Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! Milyen érvetek van...

UFO hívők! Milyen érvetek van az UFO-k, és idegen civilizációk létezésére?

Figyelt kérdés

Sok fórumot olvasgattam már, könyveket, meg a videómegosztót is nézegettem.De semmi mást nem látok mint néhány lelkes ember fantáziájának a termékét írva és képekbe meg videókba szerkesztve.

Nálatok mi volt az a pont, ahol azt mondtátok, hogy már hiszek, mert ezt olvastam vagy láttam?



2014. ápr. 1. 14:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ennyit a pszichológia!


https://www.youtube.com/watch?v=v46tnRNudE8


S, ezt még lehetne ragozni!

2014. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 The Lizah Reloading ***** válasza:
látam ufót
2014. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Igy van az emberi fantázia határtalan, de mégsem tagadom a kis zöldek létezését hisz még a saját csillagrendszerünket sem ismerjük teljesen és persze nem hanyagolható az a tény, hogy a Földön kívül élhetnek más életformák legalább valószínűsíthető azt viszont nem tudom, hogy valaha is jártak a bolygónkon vagy sem mivel még egyetlen kis zöldet sem láttam erről a mélyen tisztel ufóhívő kollégákat kellne megkérdezni mindenesetre kíváncsi vagyok mi sül ki ebből a kérdésből.

Tisztelettel egy kezdő hoxagyáros ufóhívő humanoid kutató szakember pszichológus szobafestő kőműves és dhampir kutató nem hivatalosan a CIA-nál dolgozom. :)

2014. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

" javarészt a repülő tárgyak mögött az általuk pénzelt technika próbáit láthatjuk az égbolton. "


Igen teljesen logikus ... Itt például egy ősi japán repülőgépgyár termékét látjuk szerinted ?

[link]


Ez meg minden bizonnyal a Jézus Titkos Repülői Vállalat legújabb prototípusa, ami az időszámításunk körül gördült le a gyártósorról :-)

[link]


Tessék itt lehet még szemezgetni :

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5163..


"Ez inkább arra utal, hogy az adott kulturának igen magad fejlettsége volt, és képesek voltak ilyen dolgokat építeni. "


Ezzel az a gond, hogy a hivatalos történelmi álláspont cáfolja és csak a lineáris történelmi fejlődést fogadják el, tehát nem létezhetett a múltban olyan civilizáció, ami fejlettebb lett volna az azutáninál :-) Persze ez butaság, mert millió bizonyíték van, hogy például az Egyiptomi Óbirodalom fejlettebb volt mint a Közép vagy az Új Birodalom . Csak hát az egyiptológiát a Zahi Hawass féle begyepesedett vallási fanatikusok tartják a kezükben ...


"Ez már lerágott csont, vallási hagyományápolás céljából keletkeztek ezek a földbe taposott ábrák. "


Ezzel az a gond, hogy erre semmilyen bizonyíték nincs, de mivel ez az elmélet a legvalószínűbb ezért ezt fogadják el :-) Arra meg, hogy hogyan csinálták ezeket a vonalakat, repülőgép ismerete nélkül tényleg csak homályos találgatások vannak .


Ezek a tények . A következő tény az az, hogy millió független szemtanú látott már megmagyarázhatatlan valamit az égen, az emberiség minden történelmi korszakában . Komolyan azt gondolod, hogy ez a több millió ember csupán hallucinál ? :-) Attól még, hogy homokba dugod a fejed, és képtelen vagy elfogadni, ezek a valamik itt röpködnek a fejünk fölött és ez ellen semmit nem tudunk csinálni ...

2014. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,

kérdező(7-es kérdésre a válaszom) ha te tépsz akkor te is szkafanderes barlangrajzokat rajzolsz?Ha igen akkor én kérek bocsánatot.Az előttem szóló kolléga jól elmondta a Nacza vonalakról a tutit:).

az elöttünk lévő civilizációról meg csak annyit hogy én nem komolyan irtam -de nem is kizárva- azért is tettem oda egy "o.O"-t :)

+ a válaszodból látom hogy akármit irhatunk neked te nem fogod elfogadni.

2014. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami, elárulok egy kis történész kulisszatitkot ;-)

Minden olyan tárgy, festmény, ábra, lelet aminek a funkcióit nem tudják pillanatnyilag meghatározni, ráhúzzák ezt a vallásos sablon, addig amíg rá nem jönnek miért készült, vagy mit ábrázol pontosan . Ez egy bevett eljárás és minden régészeti intézet alkalmazza :-)

2014. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Anna a kérdésednél a #37-es válasz nagyon kemény : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5163.. :DDD
2014. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Engem elrabóltak az idegenek
2014. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Na nézzük csak.

7 éves voltam, 1995. Faluban lakom. Kint ültem a lépcsőnkön, szemben a kertünk, dombok. Ragyogott a Nap, nyárias idő volt. Az eget bámultam. Alig volt felhő az égen, csak 1-2 foszlány. Egyszer csak a dombok fölött baloldalról "bejött a képbe" egy lapos, szürke tárgy. Irdatlan gyorsan ment és sík egyenesen jobb oldal felé. Belement egy kisebb felhőbe - aminek én láttam az elejét és végét is. Többet az életbe nem jött ki belőle. Ha ki jön, azt biztos hogy észreveszem. De nem jött, ott ültem 5 percig és vártam, de semmi.

Kiabáltam anyámnak, mondtam mit láttam. Azt mondta "kisfiam biztos rakéta volt". Gyerek fejjel nem tudhattam, hogy ez nem lehetett rakéta. Pár hónappal később a kezembe került egy Színes Ufó magazin. Azt sem tudtam, mi az hogy ufó, sosem hallottam róla. Átlapozgatva azt vettem észre, hogy ezekben olyan fényképek szerepelnek repülő tárgyakról, amilyet én is láttam azon a nyári délutánon.


Nincs fényképem, nem tudom bizonyítani, hogy más is elhiggye. De tudod mit? Ez engem NEM érdekel.


És ezután belegondolva, vajon hány emberrel esett meg ez, ami velem is? Nappal éjjel, felnőttel, gyerekkel, okossal, butával, férfival vagy nővel. Kismillióval. Sőt nem csak ez, hanem még durvább dolgok.

És nekik sincs erős bizonyíték a kezükben. Így még jobban nem hiszik el nekik. Van aki szerencsés és készített videót, fotót, mégsem győz meg mindenkit vele ugye. Sőt, rosszabb esetben csalónak titulálják. De ő, SAJÁT MAGA tudja, hogy ez nem igaz.


Ezek után egész életemet végigkísérte a téma iránti érdeklődés. Faltam a könyveket, filmeket, híreket. Megnéztem a szkeptikus oldal érvelését is. Volt hogy igazuk volt nekik is. De volt, hogy ócska érvekkel jöttek, minden szemtanúnak és ténynek ellent mondva, egyáltalán nem kielégítő magyarázattal.

Vannak igenis olyan esetek, amik magyarázat nélkül maradnak. És bizony szóba jöhet a földönkívüli civilizációk látogatásának lehetősége.


Egyébként hamisítók és csalók mindig is lesznek. Nem csak UFO téren, hanem bárhol. A régészet és történelem terén is. De azért, mert valaki csalt egy lelettel és hivatásos régész volt, az ő példája alapján nem ítélhetem el az egész régész közösséget. Ugyanez UFO-ba. Ha valaki csinált hamis fényképeket és egyesek ezt akarják rámosni az egész témára, csak annyit tudok mondani, hogy ne tegye. Vannak valódi felvételek. Kell lenniük, hisz láttam amit láttam jómagam is.


Ennyi ember nem hazudhat, csalhat hallucinálhat UGYANAZT a világ számos pontján. De ne a modern kort nézzétek. Tekintsetek a 40-50-es évekre. Akkor még nem volt internet, a hírek nem mentek olyan gyorsan célba egyik helyről a másikra. Pl. hiába jelent meg egy publikáció Amerikában a repülő csészealjakról, arról az Afrikában lakó fekete népek nem hallhattak, sőt fordítást sem közöltek ezekből, amit aztán más országban olvashattak volna. Mégis MINDENHOL ugyanarról beszéltek, ugyanarról az élményről amit átéltek. Már ez elgondolkodtathatna egyeseket.

A másik dolog, hogy a közhiedelemmel ellentétben ebből nem lehet meggazdagodni, ha kitalálok egy ufó mese hírt.

Sőt, olykor rosszabbul is járhatok.


A korai időszakokban az emberek bátran felmerték vállalni amit láttak. Névvel és arccal is. De amikor a kormány és a sajtó a 60-as évek vége felé már-már próbálta bulvarizálni és nevetségessé tenni a témát - a végkifejlett bulvármocsok ez a sz*r amit a neten olvashattok mindenfelé - akkor az emberek már nem merték felvállalni magukat. Féltették az állásukat, és magukat is. Visszaléptek és már arc nélkül, vagy névváltoztatással merték csak elmondani történetüket, félve, hogy kinevetik őket.

Egyesek nem nyertek ebből semmit. Az ég világon semmit.


És nemcsak Jóska bácsiról beszélünk a sarki kocsmából. Beszélhetünk a repülőezredesekről, űrhajósokról, rendőrökről, pszichológusokról, stb. nem csak ostoba emberekről.


Az a baj, hogy egyesek nem a földönkívülieket, hanem az idejövetelüket látják lehetetlennek. És a probléma az, hogy a saját technológiai tudásunkból indulnak ki. Nem tudhatják mi lesz 10-20-100 év múlva. Lehet egy új fizikai ismeret csatlakozik majd be a tudományos körökbe, ami lerövidítheti a világűrben az utat vagy mondjuk egy új, gyorsabb meghajtás. Vagy bármi, nem lehet elképzelni és előre megjósolni!

Komolyan, ez olyan, mintha azt feltételeznénk, hogy a folyamatos űrprogamokkal - leendőbeli Mars kolonizáció - mi lennénk az elsők, akik eljutottak máshová? Csak mi, mi vagyunk a favoritok, a námbör vanok?! Ugyanmár..Aki előttünk jár CSAK 100 évvel - és még keveset is mondtam - vajon mennyire lehet fejlettebb minden téren? Mennyivel előbb alakulhatott ki a civilizációjuk?


A nyolcassal nem értek egyet. Egy fekete négernek, aki az afrikai törzsben bóklászik, aki mélyen vallásos és az ősök szellemeiben hisz, nincs értelme kitalálnia repülő tárgyakról és testhez simuló nagyfejű idegenekről szóló fantázia történeteket. Nincs. Mert az ő világában ennek nincs helye.

Mondanék egy példát, egy megtörtént esetet:

Afrikában 1981-ben egy fekete munkás látott egy UFO-t és két szkafanderes alakot. Nem tudta mit lát, buta volt mint a tök, ott amúgy sem ismerték az UFO mozaikszót. Elment hozzá az egyik ufókutató és azt mondta neki, lehet földönkívülieket látott. Nem akarta elhinni a munkás. Mikor a kutató arról győzködte, hogy az ember már járt a Holdon is, a csávó nem akarta elhinni és kételkedett és tudod mi volt erre a munkásnak a válasza? " Azt csak Isten teheti."


Ebből is látszanak a kulturális különbségek, hogy a hit mindenkinél más, az országokban, régiókban nem érkeztek meg akkoriban időben a hírek, fordítások sem jelentek meg az elszigeteltebb területeken, nem alakultak mindenhol ufó kutató hálózatok és klubok stb. Szóval az emberek nem koppinthattak egymás történetéről. Most már lehet igen, az internet korszakában, de akkoriban nem.


Végszóként bemásolnék egy állítólagos eltérített férfi és földönkívüli közötti párbeszédet. Lehet hogy épp ez a történet csak hazugság és az illető találta ki. Ettől függetlenül még nagyon jó mondandója van:

"„Néhányan egyfolytában azon vannak, bizonyítékot kell adnunk számotokra ittlétünkről. Ismételten elmondjuk, míg bele nem fáradtok e kijelentés újra és újra meghallgatásába, minket egyáltalán nem érdekel hiszitek-e nekünk vagy sem. Sokkal hatékonyabban tudunk tevékenykedni a háttérben, és közel sem vagyunk annyira naivak, hogy csak azért fedjük fel teljes nyitottsággal önmagunkat, hogy a ti elvárásaitoknak megfeleljünk.” "

Tökéletes megfogalmazás és egyet is értek!


George Adamski

2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

George Adamski


"„Néhányan egyfolytában azon vannak, bizonyítékot kell adnunk számotokra ittlétünkről. Ismételten elmondjuk, míg bele nem fáradtok e kijelentés újra és újra meghallgatásába, minket egyáltalán nem érdekel hiszitek-e nekünk vagy sem. Sokkal hatékonyabban tudunk tevékenykedni a háttérben, és közel sem vagyunk annyira naivak, hogy csak azért fedjük fel teljes nyitottsággal önmagunkat, hogy a ti elvárásaitoknak megfeleljünk.” "


Ez az idézet honnan van?

Érdekelne, lehetséges hogy olvastam már róla, de most nem ugrik be.

2014. ápr. 1. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!