Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meddig lehet odázni, az...

Meddig lehet odázni, az elkerülhetetlent?

Figyelt kérdés

Mindenki a földön, aki kicsit felvilágosúlt és intelligensen olvassa az UFÓ híreket, az tudja, hogy az idegenek már régen köztünk vannak. Mi több ? Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is.


A kanadai ex védelmi miniszter, anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope) és az orosz miniszterelnök (Medvegyev) már ezt hol nyiltan, hol burkoltan elismerték.


A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?


Meddig lehet elodázni az elkerülhetetlent vagyis a kormányoknak színvallani, hogy már legalább 70 éve felvették idegenekkel a kapcsolatot és az emberiség előtt eltitkolva titkos megállapodásokat kötöttek a génkészletünkre és cserébe ők technikát kaptak (mikrocsip, lopakodó, GPS stb)?



2013. okt. 26. 20:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Ó,bocsánat hogy TŐLED kértem bizonyítékot.Csak az a baj,hogy ha beírom gugliba ,akkor csak paranormál.hu szintű gagyiságokat hoz ki,és semmi hihetőt.Aztán jön az ezósoktól a sírás,hogy "hát de azok nem is hiteles források,keress tovább,majd találsz!"


Arra gondoltam hogy ha annyira sok a bizonyíték,akkor azt te csak le tudod írni,és ez biztos neked is hiteles lesz,hisz te magad írtad.Küldj egy forrást mert az első keresési találat szerinted mi arra a kulcsszóra hogy "UFO,bizonyíték"?Index,aztán PécsiSTOP,aztán Femina...Az első három találat,a világ leg színvonaltalanabb lapjait hozta be.Bocs,de nincs kedvem a rinyálásodért keresgélni a nemn létező bizonyítékokat,a sok bulvárszenny közt.Persze aki még nincs 12,és nem alakult ki a kritikus gondolkodása,annak a sarki alkesz is hiteles forrás...


És a kommented többi részébe is belekötnék,de csak akkor olasd el,ha nem leszel tőle depressziós,mert látom nagyon kiakadsz ha valaki leszólja a hitedet.


Szóval:"Neves elméleti fizikusok a világ elismert matematikusai, legalább 3 milliárd hívő hisz bennük"


Kész...Ez már stand up comedy...


Hol vannak ezek a "világhírű" "elméleti fizikusok" akik a nevüket adják ezekhez?Netán Kisfaludy Györgyöt,vagy Pataky Attilát kéne ezeknek a forrásoknak tekintenem?


És a 3 milliárd hívő...Lenyűgöző!Képzeld,az emberek fele (azaz durván 3,5 milliárd ember) életében nem is hallott,vagy nem is tudja mi az a felhajtóerő.De tovább megyek!A középkorban durván 600 millió ember hitte sziklaszilárd meggyőződéssel hogy az ég csak egy nagy lepel,és a rajta levő lyukakon süt le hozzánk csillagok formájában a menyország fénye.Akkor nekik is igazuk van mert sokan voltak?Ezt az érvelést te se gondolhatod komolyan...


"Vannak bizonyítékok, de nem mondok egyet se, mert mindenki belekötne. "


Nekem az éjjeli szekrényemen van egy lézerkard,de ezt a világszenzációs csodát azért se mutatom meg!Bi,bi,bíííí...


"Mivel maga az idegen egy furcsa, bizarr lény nem várom el hogy elhidd. "


Én nem hinni akarok hanem tudni.És nem kell az ezósokra jellemző lenézés,nem vagyok se hülye se elmekárosult.Képzeld,képes vagyok a kilincsnél bonyolultabb dolgokat is fölfogni.Például előszeretettel olvasok csillagászatot.Szerinted az könnyű téma?Meséld csak a földönkívülis dolgokat,ha te megértetted valszeg én is meg fogom.

2013. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Smile, addig hittelek értelmesnek, amíg azt nem írtad, hogy azért nem rukkolsz elő bizonyítékkal, mert blablabla.

Így te is pont olyan hiteltelen vérpistike vagy, mint a többi harczos UFO-hívő. Szánalmas vergődés, amit csináltok.

2013. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Én tényleg nem szerettem volna hogy így felkapjátok a vizet. Nekem ez a véleményem, szerintem léteznek mert nyugdijba vonult katonai és CIA ügynökök állítják (azok meg nem szeretnek szart keverni, csak az igazságot mondják). Letünt civilizációk építményei maradtak meg, olyan hihetetlenül pontosan vannak megmunkálva a kövek hogy egy hajszálat nem lehet a két 99,9%-os téglatest alakú 25 tonnás bazalt kőközé rakni. A nasca vonalakat se lehetett volna légisegítség nélkül megrajzolni. Több olyan kristálykoponyát találtak amikben nem találtak semmilyen készítési hibát vagyis nem ember csinálta... Én StarWars-on nőttem fel, lehet hogy engem ez ennyire megfogott és ezért vagyok ennyire a híve, attól függetlenül hiszek Istenben, de azt ne mondjátok,hogy nincs a földön kívül élet ebben a felfoghatatlanul nagy világban. Sok ember azt mondja: "Hiszem, ha látom", én már láttam UFO-t ezért tökéletesen biztos vagyok benne hogy léteznek.
2013. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
54%
Nincs hiba a kristálykoponyában, akkor nem ember csinálta? Ez most komoly? Az ember nem tud még kakálni se idegenek segítsége nélkül, mi? Na ülj le, egyes!
2013. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Ezzel azt akartam írni, hogy azok a kristálykoponyák amikben nem találtak hibákat azok az idegenek koponyái.(Most jöhetnek azok a válaszok hogy:Te besarazod Indiana Jones történetét stb.
2013. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!