Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők. Válaszolnátok "pár...

UFO hívők. Válaszolnátok "pár " kérdésre?

Figyelt kérdés

Ne is húzzuk az időt,én csak lököm a kérdést,és ugyanilyen egyszerűen szeretném kapni,áttekinthetően,számokba szedve a válaszokat.


1.)Hogy lehet az hogy a 20. század végén,az űrkorszakba való belépéssel (mely még mindig tart és csak fejlődik) nem taltunk egyetlen egy tényleg félreérthetetlen idegen lényekre utaló aktivitásat,jelet,anomáliát?


Ott van például az űrverseny végén felbocsátott SKylab űrprogramnak a modulja,mely több éven át (6) dolgozott,és igen fontos és komoly eredményekkel szolgált.Végzett napfizikai tanulmányokat,oceanográfiai méréseket,Földet is vizsgálta,erőforrások felkutatásában is részt vett.Hogy hogy ez a műszerekkel teletömött modul,soha nem készített megfelelő képet bármilyen idegen tevékenységről.Sőt,nem hogy megfelelő,de egyáltalán akármilyen képet?De nem csak a Skylab program ilyen.Egy rakat program volt mind szovjet (bár onnan biztos nem fog a világ elé kerülni semmi sem) mind amerikai oldalon.Hogy hogy semmi se?Főleg mostanában miért nem?Amikor már szinte minden fontosabb országnak van külön űrprogramja?


2.)A nagy számok törvénye.A nagy számok törvénye amit ti annyira szerettek hangoztatni elvileg ugyanannyira dolgozik ellenetek mint nektek.Ha valóban van is a tejútrendszerben (csak hogy közel marsafjunk) értelmes,csillagközi utazásra képes,még élő civilizáció,akkor is,mekkora annak az esélye hogy pont ebbe a naprendszerbe jöjjön,és hogy még érdekeljük is őket mi.Illetve hogy még többször is megtegyék ezeket a hatalmas távolságokat.Ugyanis én úgy érzem hogy minden egyes UFO vitában túl könyedén bánntok a távolságokkal és azok megtételéhez szükséges idővel,sebességgel és energiával.Csak hogy érzékeltessem:A Napból érkező fénynek is 30 000 év kell körülbelül hogy elérje a Galaxis magját képező fekete lyukat.És néhány adat:A fény vákuumban 300 000 km/s-mal halad iletve erre is úgy képes hogy nincs tömege.Na akkor mit is remélünk egy tömeggel rendelkező űrhajótól,ami max a fúzió energiáját tudja használni?Sőt tudjátok mit?Használhat antianyagot,mert ki tudja,lehet mégis kivitelezhető.


3.)Ők hogyan kommunikálnak (mármint nagy távolságok áthidalásának) ?Ha azt mondanátok hogy rádió frekvencia,akkor megkérdezem:Hogy hogy soha senki nem talált olyan rádióadót ami ne lehetett volna megmagyarázható mondjuk aktív galaxismagokkal,vagy gyorsan forgó neutroncsillagokkal (pulzár)?


4.)Miért jönnek ide?Azért hogy a sablonválaszokat elkerüljem:


-biztos nem a nyersanyagokért:És hogy a tökömbe termelnének ki tonnaszám érceket úgy hogy senki se lássa őket,a hordozóhajókat vagy bármilyen munkafolyamatot?Különben is,mi a fenéért lenne olyan különleges a mi bolygónk?Vas,platina,arany,átmeneti fémek,aktinidák,lantanidák bőségesen vannak a meteoroidokban és a bolygókban is (kőzetbolygókban ),szóval hülyeség lenne külön a Földre jönni vasért,platináért,rézért,vagy lantánért.Aztéán nem fémekből is bőségesen vannak az űrben lelőhelyek (a gázóriások légkörében rengeteg szénvegyület,nitrogénvegyület,kénvegyület,és kötött állapotban oxigén van.Oxigén meg nagy mennyiségben van a víz hidrolízise során,tehát elég lenne a vízjeget megolvasztani és azt hidrogénre és oxigénre bontani.Szóval ha én vizet,oxigént,hidrogént akarnék szerezni a világűrben,inkáb az Európát,vagy a titánt kutatnám mint a Földet.De még az üstökösök nagyrésze is vízjég)


Köszönöm a türelmeseknek akik végigolvasták.



2013. ápr. 26. 19:03
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Reptoidok léteznek, ez nem hazugság. Azonban néhány pénzéhes, hírnévre vágyó ember egy csomó baromságot kitalált róluk és ez el is terjedt. Az inváziót meg csak itt az oldalon találták ki. Mert valakik úgy gondolták, ha dec. 21-re világvégét jósoltak, akkor azt biztos a reptoidok fogják okozni. Ez az egész invázió mizéria legalább nagy teret adott a trollkodásra, amit ki is használtunk. :D
2013. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Haggard


Akkor elmondanád mi a véleményed a 33-as kommentemről?

2013. ápr. 28. 19:20
 43/44 anonim ***** válasza:

Kérdeztél a 'reptoidokról'... Én még sosem hallottam őket ilyen néven emlegetve (legalábbis a környezetemben), de valószínűleg ugyanarról beszélünk. Szóval hosszú sztori röviden, egyelőre csak a kérdéshez kapcsolódó:


1.) "Hogy van az hogy ezek a reptoidok kifejlődtek,és jelenleg is egy hipermodern fajt képeznek,de a fölkdtörténeti rétegekből sehol nem kerülnek elő millió éves autók,repülőgépek,vonatok,városok,vagy komolyabb technológiai színvonalat képező eszközök (mitt tudom én,mondjuk egy 40 millió éves atomreaktror generátora)"

2.) "Adamski!Neked mégis mit jelent a kihaló félben kifejezés?Mert nekem azt hogy az akármilyen élelem,energiahordozók,szép lassan eltűnnek."


Nos... mi van ha azt mondom, hogy ezeknek a lényeknek a tápláléka bizonyos frekvenciájú érzelem? Indokolja az ittlétüket, de ez nem jelenti azt hogy ők éltek itt eredetileg. Mire enged ez következtetni? Mivel nincsen saját forrásuk, járniuk kell utána, fel kell azt kutatniuk; cirkálóknak is hívhatnánk őket. Feltételezhetően nem ez az első bolygó amire rátaláltak; és mint az itteni ragadozóknak, nekik is ki kell fejleszteniük taktikákat, hogy túljárjanak a zsákmány eszén. Mondhatni a manipuláció és megtévesztés mesterei, megvannak a módszereik arra hogyan tartsák egy bizonyos szinten az 'érintetteket', és ez minden alkalom után csak fejlődhet, a tapasztalatokból és levont következtetésekből.

Sokféle 'trükköt' használnak, nehogy azt hidd hogy egyszerűen téveszméket gyártanak. Ahogyan észrevettem, az egyik ilyen az elnevetségesítés... Mosolyogj meg egy kiszivárgott infót, hagyd ki a komoly hírekből de tedd be a bulvárlapokba, érd el hogy aki úgy beszél róla mint igaz dolog azt habókosnak nézzék, és ne vegyék komolyan...


Tudni kell hogy még sosem olvastam erről cikkeket(ha van amelyik ezzel kapcsolatos), de mélyen elnyerték a bizalmamat olyan személyek akiknek ez a téma mint kiderült rég világos, mint a nap. Részben tőlük, részben kézzel fogható bizonyítékok által hallottam erről, és azóta is egyre tisztul a kép; az ókori sumér, akkád és babilóni agyagtáblák is őriznek erről képeket, beszámolnak bizonyos "égből jött istenekről" (akkoriban - de talán még most is? - minden olyan lény istennek számított, akik olyasmit tudtak, olyan elérhetetlennek tűnő képességekkel rendelkeztek, amivel az emberek nem)...

[link]

[link]

[link]

[link]


Mellékesen nem vagyok ufo-"hívő". Sok-sok eszme- és tapasztalatcsere után ez már nem kérdés számomra; viszont röviden reagálva a dns-es dologra (főként azoknak akik már többet hallotak a témáról): ugyan nem azért vannak itt hogy puszipajtásaik legyünk, és most úgy tűnik hogy teljességgel ellenünk dolgoznak, mégsem mondhatóak kifejezetten rossz szándékúnak... Így-vagy úgy, de végülis előrevisznek minket azzal amit csinálnak. Nélkülük nem tanulnánk sok fontos dologból, mind egyén mind társadalmi szinten.. És még valami: közük van ahhoz ahol most tartunk, de nem ők 'teremtettek' minket...:)

De egyelőre ennyit mára, nézz utána a képeknek és mérlegelgesd az infókat, na meg kérdezz ha valami nem vili. Vagyis akárki, akinek nem vili.

2013. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"A földet úgy tudom, hogy az ősök(Hüllők,annunakik) irányítják hibrideken(illuminátusokon) keresztűl, így lényegében egyetértünk ebben "


Igen ez teljesen igaz. a lényeg az, hogy erre is, és még arra is , hogy istenek"(azaz földönkívüli fejlett civilizációk) meglátogattak minket, szinte mindenhol van erre bizonyíték. Csak észre kell venni, kutatni utána, és ha az elején nem is hisszük el (mert hát annyi évszázadon keresztül hazudtak nekünk,hogy ez már számunkra már sci-fi kategóriájú filmbe illik (megjegyzem: a filmek sem azért vannak, hogy Csak szórakoztassanak minket...) . . a többi tőlünk függ.



"Tudnál valamit mondani arról mi tőrtént a marson ? Kik éltek ott? Hol fejlődtek ki ?"


Sajnos róluk nem igazán tudok, egyenlőre, ha volt is ilyen. erről semmi nem ugrik be.:S


a telepátiáról sajnos nem igazán tudunk mindent, de annyi biztos,hogy azok a jó lények, és rossz lények is azt IS alkalmazzák. azon kívül, úgy is beszélgetnek egymással mint mi, hangosan.

ezt is még csak kutatom , hogy mi lehet. talán az egész agy egy energia központból áll. minden a rezgésektől függ. vagy hogy mennyire vagyunk az emberekkel ,egymással, kapcsolatban. agyhullámokon keresztül. a mátrix c. filmben van erről szó, az energiáról. minden energiából áll össze. mi is. Teremtő gondolataink vannak.amik hatással vannak a környezetünkre. és ránk is. a telepátia is lehet így működik. az agy nem tudom mely részén található. kutatom magamban a választ. mint ahogy Einstein mondta: 'Soha ne hagyd abba a kérdezést.'


"Mint ahogy nekünk is,minden más fajnak is át kell esnie a fejlődésnek bizopnyos fázoisain hogy űrutazó fajjá válhasson "


Igen, csak azok az építmények nem a Földön találhatóak. maximum a tudását adták át nekünk. kézzel fogható bizonyítékot Földön nem fogunk találni.

de ahogy mi is, ők is egy teljesen más bolygón élnek.

2013. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!