Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az univerzum valójában egy...

Az univerzum valójában egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Biztos ismertek az elméletet, miszerint egy mesterségesen szimulált világban élünk, ha mégsem íme egy cikk: [link] Az az elképzelésem, hogy az univerzum nem más, mint egy virtuális valóságshow a felhasználók szórakoztatására akárcsak a mátrix című filmben, amikor is a felhasználók rácsatlakoznak a mátrixra és egy virtuális valóságban próbálják a valóságot szimulálni elméletem szerint az emberek is csupán egy számítógépes program részei szereplők egy virtuális valóságshowban az az elképzelésem, hogy a programozók egy olyan virtuális

valóságshow-t akartak megalkotni, amelynek szereplői öntudattal rendelkeznek és képesek osztódni, vagy fejlődni, ezáltal még izgalmasabbá téve a virtuális valóságot a felhasználók számára mit szóltok ehhez? továbbá részletesebben is elárulom az ufók és a felhasználók kilétét az arra érdemesek számára. ;)

Üdv, Agent J egy mátrixos felhasználó


2014. ápr. 26. 17:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19-es: +1 pont!
2014. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
#20 semmivel sem érveltél csak beböfögsz valamit és mész tovább az én érveím ott vannak a kérdésben ilyen butaságon nem töröd magad és mégis itt vagy pedig ilyen butaságon nem töröd a fejed na látod ezt hívják paradoxonnak, ha hozzászoltál a kérdéshez csak érdekelhet téged igaz? Na, de mindegy nemelfogultnak köszönöm a választ.
2014. ápr. 29. 21:20
 23/28 anonim ***** válasza:

Na ez az, hogy egy percig sem töröm a fejem rajta. Ez nem paradoxon. Az, hogy még mindig itt vagyok, még nem jelenti azt, hogy gondolkoznom kellene ezen. Ez már eléggé oltogatásba ment át, és nem én csinálom, viszont ha így van, akkor már trollkodok egy jót.

Az első hozzászólásomban sem kellett nagyon megerőltetnem magamat, de akkor még komolyabban foglalkoztam az esettel, kb. 30 másodpercig.

Érvek? Ott van az első hozzászólásomban. Ja, hogy az nem elég. Nem is kevesebb, mint az itt említettek.

Állítottál valamit, nosza, bizonyítsd be te! Megígérem, hogy nem cáfolom meg, ha az valóban bizonyítás és szilárd lábakon áll. De úgyis jön a szokásos válasz, hogy hűha mennyi bizonyíték van és hogy nem nektek kell bizonyítani valamit, hanem nekünk cáfolni. Mintha egy Aranylaci fórumot olvasnék. Eddig egyik cikk sem bizonyította be. Na de nem is ez volt a feladatuk, hanem csak az adott weboldal forgalmának növelése.

Itt sem a bizonyítás megy, hanem mindenki csak a másik cáfolatát cáfolja.

Ez az egész arról szól, hogy van egy állításod, és aki bólogat rá, az jó, aki nem, az meg a rossz.

Azzal kezdted, hogy "Biztos ismertek az elméletet" (ismertek helyett persze ismeritek-nek kellene lennie, csak azért említettem meg, mert nem én nem idéztem jól), azaz magad is leírtad, hogy elmélet, ezzel szemben nem elméletként kezeled, legalábbis erre utal, hogy ha valaki neked nem tetszőt ír, akkor leoltod. Kár a gőzért mindkét részről.

A 19-esnek volt itt idáig a legfrappánsabb válasza...

2014. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ilyeneket máskor ne írj le, mert akkor rájönnek, hogy tudjuk és megszüntethetik a műsort, és evvel a Földet is!!!!
2014. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
# 23 barátom én már régen be bizonyítottan csak olyan elvakult vagy, hogy észre sem vetted és remélem tudom, hogy megszegted a szabályzatot, de eltudom képzelni, hogy el sem olvastad az alap szabályzatot az első válaszod arról szól, hogy a 7-es válaszírónek igaza van a többi csupán személyeskedés, ha akartam volna már rég bannolva lennél az a szerencsét, hogy szórakoztat az ostobaságod. :D
2014. máj. 1. 20:51
 26/28 A kérdező kommentje:
A kérdésemet alá támasztottam linkekkel neked csak cáfolni kéne azokat, de nem tudod mivel igazam van hát ez a szomorú valóság imádom az ilyen válaszírókat csak irjatok nyugodtan a hülyeséget én addig bannollak titeket. :DDDD
2014. máj. 1. 20:57
 27/28 A kérdező kommentje:
Most az a szerencsét, hogy egy időre eltűnök mert untatnak engem a válaszírók és a válaszok. ;)
2014. máj. 1. 21:01
 28/28 anonim ***** válasza:
Én egy felhasználó vagyok, de nem szórakozom jól. Gondolom, sokan mások sem... Akkor viszont kicsi az esélye, hogy ez az egész egy valóságshow legyen. De abban egyetértek, hogy létrehozott, nem pedig létrejött.
2014. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!