Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » (Fontos) Mi tévő legyek ha ez...

(Fontos) Mi tévő legyek ha ez a érzés fog el? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy kisfiam! Aki nagyon-nagyon okos csak 1 éves és 5 hónapos!


Az a érzés fog el hogy az idegenek el akarják rabolni!


-nagyon félek, mert ez az érzés fog el!


Most este kezdődött , össze állt a kép ha lehet ezt mondani!


Amikor gyermek voltam 8 éves, tömb házban laktunk, volt egy rét a tömbtől 200m-re! Ott egyik nap a semmiből a rét elkezdett égni, lángolt! Az egész rét foltokban, amikor kiértek a tűzoltok kérdezték hogy melyikünk gyújtotta fel!

Mondtuk hogy nem mi voltunk!


Szintén Tatabányán a tömb házban, egyedül voltam otthon és a 4-re kellett felmennem a ismerősünkhöz hogy ő vigyáz majd rám!

a fura az volt hogy mielőtt felmentem volna a 4-ikre az előtt bementem a mi háznkba a fölcintre, és ott a bejárati ajtótól jobra lévő szobába mentem be!

Ott találkoztam egy idegen lénnyel, a lény nem olyan ufo amit ti láttok szürkék meg ehez hasonlók, teljesen más volt! A magassága egy átlag emberé, a külseje nem volt arca, se szeme, ember alakú volt!

Ember forma ,mint ha tűzből lenne! Soha nem láttam hasonlót! Olyan tűz láng szerű ember! tőle 1 m-re álltam!

nem tudtam mozogni , megdermettem, a testem a kezeim, semmim nem mozott, ő nézett engem, én is néztem őt!


Miután elengedett, tudtam gondolkdoni tudatosabban, és azt mondtam magamban hogy most el kell futnom, és utána elfutottam, a tömb elé, Bárkinek mondtam nem hitt nekem!


Komárom, új lakás régóta élünk itt!


Fényes nappal, kimentem a udvarra hátra, a ház hátsó ajtajában álltam és néztem kifelé!


- egyik pillanatra arra lettem figyelmes hogy tőlem 600-700 m- távolságra még az udvar hatáskörén belül egy fehér fényes hatalmas valami van!

Elősször azt hittem hogy meteor, kiabáltam be a házba hogy gyertek gyertek gyertek itt egy meteor, senki nem jött ki :(

Mikor 3-madjára vissza fordultam még mindig ott volt!

akkor tudtam hogy ez nem meteor, mert egy helyben lebegett! És engem figyelt :(

Hiszen mi mást csinált volna ott az udvarunkban ha nem engem figyeltek volna ....

mikor 7-befordultam hogy kiabáljak a szüleimnek hogy jöjenek ki , mire vissza fordultam eltünt!

7-8 ide oda fordultam a kiabálások végett , és még mindig ott volt egy helyben, aztán mire utoljára vissza fordultam eltűnt!



Szintén komáromban laktunk, németországba mentünk ki!


mikor kint voltunk 3 napot haza felé jöttünk!


Este végig követett minket egy láthatatlan űrhajó! Hihetetlen volt elsőnek nem akartam elhinni! Nem bántott minket, de most hogy vissza gondolok félelmetes volt, a szüleim i tudják állítani!

Amikor édesapám a reflektorral jelzett, akkor a idegen űrhajó vissza jelzett a fényeivel és rávílágított az utra több fényponttal! Ezt több 100 km-en kereszütl ellenőriztük! Hihetetlen volt!



Tudom hogy ezek sok lehet egy embernek! Megértem! És azt hiszitek hogy hazudok! Pedig az igazat mondom! Nem hazudok!

Még van más ufo eset is amiről betudnák számolni, de azok nem közeliek , hanem egy nagy város felett megjelent ufóról szól aminek szintén szemtanuja voltam!



Hát azért így ez elég félelmetes! És elég bizar!


Gondolhatjátok hogy rossz apa vagyok, pedig nem! Csak félek az ismeretlentől!



Amiket leírtam igazak! ti mit tennétek ha egy ilyen rézés elkap?


Még egyszer mondom, minden szó igaz! És aki kételkedik annak is mondom hogy igaz! Nem hazudok!


2015. jan. 8. 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Elolvastam amit leírtál! Nem kételkedek abban, hogy úgy érzed van valóság alapja. Aki már tapasztalt megmagyarázhatatlan belső félelmet, az tudja milyen nehéz, szinte lehetetlen egyedül megküzdeni ezzel az érzéssel.

Különösen akkor, ha valamilyen oknál fogva megbetegszik az elme. Az írásodból legalábbis nekem ez jött le. Ha igaz amit leírtál már gyermekkorban egy olyan lelki traumán eshettél át, amit ilyen fikcióval próbálsz elpalástolni. A helyedben kivizsgáltatnám magam, mert lehet hogy valami gyermekkori trauma vagy pedig skizofrén vagy....

Nézd! Nem messze lakok tőled, 43 évet leéltem, de nem hallottam arról, hogy ilyen dolgok történek voltak Komárom megyében!

2015. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez nem trauma, ez amit írtam igaz, megtörtént.



Valakinek volt hasonló?

2015. jan. 8. 11:01
 3/17 anonim ***** válasza:
És ez most jutott eszedbe? Amúgy nagyon irigyellek téged és a családodat, hogy egy láthatatlan űrhajót is észre tudtok venni. Mert az odáig rendben van hogy világított valami nektek, és nem tudjátok mi az, de hogy mért pont űrhajó hmm.. érdekes.. A sztorid elég érdekes, és szerintem is átélhettél hasonlót, de nem a valóságban! Nehezen hiszem el hogy aki szemtől szemben áll egy ilyen jellegű lénnyel több másodpercen keresztül, testközelből látja stb, az nem ír könyvet, nem lesz csillagász, tudós, megszállott stb :) Szóval érdekes, ezek szerint akkor te tudod a választ a kérdések kérdésére!? Én nem voltam ott, és valóban bármi előfordulhat a világunkban, de ez így nekem túl unalmas. Azt se feledd hogy az agyunk is bármire képes, nem azt mondom hogy beteg vagy, de nem kell lsd, meg kábszer. hogy be hallucináljunk dolgokat! Ha igaz amit írtál akkor azóta hogy érzed magad? Az életed változott valamit? Hogyan tekintesz a világra? :)
2015. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Legoman ***** válasza:
27%

Akkor most megfejtem a rejtélyt, hogy mi volt ez.

Téged egy szellem kísértett, és lehet, hogy még kísért is.

Ilyet éltem már át én is, sok szellemet láttam, meg egyéb lényeket, és voltak szellemek, amelyeknél azokat tapasztaltam, amiket te, hogy ledermedtem. Nálam csak annyi volt a különbség, hogy hozzá voltam szokva az érzéshez, és tudtam gondolkodni.

A fehér fényes alak, valószínűleg téged védelmezett. Lehetett akár egy angyal is vagy egy védelmező szellem, szóval bármilyen lény a jó oldalról.

Ez egy jel, hogy kérj segítséget. Az érzést, azért is érezheted, mert figyel téged valószínűleg. Ilyenkor nem kell megijedni, mert pont azért van ott. A félelmedből táplálkozik, minél jobban félsz annál erősebb lesz.

Először próbálj meg nem félni, és aggódni. Egyszerűen ne foglalkozz vele. Ha előfordul egy pár nem normális dolog a házban, akkor tégy úgy mintha meg se történt volna, és csináld tovább a dolgod, ne foglalkozz vele.

De, ha ez nem megy, és nagyon félsz, akkor írj nekem, és mondok pár ötletet, amik működnek. :)

2015. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legoman ha mindenki így gondolkozna ahogy te, akkor egy óvodában érezném magam. A 2. hely egy elmegyógyintézet lenne. Ha van időt Legoman, akkor vizsgáltasd meg magad egy elmeorvossal.
2015. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Legoman ***** válasza:
Nem fogom megvizsgáltatni magam senkivel. Attól, hogy én látok néha valós dolgokat, és te nem, attól még nincs semmi bajom.
2015. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok veszekedni, komolyan! De mért van az hogy az emberek 80%-a nem lát ilyesmit? Szóval még ha igaz is lenne, akkor a többség mért nem látja, és akik látják általában mért szenvednek valamilyen betegségben? Ezek tények, statisztikák! Tudod felháborító hogy te látsz, kommunikálsz a szellemekkel csak úgy simán, sőt neked ez ahogy olvasom, ez több mint természetes! Mi 80% meg nem? Kérdem én mit rontottam el? Hol a hiba? Mért csak a reális/valós dolgokat látom érzékelem? Mért fut minden normálisan? Szóval szerintem jogos a felháborodásom nem igaz?
2015. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Egyetèrtek, és erre én is kíváncsi vagyok.
2015. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Legoman ***** válasza:

A szellemek tudják azt, hogy ki az az ember, aki hisz bennük és fogékonyabb az ilyenekre. Ők tudják, hogy kihez kell odamenni. Mivel az emberek 80%-a nem hisz bennük és nem érdeklik őket az ilyenek, akkor minek menjen egy olyanhoz, aki nem foglalkozna vele. Az élő ember is így gondolkozik.

Az is közrejátszhat benne, hogy milyen magas a szellemi szinted. Mert, ha nagyon alacsony, akkor könnyen elrejtőznek előled, de a te szinted magasabb az övénél, akkor nem tud elrejtőzni előled, hanem te előle, szóval nem fog téged észrevenni. De ez az emberekkel is így van. Sok embert észreveszünk, de hiába jön szemből valaki, vagy melletted el, nem veszed észre. Nem érzékeled, hogy elmegy melletted valaki.

A szellemi szintet lehet viszont növelni, az a legjobb az egészben. :D

2015. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Spilerke ***** válasza:
Azt nem értem hogyan láthatátok a láthatatlan űrhajót, ha az láthatatlan volt... asszem erre még kellett volna gyúrni egy kicsit, én elhiszem neked, hogy te ezt komolyan gondolod sok beteg ember van a világban, aki a saját hazugságát igazságnak véli. Nem tudom, hogy te hány éves vagy, de nyolc évesen az ember még fantázia világban él, néha pedig úgy összemosódik a gyerekkori fantázia az emlékekkel, hogy arra idővel valódi emlékként gondolunk vissza. Az pedig szimplán paranoia, hogy a kisfiadat ilyen butaságoktól félted. A rétet pedig rajtatok kívül bárki felgyújthatta.
2015. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!