Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO hívők! Milyen érvetek van...

UFO hívők! Milyen érvetek van az UFO-k, és idegen civilizációk létezésére?

Figyelt kérdés

Sok fórumot olvasgattam már, könyveket, meg a videómegosztót is nézegettem.De semmi mást nem látok mint néhány lelkes ember fantáziájának a termékét írva és képekbe meg videókba szerkesztve.

Nálatok mi volt az a pont, ahol azt mondtátok, hogy már hiszek, mert ezt olvastam vagy láttam?



2014. ápr. 1. 14:45
1 2 3
 21/24 Boldi11 ***** válasza:

Nos az ufók ugyebár az azonosítatlan repülő tárgyak erre millió bizonyíték van, de azt is szögezzük le ,hogy ennek nagy része földi eredetű.

Az idegen civilizációk elméletére pedig az ókor ad választ , minden hellenisztikus vallás (majdnem mindegyik) párhuzamoz sejtet a többivel,de nem feltétlenül a vallást kell néznünk... a csillagászat, fejlett matematika,művészi ábrázolások ezek mind sugallnak valamit...valami amely nem ezen a világon "született".

2014. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#14:

"Igen teljesen logikus ... Itt például egy ősi japán repülőgépgyár termékét látjuk szerinted ?

[link] "


Igen, teljességgel bizonyos, hogy ez egy ufó korabeli rajza, és semmiképpen sem lehet egy meteor vagy szupernóva ábrázolása.


"Ez meg minden bizonnyal a Jézus Titkos Repülői Vállalat legújabb prototípusa, ami az időszámításunk körül gördült le a gyártósorról :-)

[link] "


Ez is tökéletes bizonyossággal állítható, hogy egy (sőt, egyből kettő!) ufóról készült rajz. Még véletlenül sem lehetséges, hogy a Napot és a Holdat rajzolták így. Még akkor sem, ha a két ábra felettébb hasonlít a Napra és a Holdra... Nem, kizárt, csakis ufók lehetnek.

[link]

2014. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ja és még valami, elárulok egy kis történész kulisszatitkot ;-)

Minden olyan tárgy, festmény, ábra, lelet aminek a funkcióit nem tudják pillanatnyilag meghatározni, ráhúzzák ezt a vallásos sablon, addig amíg rá nem jönnek miért készült, vagy mit ábrázol pontosan . Ez egy bevett eljárás és minden régészeti intézet alkalmazza :-)"


Te meg ugyanezt teszed, csak nem vallási, hanem ufós indíttatásból. Akkor vajon mi a különbség közötted és az általad említett régészeti intézetek között?

2014. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszerű bizonyíték. A föld fiatal kora.
2018. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!