Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért kongott a Hold, lehet...

Miért kongott a Hold, lehet hogy üreges és élhetnek benne?

Figyelt kérdés

Ufologusok közt népserű az az elmélet, hogy George Lucas Iluminati beavatott volt és a Star Wars megalkotásában sok dolgot a valóságból merített, amit ő maga is elismert. Pl Yoda vonásai Einsteiné, mint fizikus gurutól származnak. A birodalmi harcosok kinézete (nagy fekete szem, hófehér bőr, komor tekintet, érzelemmentes mozgás) ugye felismered ? Az idegenek jól ismert csoportja a kis szűrkék tulajdonságai


Másik elhallgatott dolog lehet a halálcsillag, melyet a Hold személyesíthet meg. Bizonyára nem véletlen a földel teljesen azonos tengelyforgási ideje ? Elméletben a Hold belül üreges és egy mesterséges égitest, állítják szovjet akadémikusok és ufológusok zöme


Az érdekel, hogy a legmeggyőzőbb bizonyíték, az hogy a hold úgy kongott órákon át, mint egy harang, ez hogyanmagyarázható a szkeptikusok száméára és ez miért nem győz meg mindenkit hiszen kézenfekvő következménye a hold üreges természetének.


"Nemere István: Kongó Hold



Nem sci-fi írók találták ki az alábbiakat, némelyik állítást a tudomány is alátámasztja. Mert bizony kongott a Hold már nemegyszer!


Először a Holdra másodikként eljutó Apollo–12 űrhajó legénysége helyezett el a felszínen egy érzékeny szeizmikus mérőműszert, majd amikor űrhajójuk visszatérőben elhagyta a Holdat, és emelkedni kezdett, a hordozórakéta már szükségtelen, tizenkét tonnás darabját jó magasról visszaejtették a felszínre. Az otthagyott műszer pedig regisztrálta, és rádiójelekkel a Földre továbbította nemcsak a leérkező tárgy által okozott rengést, hanem a tudósok döbbenetére a Hold kongását is!"


[link]


[link]


Sok helyen megtalálható tudományos forrásokban is a kongó hold, ott azonban szándékosan nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget vagy csak mellékesen említik meg vajon miért ? a legmeggyőzőbb bizonyíték, az hogy a hold úgy kongott órákon át, mint egy harang, ez hogyanmagyarázható a szkeptikusok száméára és ez miért nem győz meg mindenkit hiszen kézenfekvő következménye a hold üreges természetének. Miért?



2014. máj. 5. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
Állj már le a cuccal légyszi... Mellesleg tanulj meg írni, már nem tudom hanyadjára olvasom azt, hogy "harand". Ha legalább a "d" és a "g" egymás mellett lennének...
2015. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 17:05"


Hol vannak a források és a válaszok a kérdésemre? Vagy nem is mersz válaszolni? Annyi tartás nincs benned :)

2015. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem nem is olvassa a válaszokat, csak hajtogatja a magáét, és élvezi a sok választ, meg hogy provokálhat.
2015. máj. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 Rubicon87 ***** válasza:
100%
Szerintem csak azt hiszi mi vagyunk a "rossz hangok" a fejében :)
2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:

50. jubilleumi válasz.....:)


Aggódva néztem meg, mi a fenét írhattam én erre a csodás kérdésre, de megnyugodva láttam, hogy csak trollkodtam valamit, ami ebben az esetben szerintem teljesen helyénvaló.

2015. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 anonim ***** válasza:
65%
Tudod mi üreges? A fejed b*zdmeg! Az kong! Az ürességtől... Egyébként ha megtanulnál írni, talán megpróbálnálak komolyan venni!
2015. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
Lol
2015. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓÓ :ccccc már azt hittem a kedvenc kérdezőm tért vissza és megint röhöghetek egy jót... erre csak egy 3 betűs válasz jött :(((((
2015. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:
na mivan öcsém megint kongott a hold??!!
2015. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim ***** válasza:

Van kongó harangja a holdnak és a gyikemberek rágtak, a közepébe likat és teletömték mindenféle, mérőszerkentyűkkel meg lézerálomással meg kajával és ott éldegélnek és mérik az embereket és ha, eljön az idelye akkor lelézereznek majdegy csomó, embert mert azok nem akarnak majd behodólni a gyíkembereknek. Ezt mindenki tudjaŰ!


Ja és diator a jövő hirnőke jól mondja igaza, van!!4

2015. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!