hogy hogy ez a műszerekkel teletömött modul,soha nem készített megfelelő képet bármilyen idegen tevékenységről.Sőt,nem hogy megfelelő,de egyáltalán akármilyen képet?De nem csak a Skylab program ilyen.Egy rakat program volt mind szovjet (bár onnan biztos nem fog a világ elé kerülni semmi sem) mind amerikai oldalon.Hogy hogy semmi se?Főleg mostanában miért nem?Amikor már szinte minden fontosabb országnak van külön űrprogramja?


2.)A nagy számok törvénye.A nagy számok törvénye amit ti annyira szerettek hangoztatni elvileg ugyanannyira dolgozik ellenetek mint nektek.Ha valóban van is a tejútrendszerben (csak hogy közel marsafjunk) értelmes,csillagközi utazásra képes,még élő civilizáció,akkor is,mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön,és hogy még érdekeljük is őket mi.Illetve hogy még többször is megtegyék ezeket a hatalmas távolságokat.Ugyanis én úgy érzem hogy minden egyes UFO vitában túl könyedén bánntok a távolságokkal és azok megtételéhez szükséges idővel,sebességgel és energiával.Csak hogy érzékeltessem:A Napból érkező fénynek is 30 000 év kell körülbelül hogy elérje a Galaxis magját képező fekete lyukat.És néhány adat:A fény vákuumban 300 000 km/s-mal halad iletve erre is úgy képes hogy nincs tömege.Na akkor mit is remélünk egy tömeggel rendelkező űrhajótól,ami max a fúzió energiáját tudja használni?Sőt tudjátok mit?Használhat antianyagot,mert ki tudja,lehet mégis kivitelezhető.


3.)Ők hogyan kommunikálnak (mármint nagy távolságok áthidalásának) ?Ha azt mondanátok hogy rádió frekvencia,akkor megkérdezem:Hogy hogy soha senki nem talált olyan rádióadót ami ne lehetett volna megmagyarázható mondjuk aktív galaxismagokkal,vagy gyorsan forgó neutroncsillagokkal (pulzár)?


4.)Miért jönnek ide?Azért hogy a sablonválaszokat elkerüljem:


-biztos nem a nyersanyagokért:És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket,a hordozóhajókat vagy bármilyen munkafolyamatot?Különben is,mi a fenéért lenne olyan különleges a mi bolygónk?Vas,platina,arany,átmeneti fémek,aktinidák,lantanidák bőségesen vannak a meteoroidokban és a bolygókban is (kőzetbolygókban ),szóval hülyeség lenne külön a Földre jönni vasért,platináért,rézért,vagy lantánért.Aztéán nem fémekből is bőségesen vannak az űrben lelőhelyek (a gázóriások légkörében rengeteg szénvegyület,nitrogénvegyület,kénvegyület,és kötött állapotban oxigén van.Oxigén meg nagy mennyiségben van a víz hidrolízise során,tehát elég lenne a vízjeget megolvasztani és azt hidrogénre és oxigénre bontani.Szóval ha én vizet,oxigént,hidrogént akarnék szerezni a világűrben,inkáb az Európát,vagy a titánt kutatnám mint a Földet.De még az üstökösök nagyrésze is vízjég)


Köszönöm a türelmeseknek akik végigolvasták.



2013. ápr. 26. 19:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
62%
érdekes ...
2013. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

"Hol írtam én ilyet? Ezen kívül honnan veszed hogy cukrot zabálnak?:D Te is csak spekulációba "menekülsz" most."


Adamski!Neked mégis mit jelent a kihaló félben kifejezés?Mert nekem azt hogy az akármilyen élelem,energiahordozók,szép lassan eltűnnek.


És különben ez nem spekuláció,hogy ha vannak idegen lények,akkor azok testük felépítéséhez fehérjéket,és lipideket,energiaszerzéshez pedig szénhidrátokat és cukraokat fogyasztanak.Mondj egy másik elemet,ami képes lenne az élő szervezetek alapjául szolgálni,és nem a szén!Csak a szén képes GYAKORLATILAG betölteni az élő szervezetek felépítésétEz az egyetlen olyan elem ami képes nagy méretű makromolekulákat,polimerszerű anyagokat,proteineket,lipideket,és hosszú,nyitott végű láncokat felépíteni.Tehát ez az egyetlen olyan elem amni az élet alapja lehet.


GYAKORLATILAG!


ELMÉLETILEG persze ott van a sokak álltal kedvelt szilícium ami megtörné a szén egyeduralkodását,de lássuk be hogy a szilícium:


-Sokkal kevesebb,és sokkal egyhangúbb,nem olyan változatos molekulaképző mint a szén


-Kötései túl kristályszerűek


-Maga az atom túl nagy


-Reakciói csak borzasztó szélsőséges körülmények közt mennek végbe


Szóval az hogy ELMÉLETILEG ki lehet egészíteni az organogén elemek listáját a szilíciummal,nem jelenti hogy gyakorlatban is lehetséges.


Ezért mondtam hogy cukrot ennének.Mert a világegyetemben a fajok 99%-a biztosan szén alapú és nem szilícium (ha egyáltalán lehetséges)

2013. ápr. 28. 12:44
 33/44 A kérdező kommentje:

Itt közben elindult egy mellékszálon a REptoidokról egy eszélgetés.Itt felvetődött hogy a reptoidok már millió évekkel előbb itt éltek,és hogy eredetileg a Föld az övék,mert hogy ők alakultak ki itt eredetileg és csak később húzódtak a föld alá.


Na itt lenne egy kérdésem.Mint ahogy nekünk is,minden más fajnak is át kell esnie a fejlődésnek bizopnyos fázoisain hogy űrutazó fajjá válhasson (szakóca=>kőbalta=>kőeszközök=>fémek megmunkálása=>hatalmas több emeletes épületek (mint a középkorban)=>gőzgépek (fémből)=>hatalmas beton ,acél,és üveg városok mint manapság)


Hogy van az hogy ezek a reptoidok kifejlődtek,és jelenleg is egy hipermodern fajt képeznek,de a fölkdtörténeti rétegekből sehol nem kerülnek elő millió éves autók,repülőgépek,vonatok,városok,vagy komolyabb technológiai színvonalat képező eszközök (mitt tudom én,mondjuk egy 40 millió éves atomreaktror generátora)

2013. ápr. 28. 12:57
 34/44 A kérdező kommentje:

Na úgy látom hogy a főbb kérdésekre nem érkezik több válasz mert már nem ír senki,aki meg írt már elmondta a véleményét.Akkor készítek egy számvetést!


1( kérdésre adott válkaszok:Hát mondom hogy nem vagyok a téma szakértőlye,tehát nem tudom eldönteni milyen ez a "kormány eltitkolja dolog".Tehát jó,elfogadom.


2) válaszra adott válaszok:


Hát az hogy mindenféle még csak hipotézisekből táplálkozó feltételezések vannak,egyszerűen elfogadhatatlan egy racionális elmének.Aki nagyon optimista talán elfogadja de aki racionális és analitikus azt nem.


3.) kérdésre adott válaszok:


Háááááát...Tényleg van alapja ennek a távolhatás dolognak úgyhogy nem tudom mit mondjak.Az hogy van egy természeti törvény ami a kvantumok világában működik,még nem jelenti azt hogy ez biztosan,100%-ban,egyszerűen megmásíthatatlanuul felhasználható lenne a gyakorlatban.Fentartásokkal de nem vetem el.


4.) kérdésre adott válaszok:


Spekuláció (méghozzá az idétlenebb fajtából) spekuláció hátán.Egyszerűen elfogadhatatlan.


Hát elég rosszul álltok az ALAP dolgaitokkal.Mielőtt belemennétek abba hogy melyik fajt hova rendezgessétek a tejútrendszer térképén,azelőtt inkább ezeket oldjátok meg légyszíves.


Poliateista

2013. ápr. 28. 13:14
 35/44 Buborék Fejü ***** válasza:

Neharagudj, de jobban jártál volna, ha a szerele/szex kategóriába kiírtál volna egy olyan kérdést: Terhes vagyok?


Neked egyébként mi a véleményed a feltett kérdéseidre?

Kíváncsi lennék

2013. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Ha feltettem egy KÉRDÉST akkor arra szerinted tudom a választ?


Pont azért tettem fel a kérdést mert nekem ezek megmagyarázhetatlan falakba ütköznek minden egyes válasznál.Ergó nincs válaszom rájuk.Mármint van,ha a "nincsenek ide látogató idegen lények a föld körül" válasz is válasznak számít a kérdéseimre.Lyézusom...

2013. ápr. 28. 15:07
 37/44 A kérdező kommentje:

(és mielőtt jönne a sok zseni,elmondom:csak irónia volt az "ly".)


Poliateista

2013. ápr. 28. 15:08
 38/44 Buborék Fejü ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, akkor miért kell flegmázni, leszólni masok véleményét?

Ha nem értesz egyet velük, attól még lehet kulturáltani válaszolni.

Pl.: köszi a válaszokat, bár nem sikerült meggyöznötök.

2013. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Először is:Ha csak most regisztráltál akkor biztos nem ismered azt ami az ezotéria kategóriában megy.Ha egy szkeptikus oda meri írni csak alsóhangon hogy "szerintem ez az UFO videó hamis/belemagyarázott/nem UFO/homályos akkor már ő a hüklye vaskalapos akit az illuminátusoktól kezdve a reptoidokon meg deltoidokon át mindenki megtéveszt és nem is ért a természettudományokhoz.Na erre jó példa Geortge Adamski aki az egyik legmoderálatlanabbul küldd el mindenkit aki nem UFO fan.


itt egy pár kérdése amiben engem is,és másokat is részesített a modorában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4268..


Itt a kérdező 23-as kommentje az igazán moderált!


aztán:



http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3909..


itt a 22-es válasz tartalmaz szép kis elhordásokat


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4138..


itt pedig a 12-es komment ócsárol szépen



Másodsorban pedig abból volt már elegem hogy tudományok kategóriábanb is mindenki mennyire ontja magából az UFO dolgokat.Ezért most megnéztem hogy mindenféle finomkodás nélkül,mennyire képesek megvédeni az állításaikat.

2013. ápr. 28. 16:07
 40/44 anonim ***** válasza:
77%

Szeretnék itt reagálni erre az utolsóra.


Először is NEM HISZEK sem a reptoidokban sem a sok ökör gyk-n kitalált fajban, meg megtévesztenek mindenkit stb. Attól hogy pár ilyen ember ezeket beírta, még nem kéne mindenkit egy kalap alá venned. Nézd végig a kérdéseket, ha találsz olyat ahol azt hangoztatom hogy a reptoidok itt élnek és a kormányon keresztül megtévesztik az embereket , kérlek, készségesen linkeld ide be, ugyanis garantálom, hogy egyet sem fogsz találni.


És egyáltalán nem úgy van, hogy a szkeptikus be mer írni valami ellenvetést, akkor én rögtön lehordom. Itt pl. hol hordtalak én el mindennek? Ha nem értettem egyet veled kulturáltan leírtam.

Kulturáltan válaszolok, ha olyan kommenteket is kapok. Ha retardált és lenéző kommentet kapok, akkor ne csodálkozzon a kommentelő, hogy néha olyan a válasz is. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.


Ha valakivel nagyon jól el lehet vitatkozni erről, annak én örülök is, de itt 95%-ban nem lehet ilyet találni. Az az 5% pedig nagyon ritka. A 90% nem igazi szkeptikus, csak trollkodó és okoskodó ember. A kommentjeikből lejön, hogy közük nincs az ufó témához, max látott egy-két videót a youtubon, meg elolvasott 3 gagyi cikket és ennyit tud.


Belinkelted a kérdéseim hagy reagáljak:

Az ELSŐ link - elárulom, a videóval kapcsolatban már rájöttem a megoldásra és senkinek sem volt igaza ezzel kapcsolatban. Sem nekem, sem a kommentelőknek. És egyébként a kommentek tükrözik a válaszom modorát, ha te ilyeneket kapsz hogy: hülye, stb. akkor te mégis hogy reagálnál rá? Attól, hogy leírom, hogy debil valaki még nem leszek szemét. Hisz te is sokszor hangoztattad itt hogy ilyen hülyeségeket, akkor te is ugyanott vagy mint én. Az a jedis komment, meg ne mond már nekem, hogy építő jellegű kritika a videóval kapcsolatban. Annyit ér, mintha Churchillhez beírtam volna hogy "Piroska se létezik, akkor Churchill mért létezne?"

Nézd meg Murr válaszát: nem ért velem egyet, mégsem küldtem el a fenébe. Miért? Mert normálisan megválaszolta a kérdést.


A MÁSODIK link.

Felhoztad a 22-es válaszom. Szép kis elhordásokkal. Ne haragudj, de te megnézted a 20-as választ? Minden második szava trágár és még csak nem is megalapozott a válasza, amit ki is fejtettem neki. Az hogy kiigazítottam a megalapozatlan kommentjét lásd az eltérítésekkel és a folklórral kapcsolatban, attól én még nem küldtem el a búsba.


A HARMADIK linkelt kérdés:

Itt is azt tudom megnézni, hogy olvasd el a válaszokat. Ha azok a válaszok igazak szerinted, akkor csak gratulálni tudok. Lerí róluk, hogy csak kötözködés és hazugság stb. Lásd azokat a gyerekes írásokat, hogy beírja, hogy ő katona volt stb.

És az, hogy valakik beírták, hogy Eredetileg senki semmilyen UFO ról főleg nem legénységről nem beszélt. ez is tükrözi, hogy még az ALAP történetnek az elolvasására sem vették a fáradtságot.



Ezektől eltekintve lemerném fogadni,hogy ebben a kategóriában a kérdések nagy része troll. Egyszerűen látni rajtuk. Én már régóta figyelem ezt a honlapot. Mielőtt jött volna a 404 és hasonló hülye emberek, tökre normális volt ez a topic. De mivel ezután tele lett írva hülyeségekkel ide csődítette azokat az embereket akik csak trollkodni akarnak, hülyíteni és a többi.


Itt már nem lehet feltenni egy kérdést sem lassan, mert mindenki szanaszét trollkodja.

Természetesen ha egy hívő szól, hogy miért kell ezt csinálnotok és miért látogatjátok ezt a topicot ha nem érdekel, akkor általában az a válasz jön hogy " mi csak azért írunk ide hátha megtérültök és nem hisztek ebben a sok ökörségben".

Ez nagyon álszent. Úgy akar valaki megtéríteni valakit, hogy beírja neki, hogy " te hülye, te idióta, te nemnormális, stb."??? Ezzel csak szítják a tüzet.

HA NORMÁLIS ÉSZ ÉRVEKKEL VÁLASZOL ÉS MÉG HA NEM IS ÉRT EGYET AZ ADOTT TÉMÁVAL, akkor azt elhiszem, hogy úgymond "megakarja téríteni", jobb belátásra bírni.De itt az esetek többségében erről szó sincs.


Egyébként mint írtam én szeretek normálisan elvitatkozni valamiről, de itt az nagyon ritkán, szinte semennyire sem tehető meg.

Érdekes módon az indexen a rejtélyes dolgok topicban ellehet az ufókról, pedig ott nagyrészt szkeptikusok vannak, de mégsem hülye és trollkodó válaszokat adnak.

2013. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!