Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gondolkozzunk! Kik is építetté...

Gondolkozzunk! Kik is építették a piramisokat?

Figyelt kérdés

Kizárt dolognak tartom, hogy az ókoriak.

Megnéztem egy erről szóló dokumentumfilmet, és a sok hülyeség, ilyen olyan térképészeti alakzatok mellett mutattak egy olyat, hogy az már az én érdeklődésemet is felkeltették.


A tömböknek a lapjai nem sík lapok voltak, hanem hullámok vannak bennük, hogy ne csúszkáljanak egymáson. Eddig ebben semmi különleges sincs, viszont ezek a lapok úgy vannak egymásra illesztve, hogy még a vizet se engedik át...


Hogy tudott legyártani valaki olyan régen ilyen pontossággal bármit is? Gondoljatok már bele, MA SE TUDNÁK MEGCSINÁLNI.

Hullámok, mélyedések amiknek az amplitúdói 1cm-en belül vannak, és a ráfekvő vagy alatta lévő következő tömb, HAJSZÁLPONTOSAN ILLIK RÁ, követi annak hullámait.


Jobban most nem tudom elmagyarázni.

Ilyet ma se tudnak csinálni, maximum öntéssel fémből.


Na?

Megjegyzem ez nem mindegyik piramisra jellemző, csak néhányra a világon szétszórva.


Szerintem volt egy másik civilizáció az ókoriak előtt, amely sokkal fejlettebb volt nálunk.

Mégis mi más magyarázat lenne?



2014. nov. 28. 22:45
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

Rendszeresen belinkelik ezt a filmet, de az a helyzet, hogy többnyire hazudik.

Ráadásul nem ad választ a kérdésre, úgyhogy nem leszel tőle okosabb...csak hülyébb.

2015. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!