Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most akkor ufót láttam vagy...

Most akkor ufót láttam vagy ufót láttam?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek feltűnt már, hogy az ufó szót, mint azonosítatlan repülő tárgy, másra is használják, legtöbben a csészealjakat, és a bennük utazó kis emberkéket is ufóknak mondják. Arra gondoltam, hogy a félreértések elkerülése végett ki kéne találni valami megkülönböztető jelzést, ami feltünteti, hogy az illető egy ufót, mint azonosítatlan repülő tárgyat, vagy egy ufót, mint földönkívülit vagy annak űrhajóját látta. Az ötletem, hogy UFO-t írjunk, ha a tárgy azonosítatlan, és ufót, ha az illetőnek volt szerencséje farkasszemet nézni egy kiéhezett földönkívüli manussal (és túl is élte az).


Ezek sokban megkönnyítenék az életünket, legalábbis nekünk ufókutatóknak, az is lehet indulok az elnökválasztáson. Még nem tudom.


De ettől függetlenül van kérdés vagy valamilyen vélemény?



#UFO #én leszek az elnök #földönkívüli manus
2014. máj. 23. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
UFO
2014. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt meg is beszéltük. Ha ezentúl valaki meg akarná osztani velünk a tapasztalatait, nem kell csészealjat, vagy földönkívüli űrhajót mondania, hanem elég annyit, hogy ufo. A benne csücsülő nimfománok pedig az ufonauták. Látom még én is tanulok, érdemes volt ide följönnöm. :)
2014. máj. 24. 11:19
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

Ufo= azonosítaltan repülő tárgy, magyarul földönkívüli lény


Ufonauta: ürlény aki a ufot vezeti



tehát én egy metorid tetején utazok a föld fel, nem én írányítom a meteort csak rajta vagyok!


A föld felé szálok 70ezer km/H-val


az emberek azt hiszik hogy én egy ufon vagyok , és én vagyok a ufonauta!


érted már ezt !


ÉN EGY UFONAUTA VAGYOK!

2014. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Látom még én is tanulok"


Ú, de nagyképű vagy. Ufókutató, aki nem ismeri az ufó szót. Kb mint egy hentes, aki nem dolgozott még késsel.

2014. máj. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, honnan veszed, hogy nem ismerem a jelentését?


"Gondolom mindenkinek feltűnt már, hogy az ufó szót, mint azonosítatlan repülő tárgy, másra is használják, legtöbben a ..."


Ez az első mondatom, ebből rögtön kiderül, hogy ismerem-e vagy sem. Miért lennék nagyképű?

2014. máj. 26. 13:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor titokban a lumbulábiakhoz tartozik!
2014. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 vizipityu válasza:

Kóklerkét rendesen lehúzzátok, pedig neki van igaza. :)

diator:

"azonosítaltan repülő tárgy, magyarul földönkívüli lény."

Szerintem azért mert valami azonosítatlan tárgy, még nem azt jelenti, hogy földönkívüli hanem azt, hogy azonosítatlan. Ha pl.: egy katonai repülőgép, amit még képen sem láttál nem hogy élőben az is UFO.

kérdező:

"Ha ezentúl valaki meg akarná osztani velünk a tapasztalatait, nem kell csészealjat, vagy földönkívüli űrhajót mondania, hanem elég annyit, hogy ufo."

Ez most itt megint kusza kicsit. Olyan ez mint a rovar, bogár kérdés.

Tehát: Nem minden UFO földönkívüli, de minden földönkívüli UFO.

2014. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: helyesbítek, nem az UFO szó jelentését nem ismerted, hanem nem hallottad még az "ufonauta" szót. Ez ugyanolyan gáz.

A kérdésedre a választ pedig már megadtam.

2014. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, megtört a jég, el kell mondanom az igazat, mert már nem bírom tovább. Valójában én nem is vagyok ufókutató, én csak egy szerencsétlen senki vagyok, aki profi ördög és szelleműző. De idézek is ha kell.
2014. máj. 27. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!