Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz a magyar lakosság...

Mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre látogat el, ahol sokan hallgatnák. A fejlett nyugaton hatalmas sportcsarnokok közönsége előtt lép fel. Itt úgylátszik az emberek agymosása a média (rtl, győzika, mónika só) által olyan mértékű, hogy még nem érettek befogadni azt hogy nem saját maguk által http://www.youtube.com/watch?v=v9fMw5EkRTc butultak el, hanem egy évezredek óta regnáló háttérhatalom műve


http://www.youtube.com/watch?v=vDf0Mf3qIxE


mikor lesz a magyar lakosság szellemileg annyira érett, hogy Davis Icke ellátogassán ide is?



2014. júl. 6. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező a kérdésedben egyben meg is van a válasz!!

Amíg itt megy az agymosás a médiák által addig az embereket ez a téma nem fogja érdekelni,sőt egyenesen összeesküvés elméletnek fogják titulálni!!

Ezt a válaszok nagy része is tükrözi,láthatod belőlük,hogy hol tart a társadalom....ugyanott ahol a politika.

Én végig néztem minden David Icke részt ,és sok mindenre választ adott azzal kapcsolatban,hogy mi folyik a színfalak mögött.Természetesen sok bolondság is van benne,de sok igazság is ,a lényeg,hogy mindenképpen érdemes megnézni mindenkinek!

2015. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
36%

https://www.youtube.com/watch?v=R_e6iuAvmkY


A videó eleje marha jól meg van csinálva ,a láncát széttépő oroszlánnal,amúgy ez pontosan így van a háttérhatalom a lánc és mi emberek vagyunk az oroszlán,egyszer minden rabszolgaság véget ér!!!!

2015. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő teljesen jól látjátok ! Köszönöm válaszzotokat. Alig várom, hogy végre ezt mindenki átlássa. Sajnos ehhez kell mér pár év azonban....


Az agymosás túl hosszú volt.

2015. aug. 7. 18:25
 44/75 anonim ***** válasza:
27%

Inkább pár évtized kell nekik vagy ha így haladunk akkor pár évszázad...bár addigra úgyis mindegy lesz már,mert addig véghez viszik a tervüket a New World Ordert...

Ami a legszomorúbb,hogy hiába próbálod felnyitni az emberek szemét teljesen agymosottak,és még téged kiáltanak ki konteósnak....szélmalom harc ez sajnos!!

2015. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
64%
Érett alatt gondolom a túlérettet érted, mint a rothadó gyümölcsöknél. Remélem nálunk soha nem lesz annyi ütődött gyümölcs, hogy ez a ostoba baromsággal házaló emberalakú izé ide látogasson.
2015. aug. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
21%
Látom ide is megjött a megmondó ember a "talpig férfi" gratulálok neked ügyes vagy...csak fikázni tudsz vagy tudsz esetleg mást is?
2015. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
64%
Fikázni a hülyeséget nem elítélendő, hanem kötelesség. :) Érvelésnek meg legyen annyi, hogy tetszett volna inkább tanulni vagy józan észt kifejleszteni.
2015. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
56%
46-os, ne törődj vele, sajnos ez az alak már régóta itt fertőzi ezt a rovatot, nem tudom, hogy mi örömét leli benne.
2015. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó,tudom sajnos már tapasztaltam egy párszor,de sajnos sokan vannak mint az oroszok :D :D Bár a ruszkik legalább letettek valamit az asztalra és gondolkoznak is nem csak néznek ki a fejükből :D :D

De szerencsére nem kell már sok idő ahhoz,hogy észbe kapjanak az emberek,és akkor az ilyen emberek akik csak fikázni tudnak szépen elkulloghatnak melegebb égtájra!

Nem tudom amúgy miért pofátlankodik ide az ilyen az ezotéria rovatba!!!!

2015. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
53%

"és gondolkoznak is nem csak néznek ki a fejükből"

Vicces a gondolkoznak kifejezést olvasni az ezoterikus fórumon. :D


"De szerencsére nem kell már sok idő ahhoz,hogy észbe kapjanak az emberek"

És ezt nevezik szaknyelven csodavárásnak. :)

2015. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!