Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzum valójában egy...

Az univerzum valójában egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Biztos ismertek az elméletet, miszerint egy mesterségesen szimulált világban élünk, ha mégsem íme egy cikk: [link] Az az elképzelésem, hogy az univerzum nem más, mint egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására akárcsak a mátrix című filmben, amikor is a felhasználók rácsatlakoznak a mátrixra és egy virtuális valóságban próbálják a valóságot szimulálni elméletem szerint az emberek is csupán egy számítógépes program részei szereplők egy virtuális valóságshowban az az elképzelésem, hogy a programozók egy olyan virtuális

valóságshow-t akartak megalkotni, amelynek szereplői öntudattal rendelkeznek és képesek osztódni, vagy fejlődni, ezáltal még izgalmasabbá téve a virtuális valóságot a felhasználók számára mit szóltok ehhez? továbbá részletesebben is elárulom az ufók és a felhasználók kilétét az arra érdemesek számára. ;)

Üdv, Agent J egy mátrixos felhasználó


2014. ápr. 26. 17:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Igazából ügynök sem titkos ügynököt jelent az korábbi nickem Kókler volt a megbízhatatlan emberekre, szemfényvesztőkre, csalókra szokták ezt mondani tehát a kókler, ügynök, sarlatán ugyanazt jelenti.

j ügynök=Agent J=jigsaw kókler :-D

2014. ápr. 27. 00:38
 12/28 anonim ***** válasza:
Akkor olvasgass utána, hogy működnek a számítógépek, közöttük is a kvantumszámítógépek. Nálunk sokkal okosabbak (szaktekintélyek) is megírták már azt, ami a 7-es válaszban volt, azaz hogy miért nem lehetséges a kérdésben felvetett elmélet. Ettől még lehetséges, hogy a holografikus világegyetem elmélet helyes. De ez teljesen más elmélet, nem azt mondja, hogy a világ szimulált, hanem hogy a tulajdonságai hasonlítanak bizonyos mértékig arra, amit hologramnak nevezünk.
2014. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12 Persze, persze nem tudod miért nem lehetséges csak állítod, hogy nem az, de biztos jobban tudod, mint a többi kutató, akik lehetségesnek tartják az elméletet még Nick Bostrom- tól az Oxford Egyetem filozófusál jobban tudod újra elmondom nektek egy virtuális valóság futtatásához nincs szükség végtelen számú méretekhez.
2014. ápr. 27. 14:51
 14/28 anonim ***** válasza:

"Az univerzum egy tökéletlen másolata viszont sokkal kevesebb számítógépes erőt igényelne. Egy ilyen "lebutított kozmoszban" a mikroszkopikus világ és a távoli csillagok fényének finom részleteit csak azon ritka alkalmakkor kéne betölteni, amikor az értelmes lakók tudományos felszereléssel tanulmányozzák ezeket. Mihelyt senki sem figyel, az objektumok egyszerűen elenyésznek."


A kvantumfizika pedig pont ilyen, amikor mérik akkor lesz anyag azaz valós, amikor nem akkor pedig semmisem. Gyerekek olvassátok el a cikket -.- Nem véletlen lett belinkelve


Lehetséges, de az hogy mi teremtjük az anyagot vagy egy szimuláció az egész, ezek közt nincsen nagy különbség

2014. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Csakhogy több igazi tudós cáfolta, de mindegy... Persze megtaláltad azt a néhányat, akik szerint az elmélet elképzelhető, de szerintük sem igazolt.


Az meg teljesen logikus, hogy az anyagot akkor tapasztaljuk meg, ha mérjük, nem? :)

2014. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#15 majd, ha rendesen tudsz érvelni akkor beszélhetünk addig viszont nem én utána néztem a témánál a legtöbb tudós szerint lehetséges sőt a kutatások is folynak és mielőtt bepötyögsz valamit olvasd el a cikket barátom: [link]
2014. ápr. 28. 07:59
 17/28 nemelfogult ***** válasza:

A holografikus univerzum nem kizárt, hogy legalábbis egyike a sok paranormál anomália magyarázatára. Vannak más hipotézisek is, de mindez még szerintem hosszú évtizedekig, ha nem jóval tovább eldöntetlen lesz.


Az, hogy mi csak egy virtuális játék szereplői vagyunk... ha nem is lehetetlen, mivel a lehetetlen szót kevés dologra lehet biztosan kimondani, de nagyon nem valószínű.

Nagyon a saját, most minket izgató dolgok azonnali kivetítése. Csak mert a Matrix és a virtuális játékok divatba hozták mindezt.

2014. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

Téves gondolat, hogy egy ilyen mátrixban minden atomot modellezni kell, bőven elég a felhasználó által szerzett infókat lemodellezni, Freud (és minden más hipnotizőr) gond nélkül képes volt, emlékeket létrehozni. Az agy elvarrja a szálakat, és magyarázatot ad a téveszmékre ezáltal gond nélkül kitölt minden űrt amit nem vagyunk képesek lemodellezni.

Egyébként már több filozófus is gondolta, hogy a világ egy téveszme, vagy álom, még jóval az informatika előtt.

2014. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 kkory cod ***** válasza:
ebbe mi az ezotéria ezt a homor kategoriába kellet volna rakni
2014. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

15 voltam. Nem vagyok a barátod és általában kedves sem. Tudnék én is linkelni, csak az ilyen butaságok miatt nem töröm magam azzal, hogy csokorba szedjek néhányat. Érveltem, a te érved viszont mi is? Egy filmet hozol fel bizonyítéknak és egy sci-fi magazinos cikket. Pfffff......


Mindjárt kiírok én is egy kérdést, amiben arról próbálom majd meggyőzni az embereket, hogy az Alien filmekben mutatott szörnyek léteznek, hogy a teremtésünk is ugyanúgy zajlott, mint ahogy a Prometheus elején. Aki meg ellent mond, azt jól leoltom.

2014. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!