Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Volt ember a Holdon, vagy...

Volt ember a Holdon, vagy megjátszás volt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 01:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%

Hatszor:



Apollo 11 July 20, 1969:

Neil Armstrong & Buzz Aldrin


Apollo 12 November 19-20, 1969:

Pete Conrad & Alan Bean


Apollo 14 February 5-6, 1971:

Alan Shepard & Edgar Mitchell


Apollo 15 July 31–August 2, 1971:

David Scott & James Irwin


Apollo 16 April 21-23, 1972:

John W. Young & Charles Duke


Apollo 17 December 11-14, 1972:

Eugene Cernan & Harrison Schmitt

2014. jún. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
47%

Volt ember a Holdon!


A nagy űrversenyben nem kockáztatták meg, hogy kiderül egy olcsó megjátszás. Ha a szovjetek is eljutnak a Holdra, akkor kiderült volna. De minden ez utáni holdutazás is le tudná leplezni és akkor közröhej tárgyává válna a világ vezető hatalma, a szavuk ezután semmit nem érne. Szerinted megkockáztatták?


De mostanában nem valószínű, hogy lesz még egy. Nincsenek rá újabb dollármilliárdok, hogy rakétákat lövöldözzenek egy 250ezer km-re lévő égitestre.

2014. jún. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy volt állítólag kőzeteket is hoztak onnan meg az amerikai zászló is bizonyítja nem mellesleg videón is megörökítették hihetetlen igaz? Jah, meg állítólag Neil Armstrong is járt a Holdon "állítólag" még saját kis versikét is gyártott, ami így szól - Kis lépés egy embernek , de hatalmas

ugrás az emberiségnek. ;)

2014. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
23%

ÁLLÍTÓLAG volt.


Persze ma, amikor az átlagnépség is láthatná hogy tényleg, ma már "valamiért" nem csinálják meg. Nem merik, mert egyértelműen kiderülne hogy nem tudják megcsinálni.


Az nem kifogás hogy "nincs rá pénz", mert régen se volt értelme, és ma is kidobnak dollármilliárdokat kb.a semmire. Btw, ha egy olcsó V2-es rakéta el tud jutni a Holdra, akkor valójában nem lehet ez olyan drága! Maximum milliók, de nem milliárdok.


Egy nyamvadt zászlót meg telepíthet egy gép is.


Inkább "ugratás" az emberiségnek.

2014. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
81%

Hűha #4 ezek meghökkentő bizonyítékok részedről.

"Egy nyamvadt zászlót meg telepíthet egy gép is."

Milyen gép windows 8? :D Hallottál már arról, hogy az Apollo–15 77 kilogrammnyi holdkőzetet és talajmintát gyűjtöttek, amit a Földre is hoztak? Azokat is biztos a sivatagban gyűjtötték össze a zászlót pedig egy windowsos géppel telepítették oda nem mellesleg a videó is hamis a Holdon hemzsegnek az UFO-k a NASA hazudik megtéveszti az embereket bezony! [link]

2014. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
65%
4# Oké szerinted nem volt . Hogy magyarázod a több tízezer követ amit onnan hoztak és amit a világ minden tájáról független kutatók megvizsgáltak, köztük szovjet tudósok is ? Gondolom a hamisítást mondod elsőnek . Akkor van egy rossz hírem, ahhoz hogy holdkőzetet állítsunk elő kb 1000 atmoszférás nyomáson kéne összenyomni őket és évezredekig így tárolni 1100 celsius-fokon, majd több ezer évig szép lassan lehűteni őket . A másik érved gondolom az lesz, hogy összegyűjtögették őket, innen-onnan . Ezzel meg az a baj, hogy külsőre egy holdkőzet nem igazán különbözik egy földi kőzettől, így szinte csak az Antarktiszon lehetett volna gyűjtögetni, ahol kitűnnek a hórétegben . Csak az itt talált kövek száma összesen nem éri el a pár százat . A másik bizonyíték, hogy 1969 óta új geológiai időmegállapító módszereket fedeztek fel, és ezeket alkalmazták is a Holdról hozott kőzetek esetében és az összes módszer ugyanazokat az adatokat adta meg, had ne mondjam ezt is sok független kutató végezte :-)
2014. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
43%
#4 Elvileg egy értelmes ember vagy szerinted mi a célszerűbb? Embereket küldeni a Holdra pár talajmintáért, kőzetért vagy egy holdjárot, ami ott helyben elvégzi a talaj és kőzetminta elnézést utána elküldeni az adatokat a NASA-nak. Én szerintem a holdjáró sokkal célszerűbb, mivel nem kell visszahozni a Földre nem kér se, enni se inni butaság lenne embereket küldeni oda céltalanul mégis milyen céllal küldenénk oda embereket, amit egy gép nem tudna elvégezni? Felesleges pénzkidobás a NASA is pénzéből él meg nekik sem osztogatják azt ingyen. ;)
2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Elemzést akartam írni. :D
2014. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

És minek mentek oda hatszor, annyira jó volt, vagy találtak ott valamit?

És én úgy hallottam,hogy ez az Armstrong belebolondult a holdutazása utàn és elmebakokkal küszködött, idegen repulot találhattak ott? És mivan azokkal a jelekkel, amiket régebben fogtak az űrből: HŰHA ! Szerintem ez gagyiság ez a jel, a tudósok hülyesége.

2014. jún. 29. 11:38
 10/48 anonim ***** válasza:
75%

Ha a SETI féle űrhallókészülékre gondolsz, EGYETLEN EGY alkalommal volt eddig, hogy a SETI fogott "abnormális" jelet az űrből, az ún. "wow" szekvenciát. A holdon nincs semmi. Mit gondolsz, ha ellátunk exobolygókig és más galaxisokig, akkor a Holdon nem vennénk észre az idegen űrhajókat?


A másik: talán én vagyok túltájékozott, de a Hold és a Mars felszínét bármikor magad is megkuksizhatod a Google Moon és Google Mars térképek segítségével... Van rajtuk valami szokatlan? JÉÉÉÉ, semmi csak kráterek, kövek és por...


Moon: www.google.com/moon/

Mars: www.google.com/mars/

2014. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!