Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:
Én hiszek neki! Ha csak a fele igaz akkor is óriási a baj!!! Itt vannak már közöttünk!!!
2015. júl. 17. 08:05
 72/75 anonim ***** válasza:
Bizony itt vannak! Már válogatják, hogy kik mennek majd a lecsóba!
2015. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:

Tegnap volt ez a hirtelen jött vihar és megint megjelentek olyan hozzászólások ufós fórumokon h ezek ilyen mesterséges viharok voltak és arra vannak h az idegen be tudjanak szivárogni közénk mert a zajban nem lehet hallani ha leszáll egy hajó vagy a földre teleportálnak.


ezt a teleportálást azért nem hiszem el mert úgy tudom h a reptiliánoknak még nincsen meg ez a teknikájuk. De jó lenne ha Szenthelyi Árpád itt lenne megint sok kérdésre választ kapnánk!

2015. júl. 24. 08:09
 74/75 anonim ***** válasza:
És hol szálltak le a parlamentben?Most akkor Viktor is egy reptilian?
2015. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 FüligJimmy88 ***** válasza:
65%

Édes istenem, de most már komolyan... Mindjárt megnézem én azokat a kérdéseket, mert kíváncsivá tettél, de hogy egy vihart azzal magyarázni, hogy figyelemelterelés volt... Ez már nagyon súlyos.


Van egy mondás: hiszem, ha látom. De ez fordítva is igaz: látom, ha hiszem. Itt egyesek már olyan szinten hiszik, hogy itt vannak (nem csak itt), hogy már egy vajas kenyérben is idegen írásjeleket fedeznek fel. Minek? Most komolyan, nincs elég feszültség az életben, még többet kell generálni? Reggel munkába menet majdnem ott hagytam a fogam, mert a kanyarban kaptam defektet, közben meg balról jött egy furgon, alig tudtam kikormányozni (bringával járok), akkor ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a reppertitánok vagy ki a halál tökei lyuggatták ki a gumimat mert pont fölöttem repültek el és megláthattam volna őket... Merthogy én azt nem tagadom hogy van értelmes élet a Földön kívül is, baromság lenne azt állítani hogy nincs, annyi naprendszer, annyi bolygó van az univerzumban, hogy ha azt számokkal kéne kifejezni, a nullasor a bosnyák tértől békásmegyerig érne, lehetetlen hogy csak itt legyen, de éppen ezért sem győzöm hangsúlyozni, hogy nem vagyok hajlandó bedőlni akárminek, és csak azt hiszem el a témával kapcsolatban, amit cáfolhatatlanul bizonyítani lehet. Vagyis mind ezidáig semmit. És csak arra tudok buzdítani mindenkit akit érdekel ez a téma, hogy egyrészt ne dőljön be az első "fényképnek" ami TOTALLY EVIDENCE címszó alatt fut a neten, másrészt gondolja végig logikusan a dolgokat. Mert aki az igazságra kíváncsi, az kritikusan szemléli a dolgokat. Elnézést kérek, ez lehetett volna tömörebb is meg érthetőbb is, csak már enyhén spicces vagyok a fentebb említett eset miatt...

2015. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!