Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz a magyar lakosság...

Mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre látogat el, ahol sokan hallgatnák. A fejlett nyugaton hatalmas sportcsarnokok közönsége előtt lép fel. Itt úgylátszik az emberek agymosása a média (rtl, győzika, mónika só) által olyan mértékű, hogy még nem érettek befogadni azt hogy nem saját maguk által http://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc butultak el, hanem egy évezredek óta regnáló háttérhatalom műve


http://www.youtube.com/watch?v=vDf0Mf3qIxE


mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?



2014. júl. 6. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:

Annácska!


Akkor már mindent tudsz és értesz, és nagyon okos lettél pár perc alatt XD :D :D



Jézusom!!!!

2014. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kvantumfizikus hölgyek és urak! Én ebből az egészből nem értettem semmit! Nem csoda, hiszen én csak egy vacak természettudományos diplomával rendelkezem. A kvantumfizikához csak annyira értek, amennyire a tudományos csatornákon ezt át tudták nekem adni. Tehát nem tudományos, csak kommersz szinten. A spirituális, vallási, de főleg okkult dolgokhban viszont "kellően járatosnak" tartom magam.

Számomra az a fenomén, hogy két kvantumrészecske között "real-time" információáramlás van (vagyis a kettő közötti akár sok fényéves távolság ellenére egyik azonnal reagál a másikra), valamint a kétrés-elmélet számomra azt bizonyítja,hogy az emberiségnek még nagyon sok fejlődni-valója van mind fizikában, mind más tudományokban. Az asztrofizika elméleti síkján számos rés tátong, és sok olyan elmélet van, amwely az alkalmazás területén a JELENLEGI ismereteink szerint nem állná meg a helyét.

Továbbá, ismeretes, hogy az anyagot minél parányibb szinten, mondjuk szubatomi szinten vizsgáljuk, a sok felesleges fel-kvark meg le-kvark meg Hicks-bozon alatt nem találunk semmit, pusztán energiára jellemző sajátosságokat.

Számomra a sok-sok ismeret, amit az elmúlt 600 évben magamba szívtam egy újfajta világképet eredményezett: számomra egyértelmű, hogy nincs anyag, csak energia, amely valamiféle "erősítő" hatására olybá sűrűsödik, amely az anyag illúzióját kelti bennünk.

Hogy ez mit jelent? Nos, messzemenő következtetéseket lehetne levonni...

Alább belinkelem Grandpierre Attila, nemzetközileg elismert Napfizikus és kvantumfizikus tudós és egyetemi tanár (Vágtázó Halottkémek és a Vágtázó Csodaszarvas zenekar énekese) egyik előadását, ami öléggé hosszú. Aki veszi magának a fáradságot, és megnézi, ne merészelje hozzá nem értőnek nevezni, hiszen a fizika minden ága a kisujjában van, pl. a Science-magazinban is publikált.

Na, az ő elképzelése (tudása) a világról megalapozottabb, mint David Icke-jé, ráadásul meglehetősen különböznek is egymástól az elképzeléseik. Lehet, hogy ez a link nem is ide való....he-he.

https://www.youtube.com/watch?v=Jb8CQRoTKNw

2014. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
Jajjdejó, Grandpierre Attila, exponenciálisan nő a szívonal.
2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
33-as, nem tudom szétválasztani a magot a pelyvától. Nem tudom, hogy szarkasztikus felüdülésed mögött kell-e valamit sejtenem?
2014. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:

"Akkor már mindent tudsz és értesz, és nagyon okos lettél pár perc alatt XD :D :"


Mert kvantumfizikusok (Goswami, Wheeler) által összeállított kíválóan szemléletes összefoglaló tudományos video !!


Így van Great Spirit ! Gyakorlatilag nincsen, anyag a materia amibena materialisták hisznek, nem létezik csupán egy illúzió. Ha tovább bontjuk a részecskéket egy rezgő húr van, ami gyakorlatilag rezgés és amekkora a rezgés tulajdonsága (frekvencia stb) olyan típusú anyagi érzetet kelt. Ismerős a szférák zenéje? Az antik görögök, akik azt állítják ismeretüket másoktól szerezték atlantisz Platon szerint, a legmodernebb kvantumfizikát ismertetik évezredekkel Newtont előtt !!


Régen az ősök tudak valamit, sokkal jobban mint ma valószínű UFÓKtól.

2014. júl. 7. 21:44
 36/75 anonim ***** válasza:
56%
Persze Zolikám, de ne ködösíts most a húrelmélettel, inkább mutassad meg szépen melyik km tan(!)könyvben írták, hogy a tudatosság játszik szerepet a kétrés kísérletben.
2014. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim válasza:
62%
Ezt nem tudnám megmondani, mivel nem látok bele a fejébe. Ha annyira szeretnél el menni egy Icke előadásra, akkor menj hadd butitjon téged is.
2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon remélem, hogy soha.
2014. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
74%
I dont want to live this planet anymore..
2014. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
61%
Dávid Icke meg a szellemi érettség. :-)
2014. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!