Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz végre vége a...

Mikor lesz végre vége a tagadás korának? Régóta létezik ezer és ezer bizonyíték, hogy UFO-k léteznek.

Figyelt kérdés
Bizonyítékok sorra bukkannak fel, majd tűnnek el. Az internetről persze sorra tüntetik el a hiteleseket és hamisított videókkal próbálják ellehetetleníteni a témát. Mikor érhet ez véget? Mit lehet tenni? Nyílt kiállásnak nincs értelme: sokan próbálkoztak és mindannyian elbuktak. A lokális hír terjesztés nagyon gyengének bizonyul a globalizált agymosó médiával szemben. Ötleteket várok, hogy lehetne a világ tudtára adni az ufók létezését, úgy hogy a hatalom ne tudja megakadályozni? Vagy ez már lehetetlen a téma híre miatt? Már sosem tudódik ki az igazság? Ufó hívők és ufó tagadók válaszát egyaránt várom: milyen terveitek vannak, illetve mi az ami meggyőzhetne titeket. És ne feledjétek: az alapvető módszereket kipróbálták és elbuktak. A szemtanúkat ellehetetlenítik/elhallgattatják, a témával foglalkozó tudósokat hiteltelennek bélyegzik, a kutatási eredményeket törlik. És bár ami megjelent egyszer az interneten az ott is marad, de mi sem egyszerűbb mint közölni öt másik cikket ami mind azt állítja az eredeti cikk hamis. Valami olyan megoldás kell, amit nem lehet elmismásolni, nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Várom az ötleteket!

2014. dec. 29. 22:49
1 2
 11/15 Spilerke ***** válasza:
62%
Aha, mégis milyen bizonyítékokról motyogsz? Valószínűleg sokan azért buktak el, mert nem volt mit bizonyítani. Az is lehet, hogy azért nincs mit bizonyítani, mert pár idióta összeesküvéseket gyárt.
2014. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
46%

Kedves tudatlan magyar!

Az "U.F.O" (Undefinited Flying Object) azt jelenti hogy azonosítatlan repülő tárgy. Te meg a földönkívüli inteligenciára gondolsz. Azért létezik földön kívüli inteligencia, mert nem jöttek el a föld nevű bólygóra, hisz tudják hogy az emberek buták és nem érdemes velük kommunikálni.

Kérlek kicsit nézz körbe az interneten mielött f***ságokat kérdezel!!!

2014. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
A saját életedben minden rendben van? Mindenki a maga háza táján sepregessen. Attól ha létezik, és meg is mondják hogy vannak idegen életformák akik látogatnak minket, attól még nem lesz olcsóbb a kenyér. Amúgy éppen elég bizonyíték az arany értéke, és az Amerikában eltűnt más nemzetek aranytartaléka amit nem tudnak visszaadni se megmutatni. Vajon mitől értékes 10000 éve az arany a földön? Régen nem tudták milyen jó vezető, lett volna más is ami csillog, stb, mégis az arany... talán ezért látogatnak minket talán nincsenek is
2014. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nagyon jól leírtad, mintha én írtam volna! Ezen sokat szoktam én is gondolkozni. Hát, mivel mi emberek nem tudunk egységesen összefogni nemhogy világszerte, de még országos szinten sem, ezen a számomra is nagyon fontos dolgon szerintem már csak az segítene, ha a vezetők változnának meg valamilyen csoda folytán, vagy pedig maguk a földönkívüliek lépnének végre nyilvánosan a világ színe elé.
2014. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
aliens are demons, keressetek rá
2015. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!