Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikuskáim, ólvatátók...

Szkeptikuskáim, ólvatátók ezeket az UFÓ bizonyítékokokat? Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

A 8 leghíresebb UFÓ bizonyíték [link]


Az index is tudja, hogy vannak ufók [link]


Ez egy bővebb bizonyítékáradat http://www.youtube.com/watch?v=sr6lO-q2VB4


Ezeket az UFÓ eseteket elolvasván, hogyan éled tovább az életed az ufók terén?


2014. okt. 28. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szkeptikus, de ezt és az ehhez hasonló kérdéseket én sem helyeslem. Igazat adok az 5-ös hozzászólónak.
2014. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Ozmium42 ***** válasza:
34%

Ezekhez mit szólsz?


[link]


[link]

2014. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Minden idők 8 leghíresebb UFO bizonyítéka:


1870-es UFO fotó: colostok egy jégbuckán.

[link]


1957-es légibázis fotó: ugyanarra a kockára ráfényképeztek egy bemozdult fényforrást (lámpa, nap, stb.)


1982. Német UFO kép: a nappali üvegén tükröződik a benti csillár, lámpa. Jobb alsó sarokban a cserepes kóró sziluettje.


Manhattani fotó, 2001.: fémszínű lufi, felfújható akármi csillog a távolban.


2002-es oregoni kirándulási kép: valaki egy követ dob le a szakadék tetejéről. Szabálytalan sötét folt.


2003 Plymouth, minden idők legjobban sikerült UFO felvétele egy optikai hiba. Becsillanásnak hívják magyarul.


2007 brit UFO csodája, 12-15 narancssárga fényfolt az égen. A szarrá tömörített, kisméretű képen 7-8 (?) apró fehér fénypont. Akár csillagok is lehetnek.


2009 észtországi kép: bogár repül el közvetlenül az optika előtt. Tipikus.

2014. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
A femina egy igen komoly tudományos oldal
2014. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem az oldal számít, hanem annak a témának a tartalma, amit közzétesznek, írnak.
2014. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Figyelj!

1Senki nem vitatja hogy nincsenek földönkivüliek de miért jönnének el hozzánk

2Az UFO nem azt jelenti hogy földönkivüli hanem azt hogy :azonosítatlan repülő tárgy(angol kezdő betűk össze olvasása)

2014. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
64%

Most komolyan, ilyen oldalakkal akarod elhitetni, hogy ezek UFO-k?!

Reálisabb magyarázatok is vannak, nem kell mindenben az UFO-t látni. Én hiszek abban, hogy van a Földön kívül is élet, mert nehezen tudom elképzelni, hogy a megszámlálhatatlanul sok bolygó közül csak a miénken legyen élet, de azt nem ilyen repülő csészealj és egyéb hülyeségek formájában képzelem el.

2014. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 fairi1 ***** válasza:

"2007 brit UFO csodája, 12-15 narancssárga fényfolt az égen. A szarrá tömörített, kisméretű képen 7-8 (?) apró fehér fénypont. Akár csillagok is lehetnek."

nekem deadpixeleknek tűnnek,addig matatta(crop, interpolálás,tömörítés) a képet míg ilyen drasztikusak lettek.

színesek meg hotpixelek.

2014. nov. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen ólvatuk. A kedvencem a zsindex, a békasegge alatt színvonalával és a hazug cikkeivel...

Szerintem a reptoidok és a krixkraxiak megtámadják a Földet, sőt a lumbulábiak és a guargumik is segítenek nekik,veszedelmes népség mind!

2015. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

UFÓhívőcském!!!!


Már csak azt mondd meg, melyik fajok voltak és mindent elhiszek!

2016. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!