Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt velem ez a dolog, de csak most említem meg nektek itt.


Aznap, mint mindig, elég meleg volt éjszaka, ezért az ablakot tárva nyitva hagytam. Arra riadtam fel hajnali kettő-három felé, hogy a kutyám vadul ugatni kezd valamit az ablakomon kitekintve. Azt hittem, csak lent szórakozik valaki, de mikor megnéztem, mit ugathat, egy hatalmas fehér fény jelent meg, a magasból. Azt hittem, hogy valami új lámpát építettek az ablakom alá, de a fény egyre csak nőtt, és vakító, fehér színben ragyogott. Egyre közelebb jött, én pedig ijedtemben felkaptam a kutyát, és magamhoz szorítottam, mert féltem, hogy baja esik, és nem akartam, hogy mindenkit felébresszen. Az izzó fénygömb aztán, egyszer csak irányt váltott, és kis köröket tettem meg, majd egyre kisebb lett, és végül eltűnt!


Ez esemény után, folyamatosan azt érzem, hogy figyelnek engem, és mai napig félek a nyitott ablak elé menni éjszaka, mert folyton ez az érzés fog el. Ezt az esetet követően még pontosan 2 hasonló jelenség történt még, pontosan 2 hét szünet volt a jelenségek között.


Azóta vannak álmaim fura, hüllő-ember szerű lényekről, bár ezek az alakok már alsó hangon 8-9 éve kísértenek engem, nem tudom, mit kéne tennem, vagy hogy kik ezek és mit akarnak.



2013. máj. 11. 09:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ha semmi értelmeset és komolyat nem tudsz mondani, miért vagy még itt?
2013. máj. 18. 09:00
 22/29 anonim ***** válasza:
Biztos valami Kharmikus oka van, esetleg én vagyok maga az ördög, aki mindenkit megpróbál letéríteni a helyes útról. Amúgy az "ezotéria" rovat és az "értelem" beteljesülhetetlen plátói szerelmet ápol egymással.
2013. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Maga az ezotéria, a természetfeletti dolgok világa (ami nem is igazán természetfeletti, hanem teljesen természetes dolog) nagyon is valóságos. Csak hát a szkeptikusok mérhetetlenül alacsony értelmi szintje meghozza gyümölcsét. A félelem pedig sok ostobaságot szül. :)
2013. máj. 19. 21:41
 24/29 anonim ***** válasza:
A szkeptikusok nem a természetfeletti erőktől félnek, hanem az ezoterikusoktól. Én már rettegek, hogy megismerkedek valakivel és pont olyan lesz, mint akik ide írogatnak. Majd kelhetek fel éjszaka hatszor, mert ő szellemet látott, fejtegethetem minden reggel az álmait és éghet a bőr a pofámról, mikor a családomnak arról mesél, mennyi gömbvillámot és megmagyarázhatatlan dolgot látott már életében. Heti egy szelleműzés az a minimum lesz, plusz halottakkal beszélgetés és havonta egyszer biztos, hogy az ufo-k is elrabolják. Ha a gyerekünknek valami baja lesz, nem viszi orvoshoz, hanem majd az erejével meggyógyítgatja, ha nem, akkor majd csinálhatunk másikat. Semmi nem érdekli, mivel szerinte minden karmikus, ezért hagyja majd leégni a házunkat, mivel "így kellett lennie", ugyanezt mondja majd akkor is, ha megdugja valaki, amikor nem vagyok otthon, karmikus tartozásuk lesz, amit nem egyenlítettek még ki. A lakást nem tisztítja majd túl sűrűn, de a csakráit igen. A gyerekünket nem neveli, mert szerinte az élet a legjobb tanító mester, ha megunta a velem való létet, azonnal elhagy, viszi a pénzemet, de a gyereket nem, mivel szerinte ő már mindent megtanult tőlem és ideje új utakat keresnie én meg leshetek ki a fejemből egyedül. Szóval ehhez képest az, hogy kinézek az ablakon és repülő fénygömböket látok, vagy néha-néha elsuhanna egy szellem a szobámban, már igazán nem lenne megható.
2013. máj. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Vannak emberek, akik tökéletesen tudatlanok ilyen téren, és egyszerűbb dolgokat túlbonyolítanak, de én nem tartozom ezek közé.
2013. máj. 20. 10:47
 26/29 anonim ***** válasza:
Hozzám jönnél... feleségül?
2013. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
kharma, felvehetlek skypera? ezt meg akarom veled beszélni.
2013. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

sweacky ←Ezen a Skype néven megtalálsz.


adfgrzhn: Jelenleg szigorúan... nem. ツ

2013. máj. 21. 16:12
 29/29 anonim ***** válasza:
Éskééésőőőbb???
2013. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!