Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meddig lehet odázni, az...

Meddig lehet odázni, az elkerülhetetlent?

Figyelt kérdés

Mindenki a földön, aki kicsit felvilágosúlt és intelligensen olvassa az UFÓ híreket, az tudja, hogy az idegenek már régen köztünk vannak. Mi több ? Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is.


A kanadai ex védelmi miniszter, anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope) és az orosz miniszterelnök (Medvegyev) már ezt hol nyiltan, hol burkoltan elismerték.


A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?


Meddig lehet elodázni az elkerülhetetlent vagyis a kormányoknak színvallani, hogy már legalább 70 éve felvették idegenekkel a kapcsolatot és az emberiség előtt eltitkolva titkos megállapodásokat kötöttek a génkészletünkre és cserébe ők technikát kaptak (mikrocsip, lopakodó, GPS stb)?



2013. okt. 26. 20:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

emlékszem mikor valamelyik predator részben a néger csávónak(danny glover) mondta az egyik földönkívüli, h már johnson elnök óta itt vannak...

akkoriban még nagyon kicsi voltam, és az elnökökről tanulgattunk a suliban...még a szőr is felállt a hátamon, meg azért is, mert láthatatlanná tudtak válni, és kiderült az egész szobában ott voltak...asszem utána lettem paranoiás.

na a viccet félretéve...kedves kérdező, remélem ebben nem hiszel, amit leírtál, mert akkor elég nagy a baj nálad:)

2013. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
93%

Nézzük csak!


"Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is. "

Én ezt már nem hiszem el. Ez olyan David Icke féle hülye reptoidságnak hangzik, ami nekem nevetséges.

Nem kellene ET-re kenni a sarat, amit az emberi kapzsiság és piszkos munka végzett el.


"A kanadai ex védelmi miniszter"

Valóban jelentett be ilyet. Azonban a teljes videóanyagban, amiben benne van, SAJÁT maga is kijelenti, hogy csak könyvekből tájékozódott, mint te vagy én. Azaz semmivel sem tud többet. Valójában az exopolitikai körök cserkészték be maguknak, hogy ő általa szólaljanak fel.


"orosz miniszterelnök (Medvegyev)"

Ez egy átverés volt. Az elnök később bevallotta, hogy csak viccelődött és ironizált, amikor az idegenekről beszélt az interjújában. Erről is van videó interjú, keresd meg én most elő nem keresem.


"anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope)"

A szkepticnek üzenném, hogy ő azért tényleg tud valamit.

tessék elolvasni, nem akárhol dolgozott és nem akármivel bízták meg annak idején:

[link]

Ő azért nem egy "semmi" ember.


Szóval összességében, én hiszem hogy járnak ide idegenek, de nagyon sok a dezinformáció. Attól is függ, hogy kinek mi számít bizonyítéknak. Én már láttam eleget, valakinek meg semmi se elég.


Most ez a válasz amolyan egyik fél oldalára se billen. És most lehet lepontozni, mert mióta mindenki rájött hogy ide írok, agyba főbe lepontoznak gyerekes módon akármit is írhatok. Mikor nem írtam oda a válaszom végére, hogy ki is vagyok, akkor persze jöttek a felpontozások. Ebből is látszik, egyesek milyen gyerekesek és csak trollkodni járnak ide.


Üdv, George Adamski


ui: Möbiusz-szalag. Azért már csillagászok is láttak UFO-t elég sokszor. Sőt, van egy ilyen ismerősöm, aki szintén látott már és ő is csillagász.

Hihetetlen magazinból meg ne tájékozódj. Jó magam is írtam már bele cikket, de tudom, hogy hoaxok is kerülnek bele. Az ő dolguk az, hogy fogyjon a lap és minden cikk belekerüljön ami bele illik a lap koncepciójába, nem az, hogy csakis hiteles hírek kerüljenek bele. Inkább a neten nézelődj, de úgy hogy minél mélyebben bele ásod magad és utána jársz. Én megtettem, ezért is tudom mi a helyzet pl. az említett miniszter elnök terén.

2013. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Fú,tudom hogy az áttörésnek nálad annyi esélye van mint gumikalapáccsal átütni a titánium falú tankot,de azért nekiveselkedem:

"Ott van Newton is azt mondta, leesik az alma a fáról mert ez tömegvonzás. Aztán rájöttek, hogy ilyen hatás nincsen. "


Bocs,csillagásznak tanulok,tehát szerves része a tananyagnak a fizika is.Hidd el,tudnék róla ha magcáfolták volna a tömegvonzást,már csak azért is mert hetekig ez folyna a csapból is.


"Amolyan téridő görbület van, ma már tudjuk hogy az sem igaz."


Ez még ma is tartja magát.Erre tökéletes bizonyíték a gravitációs lencsehatás ami érzékelhető sok féle módon (a fedési csillagoktól kezdve a fekete lyukaknál elhaladó csillagon át egészen a napfogyatkozásokig)

Ezt érzékeljük gravitációs erőnek.


"A tudomány is változik, megújúl."


Ezzel egyetértek,de nem úgy ahogy te leírod.Te úgy ábrázolod a tudományt mintha lenne egy könyvtárunk (az eddig felhalmozott tudás analógiája) és azt időközönként teljesen felgyújtanánk és új könyveket írnánk.A valóság az hogy némely könyveknek egy egy fejezetét,esetleg egész könyvet,át kell írnunk,de ez a legritkább.A legtöbb esetben inkább a meglevő könyvekhez írunk új fejezeteket,további folytatásokat,kiadásokat,így pontosodnak az eddigi ismereteink.De olyan,hogy alapjaiban változzon meg minden,soha nem fordul,és a tudományos módszertan miatt soha nem is fordulhat elő.


"50 éve abban látták a táplálkozás jövőjét, hogy tablettákat vesznek be és el van intézve a napi, hati étkezés. "


Hát ezt szerintem inkább az 50-es évek sci fi-jeiben mondták,nem tudományos szférákban.


"Hogyan lenne teljesen iagzolt, amikor a tudomány szándékosan félresöpri és nem foglalkozik vele, aztánmeg megismételhetetlen a jelenség, mert az ufó elmegy onnan és még sorolhatnám. "


Csillagvizsgálóban asszisztenskedtem egy ideig,tudom hogy hány kamera pásztázza az eget.Itt nincs semmiféle félresöprés ,ugyanis nincs mit félresöpörni.Hogy konkrét legyek,még nem láttak földönkívülit,annak repülő járművét meg még kevésbé.


"eptoidokra visszatérve. Bizonyosan léteznek, mivel láttam ilyen lényeket és telepatikusan kommunikáltam velük. Nagy kegyetlen számító, érzéketlen lények ! Rendkívül gonosz, szúró tekintetük van. Ti a helyembe szörnyethaltatok volna félelmetekben. Ennyit erről."


Szuper!


De a végére hagytam a kedvencemet!"A tudományról is, mert ami száz vagy pár száz éve igaz volt, az ma már nem. "


Hát én még nem találkoztam olyan fizikai képlettel ami Galileo korában okés volt,ma meg már nem lehet vele számolni.

2013. okt. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Közben láthattunk egy igazán kitűnő és témában jártas választ Adamszkitól!


És különben a magazinra visszatérve:Látom manapság rendesen csak a neten lehet tájékozódni,akármiről is legyen szó.Ez azért egy eléggé lehangoló jel,hogy a közmédia ilyen szinten semmi.

2013. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
87%
ezt az exopolitika dolgot már rengetegszer írtam én is, főleg a kanadai úriembernél meg van még pár ilyen lefizetett interjú a neten, de sokan még az elején azt sem tudták mi az az exopolitika...pedig a gugli ott van előttük:)
2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Információ Kapitány ***** válasza:

A megnyilvánulások alapján kétlem, hogy egy feltételezett idegen értelmesebb lény akarna tőlünk valamit. Ha mondjuk bele olvasna ebbe a lapba, akkor ezek után annyira akarna tőlünk bármit, is, mint mi egy használt fülpiszkáló vattás rúdtól. De komolyan erőltessétek már meg magatokat. Így hogy minimális munka sincs a kérdésben, olyan provokációs, álentellektüell szintet üt meg, mint egy a saját szemét kötőtűvel át döfő asszonykórus.


Olvassatok, tanuljatok, vagy valami, mert így csak villanypásztor lesz belőletek!


A Láng Gépgyár egykori nagyvállalat, a magyar ipar történetének egyik kiemelkedő jelentőségű gyára volt Budapesten, az egykori „külső Váczi úton”, azaz a mai Váci úton a 152-156. szám alatt, Budapest mai XIII. kerületében, Angyalföldön.


Fontos szerepet játszott a hazai erőművek, ipari és közlekedési vállalatok korszerű erőgépekkel, turbinákkal, illetve dízelmotorokkal történő ellátásában.

2013. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Möbiusz-szalag akkor kb semmit sem tudsz a tudományról :D


Már nincsen tömegvonzás. A Einsteini áltlános relatívitáselméletig volt az, ahol kiderült, hogy a zéró nyugalmi tömegű fotonra is hat a gravitáció...hopp, ez van :S Tudásod=0


Azóta az volt a hivatalos nézet, hogy a téridő begörbül és abban a torz térben mozognak a tömegek, de ez sem igaz. Van már újabb magyarázat ami szerint a Gravitáció taszító hatásban nyílvánulmeg.


A tudomány is állandóan elavúl. A Newtoni gravitációs egyenletek is csak korlátozott mértékben és pontatlanul igazok amikre régebben felírták és minden elavúl. így van ez. Sajna ez van haver :P


A táplálkozást a tudomány is tabletták meg kenőcsszerű pépben képzelte el... tévedtek -.-


Sok csillagász látott UFÓt sőt, ufó rajokat, csak kevesen mondták el, mert féltek hogy kiközösítik őket, de akik elmondták, természetesen direkt nem vették komolyan -.-

2013. okt. 27. 00:09
 18/45 anonim ***** válasza:

Ja,el is felejtem hogy neked már elavult a newtoni fizika,hisz amikor kiszámolod a fény törését,teneked nem elég a 3. tizedesjegyig való pontosság,hanem a 46.-ig kell pontosnak lennie.Tudod ezt hívják korlátozódásnak.Nanotechnológiában már valóban számít ez,de mindennapok terén Newton még mindig tökéletesen elég és hibátlan


És én,semmittudó kis majomszármazék,könyörgöm hozzád fellegtorlaszoló zeu...akarom mondani kérdező,adjál egy hiteles forrást erről a gravitációs dologról.

2013. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Abban igazad van, hogy a Newton-féle fizika bizonyos aspektusai ma már nem teljesen pontosak, de a hétköznapi életben, átlagemberek által megoldandó feladatok esetében bőven használható. Ebből is látszik, hogy ami empirikusan megfigyelhető, a létére pozitív evidenciákat hozunk fel, predikciókat végzünk a segítségével és azok kimutathatóan pontosak, akkor az a modell használható. Lehet persze olyan részterület, ahol készülhet egy pontosabb modell, de valamilyen formában tartalmazni fogja az előzőt. Az ezósok által divatosan citált marhaságon (a tudomány szart se ér, mert 150 évvel ezelőtt, blablabla...") a legminimálisabb tudományfilozófiai ismeretekkel átláthatunk.



De ha elfogadjuk, hogy ez nem igaz, és a tudományos módszertan önreflexiója és önfelülvizsgálása determinálja azt, hogy a jövőben az összes ezóst azonnal orgazmusközeli állapotba eljuttató felfedezéseket tesznek, akkor még mindig nem magyarázza meg azt, hogy miért jelented ki tényként MA, hogy mit fedezhetnek fel esetleg a JÖVŐBEN? Most nincs rá semmilyen bizonyítékod, úgyhogy teljesen felesleges erre hivatkoznod.


Látható, hogy a kis trükköd a tipikus kontrázás arra az esetre, amikor az empirikus bizonyíték hiányát kell kimagyaráznia az egyszeri ezós/konteós/UFÓ-hívőnek.

2013. okt. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

igen, megint kilukadtunk a hiteles forrás problémájánál.

az ezo hívők, ennek mindig híjján vannak.

nem baj, h szép,meg jól hangzik amiket írnak, mert sok külföldi összeesküvés oldalról lefordítja pár magyar is az ő saját oldalára ezeket a sületlenségeket, de még komolyan is veszik.

csak azt nem tudják, h ahonnét ezek az összeesküvés elméletek kiindulnak(usa), ezek mögött, hétpróbás scifi írók állnak, akik úgy előtudnak adni egy infót, h még azt is megkérdőjelezi aki hisz ebben, h valóban emberek vagyunk??

2013. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!