Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz a magyar lakosság...

Mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre látogat el, ahol sokan hallgatnák. A fejlett nyugaton hatalmas sportcsarnokok közönsége előtt lép fel. Itt úgylátszik az emberek agymosása a média (rtl, győzika, mónika só) által olyan mértékű, hogy még nem érettek befogadni azt hogy nem saját maguk által http://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc butultak el, hanem egy évezredek óta regnáló háttérhatalom műve


http://www.youtube.com/watch?v=vDf0Mf3qIxE


mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?



2014. júl. 6. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
17%
Con Troll, nehogy azt hidd, hogy te vagy itt a mérce ebben a rovatban! Akárhogy osztod itt az észt, rosszul gondolod, ha azt hiszed, hogy majd a te begyepesedett nézeted alapján fognak az emberek dönteni, hogy miben higgyenek!
2015. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
70%

Cry moar... Ha ennyire nehéz elviselnetek ha valaki rámutat hogy ostobaság az egész, akkor miért nem változtattok? Látom egyszerűbb vinnyogni mint kicsit gondolkodni, de bárhova is mentek mindig lesznek akik miatt kényelmetlenül kell éreznetek magatokat. :)


Nem gondoltam hogy mérce lennék a rovatban, ahhoz túl reménytelennek látom sok ide író helyzetét. De belegondolva... hozzájuk képest valóban mérce vagyok.


Abban igazad van hogy osztom az észt, mert valakinek azt is kell, ráadásul van ahol szükség is van rá, példának itt ez a fórum.


Az ide látogatók hitét valószínűleg nem tudom megváltoztatni hiszen a hit lényege a vak követés, nekem elég ha csak elbizonytalanítom őket azzal hogy rámutatok a hibákra. A felháborodott reakciók jól mutatják hogy eredményes vagyok, az illetőnek kényelmetlen szembesülnie e hibákkal.


Tisztában vagyok vele hogy sokszor csak gúnyra telik tőlem, de nehéz komolyan venni az itt leírtakat vagy időt pazarolni arra hogy elmagyarázzam egyesek tévedését, mivel párbeszédet nehéz kezdeményezni olyanokkal akik a hitük alapján elutasítják a valóságot.


Pedig a legtöbb fejtegetésem még csak nem is bonyolult, bárki megérthetné ha akarná, de a hit sokaknak olyan érzelmi menedéket ad amiből nem hajlandó kimozdulni.


Ugyan az elszántabbja beszélgetne velem, de legtöbbször az ilyen alakok olyan hajmeresztő világképpel jönnek, amit valószínűleg hosszú évek munkája lehetett felépíteni és körülbástyázni a realitás ellen, ezeket lebontani se időm, se képesítésem.


Ha olyan mondatokat látok mint például hogy a nézeteim "begyepesedettek", mindig elgondolkodom hogy az illető milyen iskolába járhatott hogy az alapokat nem sikerült elsajátítania olyan szinten hogy az valóban alapja legyen a világról alkotott elképzelésének.


Összefoglalva a lényeget, az ide írók legnagyobb hibájának a kritikus gondolkodás hiányát tartom, a számukra kedves hit jeleit vélik felfedezni mindenhol, ahelyett hogy utánajárva a dolgoknak szembesüljenek azzal hogy a) tévedtek b) nem tudjuk, de ez nem jelenti hogy igaz. Persze néha igazuk is lehet, de nem jellemző, inkább csak amolyan szerencsés egybeesés. :)


Szóval maradok és körbe-körbe biciklizek a fórum körül miközben vadul nyomkodom a biciklicsengőt.

2015. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
28%
Ellenőrkém,igazad van te tényleg egy mérce vagy, csak az a baj, hogy méreten aluli hahaha :-) Ám az a jó, ha bármilyen nehézségünk lenne,hozzád bármikor fordulhatunk segítségért... Vagyis inkább észosztásért ;P Kíváncsi lennék a való világban mennyire vagy gyakorlatias... Igazából szerintem csak itt tudod osztani az eszet!!Ja és mondtam már többször is menj csajozni inkább minthogy itt vered magad...hasznosabb hidd el!!!!
2015. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
25%

[link]


0:33nál üzen a mester hallgasd meg!!

2015. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
56%

Megint eljutottunk odáig, hogy mivel érveid nincsenek, képzelt negatív tulajdonságokkal ruházol fel hogy sértegethess, így csinálva magadból szánalmas hülyét. :)


A videótól több vártam, alulmúltad a várakozásomat, kénytelen leszek beletörődni hogy ennyi telik tőled, még viccnek is rossz vagy. A videóban szereplő egyén a rokonod vagy az ivócimborád?


Látom a tűzoltó elnevezés nagyon szíven ütött téged, megnyugtatlak nem én találtam ki, mástól hallottam. ;)

2015. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
2015. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
52%

Én tényleg megpróbáltam megnézni a videókat, mert meglepő módon nem több órásak voltak, de ezek nem embernek valók.


Az első még érdekesnek tűnt, de már másfél perc után eljutott az orwelli gyíkember világuralomig, a másikban sem teketóriáztak, az első tíz másodpercben a riporter verbálisan kinyalta Icke seggét és onnantól nem volt gyomrom tovább nézni.


Valaki csinálhatna végre egy vágott, lényegre törő verziót az ilyen filmekből, amit egy nem rajongó is meg tud nézni.

2015. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
aZ igényes ember joggal teszi fel a kérdést, mikor jut el a magyar társadalom arra a fejlett szintre, mint amerika, hogy David Icke hatalmas sportcsarnokokat töltsön meg itt is?
2015. aug. 21. 20:50
 59/75 anonim ***** válasza:
63%
A kérdés inkább az hogy miért reklámozod itt ezt a fazont, "igényes" "fejlett" meg egyéb, ócska reklámfogásokban használt szavakkal?
2015. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, kérdező. Nálunk is tenyésznek már a minden légbőlkapott baromságot ténynek tekintő, gondolkodni képtelen, 80 IQ-s míveletlen suttyók, úgyhogy gondolom, Icke is jön hamarosan (neve amúgy pontosan: David Icke), megvan a közönsége.
2015. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!