Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gondolkozzunk! Kik is építetté...

Gondolkozzunk! Kik is építették a piramisokat?

Figyelt kérdés

Kizárt dolognak tartom, hogy az ókoriak.

Megnéztem egy erről szóló dokumentumfilmet, és a sok hülyeség, ilyen olyan térképészeti alakzatok mellett mutattak egy olyat, hogy az már az én érdeklődésemet is felkeltették.


A tömböknek a lapjai nem sík lapok voltak, hanem hullámok vannak bennük, hogy ne csúszkáljanak egymáson. Eddig ebben semmi különleges sincs, viszont ezek a lapok úgy vannak egymásra illesztve, hogy még a vizet se engedik át...


Hogy tudott legyártani valaki olyan régen ilyen pontossággal bármit is? Gondoljatok már bele, MA SE TUDNÁK MEGCSINÁLNI.

Hullámok, mélyedések amiknek az amplitúdói 1cm-en belül vannak, és a ráfekvő vagy alatta lévő következő tömb, HAJSZÁLPONTOSAN ILLIK RÁ, követi annak hullámait.


Jobban most nem tudom elmagyarázni.

Ilyet ma se tudnak csinálni, maximum öntéssel fémből.


Na?

Megjegyzem ez nem mindegyik piramisra jellemző, csak néhányra a világon szétszórva.


Szerintem volt egy másik civilizáció az ókoriak előtt, amely sokkal fejlettebb volt nálunk.

Mégis mi más magyarázat lenne?



2014. nov. 28. 22:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
4-es nem az érdekli a kérdezőt, hogy kik hanem, hogy hogyan... A "betonos" feltevés érdekesen, meggyőzően hangzik. Sőt belegondolva a faragás elég kivitelezhetetlennek hangzik, bár ki tudja...
2014. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:

4 es! Kis előítéletet érzek...

Itt senki nem lyukat ki még az idegenekre!

Mért lenne hiteltelen a faragás? Ez tény!

Csak az a kérdés, h mivel?!

Egyébként sem zárja ki egymást a 2!

Öntés, faragás/vágás!

2014. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
73%

"Nyolcvanhétmillió kutatócsoport mutatta már be, hogy ókori eszközökkel, hogy lehet piramisokat építeni. "


Ja, elméletben. Persze mikor gyakorlatban kéne piramist építeni, akkor megbuknak :)


"Ha feltétlenül földönkívülieket akarsz belekeverni, akkor hadd jegyezzem meg, hogy elég silány munkát végeztek. Nem is nagyok,"


Igazad van, a piramis, a baalbeki trilithon, a maják piramisai mind picik!


"nem is szépek"


Irány a szemvizsgálat!


"nem is maradandóak"


Igazad van, végül is a párezer éve álló monumentális építmény csöppet sem maradandó.


"nem is túl összetettek."


Igen, ez is egyszerű, mint a faék:

[link]

2014. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
63%

"Persze mikor gyakorlatban kéne piramist építeni, akkor megbuknak :)"


Persze, mert nincs az a munkaerő ma, aki ezt dalolva bevállalná...:D Egyébként rengeteg piramis tökéletes, méret arányos mását megépítették már, csak más anyagból. Nem egy nagy durrantás.


A kérdező meg nem tudom mit szívott, ennyi baromságot összehordani. De sokat elárul róla, hogy "mérnök" létére paintel készít rajzot:D

2014. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
49%

A 9. válaszoló írta, hogy "a piramisok nem is maradandóak", erre csak annyit reagálnék, ha valóban így van, mit keres a marson és a holdon piramis? :) Tehát a 9. válaszoló szerint az ókoriak átruccantak a holdra és a marsra is építkezni? :)))


Ezen felül mit lehet kezdeni azzal a számtalan "objektummal", melyet odaát találtak? (és itt most nem az arcra gondolok, vagy egyéb "csontnak látszódó maradványra"


"Élet a holdon, amit a kormány eltitkol c. dokufilm" (egy film a sok közül)


Eredeti felvételek odaátról színesben... Szóval tehát azokat is az ókoriak építették odaát. Ha már piramist is építettek, szabadidejükben létrehoztak pár csészealjnak látszó "lebegő" szobrot? Úgy nagyjából több ezret? :))) Ugyan már... Én sem kajálok be egyből mindent, amit elém tesznek az asztalra, de azért legalább elgondolkozom rajta, sokáig nem tart. Rengeteg dolog van amit nem tudunk, épp ezért kellene több figyelmet szentelni nekik. Persze idő az nincs rá, mert a "rendszer" elszórakoztat minket.

2014. nov. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
68%
Heyerdahl bemutatta a Húsvét-szigeteken, hogyan lehet ókori eszközökkel kifaragni, elvinni és a helyére szállítani a monumentális oszlopokat. Sok ember és sok idő kellett hozzá. Az ókorban pedig rabszolgából nem volt hiány.
2014. nov. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
Ne légy lusta normális magyarázatot keresni.
2014. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
32%

Ókori nép szerzett, par tonna kokót peruból beszivtak de ugy rendesen, megnyilt a tudatuk es eldontotte, hogy atverik az emberiseget, elkezdtek piramisokat epiteni, nem ettek nem ittak csak kokoztak es piramisokat epitettek, mire befejeztek nem maradt az anyagbol, utod sem maradt utanuk igy ki is haltak

Mit kell ezen bonyolitani annyit ?

Lenyeges szamunkra , hogy tudjuk, hogy miert hogyan meddig kik?

Magasabb fejletsegi szinttel rendelkeztek mint mi most ugyh. olyasmi mint ha egy tyuk akarna megerteni hogyan keszult a tyukol... Nem ismeri sem a szöget sem a kalapacsot, sem a fűreszt sot meg az anyagaban sem lehet biztos amiből keszult, a folyamatba sem lat bele

Ha a tyuk akarna epiteni egy tyukollat akkor valoszinű nem sikerulne neki max kapar egy gödröt es kesz.

Mi is csak ilyen tyukok vagyunk, okoskodunk minden felett de az közelről sem azt jelenti hogy okosak vagyunk vagy tudunk valamit.

2014. nov. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
47%
Érdekesség még,a piramisokkal kapcsolatban,hogy minél régebbi annál jobb állapotban van.A piramisépítés tudománya lassan a feledés homályába merült.Ez bizonyíték lehet arra,hogy létezett valaha fejlettebb civilizáció mint a miénk.
2014. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy maradtak a piramisokban írásos emlékek, beszámolók is arról, hogy kik építtették, milyen ember volt a fáraó, sőt még az építő rabszolgákról is van írás. A sírokban találtak bazi nagy agyagedényekből készült galvánelemet, de nem találtak egy li-ion akkut vagy lapostévét vagy ilyesmit, szóval annyira nem lehettek fejlettek. Más kultúra volt, teljesen más gondolkodás is az biztos, a hullámokat mág nem láttam fotón a köveknél, de az biztos, hogy számunkra felfoghatatlan az egész.
2014. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!