Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt velem ez a dolog, de csak most említem meg nektek itt.


Aznap, mint mindig, elég meleg volt éjszaka, ezért az ablakot tárva nyitva hagytam. Arra riadtam fel hajnali kettő-három felé, hogy a kutyám vadul ugatni kezd valamit az ablakomon kitekintve. Azt hittem, csak lent szórakozik valaki, de mikor megnéztem, mit ugathat, egy hatalmas fehér fény jelent meg, a magasból. Azt hittem, hogy valami új lámpát építettek az ablakom alá, de a fény egyre csak nőtt, és vakító, fehér színben ragyogott. Egyre közelebb jött, én pedig ijedtemben felkaptam a kutyát, és magamhoz szorítottam, mert féltem, hogy baja esik, és nem akartam, hogy mindenkit felébresszen. Az izzó fénygömb aztán, egyszer csak irányt váltott, és kis köröket tettem meg, majd egyre kisebb lett, és végül eltűnt!


Ez esemény után, folyamatosan azt érzem, hogy figyelnek engem, és mai napig félek a nyitott ablak elé menni éjszaka, mert folyton ez az érzés fog el. Ezt az esetet követően még pontosan 2 hasonló jelenség történt még, pontosan 2 hét szünet volt a jelenségek között.


Azóta vannak álmaim fura, hüllő-ember szerű lényekről, bár ezek az alakok már alsó hangon 8-9 éve kísértenek engem, nem tudom, mit kéne tennem, vagy hogy kik ezek és mit akarnak.



2013. máj. 11. 09:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
Ajjajj.
2013. máj. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Lehetséges, hogy igen, de lehet, hogy nem. Talán ezek is un. botanikus idegenek lehettek. Biztos egy Földi növényt elemeztek, aztán amikor végeztek szép lassan feltűnésmentesen elmentek. Mi van a házatok alatt?
2013. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Semmi az ég adta világon. Betonon van az egész lakás, pár fán kívül nincs ott semmi. És az igazság az, hogy fél órával ezelőtt is láttam furcsa, röpködő fénynyalábokat az ablakom körül, többször odanéztem, meglestem, de nem volt kibocsájtó test a közelben, nem égnek a lámpák.


Ha ezeket ugyan azokhoz a lényekhez kötöm, akkor egyértelmű, hogy nem véletlenül futok össze velük folyton. 10 évvel ezelőtt történt az előző találkozás, azóta folyamatosan, elszórva látom őket, valamilyen formában (gyakran különbözőben, de tudat alatt érzem, ugyan azok).

2013. máj. 11. 22:26
 4/29 anonim ***** válasza:
64%

"..én pedig ijedtemben felkaptam a kutyát, és magamhoz szorítottam, mert féltem, hogy baja esik, és nem akartam, hogy mindenkit felébresszen..."

Egy normális ember reakciója biztosan nem ez lenne. Sikítozva futnál ki a szobádból anyád szobájába, hogy valami fehér fény van az ablakodnál és be vagy szarva. Aztán másnap elmesélnéd mindenkinek, hogy hogy beszaratott téged a helyi diszkó fénye vagy a részeg szomszéd gyerek egy zseblámpával, mert azt hitted, hogy botanikus lények világítanak az ablakod alatt..

A másik opció, hogy tényleg nem vagy normális.

2013. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy te ilyen gyáva lennél, és a többi ember, hogy bújnának anyuci szoknyája alá, de én nem. Azért ciki, hogy ennyire gyávák lettek az emberek... szánalmas.


Mellesleg, ismerek hasonló embereket, akik efféléket láttak. És mivel nem voltál ott, nem mondhatod azt, hogy megbolondultam, mert mindent láttam. Nem az volt a kérdés, hogy megőrültem-e, mert tudom, hogy így volt. Ha pedig nem tudsz válaszolni, akkor nem kell véleményt írni.

2013. máj. 12. 17:30
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

4 kommentelő, már bocs, de egy h*lye is meg tud különböztetni egy magasból alászálló, idegen dolgot egy kib@szott lámpa fényétől... -_- ennyi hülyét, istenem... miért nincs itt törlés opció? sok h.lye hozzászólását törölni kéne.


Hugi: Szerintem kérdezd meg még pár sátánista ismerősöd, ők jártasak az ilyenekben, meg nekem is meséltek hasonlókat.

2013. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nekik is van egy tippjük, sajnos mióta kiderült, már nem igen keresem a társaságuk. Vagy is, dehogy sajnos...
2013. máj. 12. 20:08
 8/29 DR. ZIRR-ZURR válasza:
55%
Gömbvillámot láttál !!
2013. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A gömbvillám több percen keresztül világít megállás nélkül, közeledik felém majd távolodva elkanyarodik és szép lassan felszívódik? Erősen kétlem.
2013. máj. 14. 15:14
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

"A gömbvillám több percen keresztül világít megállás nélkül, közeledik felém majd távolodva elkanyarodik és szép lassan felszívódik? Erősen kétlem"


Ajjajj, egy igazi meteorológiai léggömb szakértővel van dolgunk :D

2013. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!