Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mi lehetett?

Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt velem ez a dolog, de csak most említem meg nektek itt.


Aznap, mint mindig, elég meleg volt éjszaka, ezért az ablakot tárva nyitva hagytam. Arra riadtam fel hajnali kettő-három felé, hogy a kutyám vadul ugatni kezd valamit az ablakomon kitekintve. Azt hittem, csak lent szórakozik valaki, de mikor megnéztem, mit ugathat, egy hatalmas fehér fény jelent meg, a magasból. Azt hittem, hogy valami új lámpát építettek az ablakom alá, de a fény egyre csak nőtt, és vakító, fehér színben ragyogott. Egyre közelebb jött, én pedig ijedtemben felkaptam a kutyát, és magamhoz szorítottam, mert féltem, hogy baja esik, és nem akartam, hogy mindenkit felébresszen. Az izzó fénygömb aztán, egyszer csak irányt váltott, és kis köröket tettem meg, majd egyre kisebb lett, és végül eltűnt!


Ez esemény után, folyamatosan azt érzem, hogy figyelnek engem, és mai napig félek a nyitott ablak elé menni éjszaka, mert folyton ez az érzés fog el. Ezt az esetet követően még pontosan 2 hasonló jelenség történt még, pontosan 2 hét szünet volt a jelenségek között.


Azóta vannak álmaim fura, hüllő-ember szerű lényekről, bár ezek az alakok már alsó hangon 8-9 éve kísértenek engem, nem tudom, mit kéne tennem, vagy hogy kik ezek és mit akarnak.



2013. máj. 11. 09:16
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ti láttátok ezt a jelenséget vagy én? Nehogy már ti tudjátok jobban, mit láttam, és hogy. :)
2013. máj. 15. 14:40
 12/29 anonim ***** válasza:
adfgrzhn a szövegértésed egy kib@szottnagy egyes! emellett a feltételezésed is egy nagy hülyeség. Kharma nekem ennél részletesebben írta le a jelenséget, és nem csak nekem, és a másodpercek tört része alatt kizártuk a szánalmas feltételezéseiteket.... röhej, hogy ennyi komolytalan kölyök van ezen az oldalon.
2013. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Azt a lehetőséget is kizártad, hogy egy ilyen esemény után valószínűleg ez a kedves kis álomlény a pszichiátrián végezte volna.
2013. máj. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Dávkapcs válasza:
100%

Szerintem lehet,hogy igazad van.Gömb villám biztos nem volt és lámpa sem."8-9 éve kísértenek engem"Ezért pszihológushoz kell menned.Sokan érzik úgy,hogy meglátogatták az idegenek.

Úgyhogy én veled értek egyett

2013. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Pszichológus? Teljesen biztos vagyok abban, hogy nem őrültem meg. A valóságot meg tudom különböztetni.
2013. máj. 16. 18:07
 16/29 DR. ZIRR-ZURR válasza:
100%
Igen! A gömbvillám tud olyat!! nálunk kiskoromba átment egyszer a nappalin keresztül.. az ablakon jött be és a másik szoba ablakán ment ki.. mindez fényes nappal történt!!
2013. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%
Hát persze, hogy megtudod. Főleg az igazságtól :D
2013. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Pontosan a magadfajta kommentelőktől undorodom, akik mindent jobban tudnak. Elég szürke lehet az életed, ha ilyen szűk a látóköröd. De hát nem sok embernek adatik meg az, hogy szembe találja magát a valós igazsággal, ami nem olyan, mint a magadfajták által felállított "igazság". Rettentő kínos.
2013. máj. 17. 15:44
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a kérdezőnek... csak azért mert kevesen találkoztatok azzal amiben nem hisztek, hogy végül bebizonyosodjon a léte, még nem jelenti azt hogy nem létezik. Márpedig az ember tudja mi az amit valóban látott és mi az amit nem. Innentől kezdve semmi szükség pszichológusra, mert másról van szó, mint őrültségről.
2013. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Úúúú, most mér én is elkezdtem HINNI! Eddig kételkedtem, de valahogy nem hagyott nyugodni a dolog és ma reggel BUMM, arra ébredtem, hogy HISZEK! Köszönöm, hogy idejöttél és megvilágosítottál!
2013. máj. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!