Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látott gyerekkorában...

Fowler kérdése:

Más is látott gyerekkorában zöldessárga fénygömböt lebegni az ablakánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, volt e másnak hasonló élménye: Úgy 8 éves lehettem, amikor erős fény áradt be a szobába a csukott ablakon át. Felkeltem, és közel mentem ahhoz a zöldessárgán ragyogó fénygömbhöz, ami kint lebegett szemem magasságában. Fél percig "szemezett" velem, majd "elúszott" az erő felé felfelé, és eltűnt. Kiderült, ( 15 évvel később ), hogy a barátnőmmel pontosan ugyanez történt, a gömb nála is ugyanúgy viselkedett, és ő is hasonló életkorban volt. A mai napig nem tudom mi állhat az esemény mögött, mivel gömbvillám tudtommal nem viselkedik így. Üdv : Babbbu

2014. okt. 7. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld... :) Én hiába találkoztam vele, azóta sem tudom, hogy mit kezdjek ( egyáltalán kezdhetek e ) ezzel a történéssel... Egyelőre semmi... Gyerekkoromban még voltak úgymond "természetfeletti" képességeim, de mára elkoptak. ( Közeli jövőbelátás, akaraterővel tárgyak mozgatása, ilyesmi... ) Azt sem tudom, hogy összefügg e. Lehet, hogy egyáltalán nem.
2014. okt. 27. 20:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 3x.Sok ufó élményem volt már. Először olyan 10-11éve láttam a te általad leírt fénygömböt. Emlékszem mérhetetlenül sírtam a szobámban, talán mert féltem nem vesznek fel a gimibe ahová jelentkeztem. Kamasz voltam, lány, tele pattanásokkal s az ágyban sírva gondolkodtam hogy mi az életem értelme, van e egyáltalán :) Azt mondtam magamban kinézek az ablakon, hátha látok egy jelet ami nekem szól hogy éljek, s gondoltam ha nem jön megölöm magam. Jó hülye voltam :D Aztán kinézek az ablakon, emlékszem párás volt és meg töröltem. Majd láttam az ablak sarkánál valami fényt. Oda néztem s láttam hogy lebeg valami előttem. Még töröltem gyorsan a könnyekkel teli szememet, majd utána még 2x is mert nem hittem amit látok. 1-2percig lebegett előttem, s ahogy láttam, egy pici kb 2cm átmérőjű pont volt, s körülötte kb 5cm átmérőjű búra szerű. Majd mikor "megúnta " a dolgot a kis lény, elcikázott. Ez hideg, fehér színű lényecske volt. 25l
2014. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Leírom már a többit is, előző vagyok! :) Másodjára nem nagyon tudtam megfigyelni de pl a 3.eset ekképp zajlott:Nővéremmel közös volt a szobánk, s gondoltam ha kívánok 3-adjára is megkapom a lényecskémet. :) A sötétítő függöny mögé bújtam, kívántam, s egyszer csak nagy fényesség tört ki tőlem jobbra a csatonánk felett. Ez már egy sárga gömb lény volt, burok nélkül s úgy úszott a levegő

levegőben mint ha víz lenne. Mire teljesen elment felettem vissza vette a fényét, s eltűnt a sötétségben, de megfigyeltem hogy míg engedte vissza a fényét, mintha egy fekete gömb lett volna, s középen vízszintesen aludt ki utoljára a fénye. :)

2014. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kiáltottam mellesleg a nővéremnek akit nem érdekelt. De neki is meg tudtam mutatni az igazamat:) Oda hívtam magam mellé csillagokat nézni az ablakba. Nem mondtam neki semmit, csak gondoltam kívánok s biztosan megkapom. Hát jött is a dolog, tőlünk balra az égen kb 20-30 de nem tudható pontosan, egy fehér pont elkezdett nagy szikrákat vetni. Nővérem ilyedten megfogott, s kérdezte :Mi most ufót látunk? Erre azt válaszoltam :Gondolom. Nem mondtam neki hogy kértem jelet,vagy hasonló. Ott is hagyott engem félelmében :)
2014. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vannak más sztorijaim is, csak azok nem fénygömbösek. :) Igazából lehet van benne valami misztikum is, de én nem vágyom az ilyesmire. Teszteltem már magamon, s a félelem küszöböm nagyon alacsony. Ezen részről megállapodtam azon, hogy rengeteg állat van a földön amit nem fedezett fel az emberiség, de semmiképpen nem megmagyarázhatatlan dologgal állunk szemben. Normális életet akarok, hiszen a világ attól nem lenne több hogy én ebből szert tegyek valamire. Lehet ha kívánnám újból a mai nap megláthatnám azokat a lényeket, de nem vágyom rá semmilyen formában.... Forog az élet ez nélkül is :D
2014. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!