Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meddig lehet odázni, az...

Meddig lehet odázni, az elkerülhetetlent?

Figyelt kérdés

Mindenki a földön, aki kicsit felvilágosúlt és intelligensen olvassa az UFÓ híreket, az tudja, hogy az idegenek már régen köztünk vannak. Mi több ? Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is.


A kanadai ex védelmi miniszter, anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope) és az orosz miniszterelnök (Medvegyev) már ezt hol nyiltan, hol burkoltan elismerték.


A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?


Meddig lehet elodázni az elkerülhetetlent vagyis a kormányoknak színvallani, hogy már legalább 70 éve felvették idegenekkel a kapcsolatot és az emberiség előtt eltitkolva titkos megállapodásokat kötöttek a génkészletünkre és cserébe ők technikát kaptak (mikrocsip, lopakodó, GPS stb)?



2013. okt. 26. 20:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

"Ahhoz egy kis értelem is kéne, ami neked nincsen meg -.-".

Ezt pont te mondod... .

Irónia a köbön... .

Jössz itt, a marhaságaiddal, de aki nem hiszi el, az a hülye. Tudjuk, te meg a helikopter vagy... :D

2013. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

>A Newtoni fizika nem érvényes


És mi van azzal a több tízmillió emberrel, aki minden egyes nap a newtoni fizikával számol, és frankó eredményeket kap, kiscsibém?

2013. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Feléjük tömegvonzás sincs, úgyhogy... ;)
2013. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Pufogtattok. UFO-k igenis vannak, naponta többet is látok, ugyanis felettünk légifolyosó van, ezért ide-oda mennek az UFO-k az égen.

(Az UFO jelentése: azonosítatlan repülő objektum.)

Aztán, ha megnyitom a megfelelő linket, rögtön megszünik UFO-nak lenni az a repülő valami, mert máris tudom: melyik légitársaság melyik járata honnan és hová tart!

.

Az IFO-król (csillagközi repülő objektumok):

Tényként kell megállapítani, ha vannak IFO-k, azokat nálunk - szellemileg, tudásilag, technikailag - fejlettebbek használhatják.

Szintén nem hit, hanem tény, hogy az embernek már sikerült összeszemetelni a világür egy darabját. (Rádióhullámokkal több, mint 60 fényév sugarú körben, technikailag [ürhajó és egyéb maradványok] pedig több száz kilométer magasságban.

.

Ha igaz, hogy fejlettebbek,

- miért akarnának szemétdombot meglátogatni;

- ha mégis jönnének, mi a biztosíték, hogy nem csupán úgy akarnak tanulmányozni minket, mint a mi biológusaink a trágyadombban a lótetűt?

.

"A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?"

Ennek éppen ellenkezője igaz, mert az ilyen emberek előtt olyannyira nem titok, hanem tény, hogy egyre többen hosznek benne, sőt, hangoztatják, sulykolják a nem agymosottakba!

2013. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

>miért akarnának szemétdombot meglátogatni


Szerinted ez szempont lenne? Az "idegenek" sértődötten visszafordulnak, mert itt-ott kering néhány ezer darabka űrszemét? Ez totálisan irreleváns szempont ahhoz képest, amilyen lehetőségeket rejt egy idegen civilizáció megismerése.

2013. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
szerintem is az idegenek köztünk vannak sok ember állítja, azt h földönkívüli repülőtárgyat látott vagy valamilyen gombalakú fényt könnyű azt mondani, hogy mindegyik ember aki UFÓT látott az bolond de sztem ez nem így van az idegenek igenis köztünk élnek és megfigyelnek minket.
2013. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Tudod, kérdező, én is voltam fiatal, aki mindenkinél mindent jobban tud. Én is lelkesedtem dolgokért, és '82 táján ez a dolog pont az ufológia volt. Aztán ahogy teltek az évek és egyetlen hiteles bizonyíték sem került elő, egyre kisebb lett az arcom. Mire a gyerekeim cseperedni kezdtek, egészen emberi méretű lett. Remélem, te is így jársz majd. Addig javaslom, forgasd több átéléssel a helyesírási szabályzatot, mert senki sem vesz komolyan egy olyan embert, aki az ilyen alapvető dolgokkal sincs tisztában.
2013. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:

Én végig olvastam a tömérdek becsmérlő választ, szerintem nincsen igazuk, neked teljesen jogos a kérdésed. Bizonyíték meg azért nincsen (csak elenyésző mértékben), mert a kormányok eltüntetik, meg maguk az idegenek is próbálnak titokban maradni. Az én meglátásom szerint 50 éven belül mindenre fény derül, és szerintem nagyon is békével jönnek mivel annyi milliárd galaxis meg köd van az egész mindenségben, ezért semmi értelme nem lenne nekik kiirtani egy civilizációt. És mint sok minden, ezért a média is a kormányok kezében van, így azt hitetik el az emberrel amit akarnak. Viszont amiben nem értek veled egyet az az, hogy a lopakodó, a GPS és a mikrocsip azok mért lennének az idegenek technologiái? Azt se mondom hogy az idegeneknek szürke vagy zöld bőrük nagy fekete szemük van, de az BIZTOS, hogy köztünk járnak.

Jöhetnek a kritizálások ;)

2013. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Smile:bizonyíték?


Látom itt mindenki ilyen Kisfaludy György színvonalon jár hogy "hát nem tudod cáfolni,ezért igazam van!"


Tapsvihar...

2013. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
Neves elméleti fizikusok a világ elismert matematikusai, legalább 3 milliárd hívő hisz bennük. Vannak bizonyítékok, de nem mondok egyet se, mert mindenki belekötne. Mivel maga az idegen egy furcsa, bizarr lény nem várom el hogy elhidd. Sajnos vannak ebben a témában szarkeverő emberek, ezért kb az esetek 90%-a kamu és hülyeség, sajnos ezért az ember kineveti. És kérlek ne írd még egyszer hogy "bizonyíték", mert a google a barátod, és amit nem akarsz elhinni és csak a kamu oldalát nézed azt nem is fogod elhinni.
2013. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!