Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
A tegnapi hirtelen jött európa szintü nagy vihar azért nem kicsit gyanús volt ez lehetett az invázió elsö lépése mert a nagy zajban meg viharban nem tünt fel senkinek sem h leszállt pár idegen hajó!!!!
2015. júl. 9. 07:46
 42/75 anonim válasza:
melyik beteg állat dől be ennek?? xD
2015. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:

Ennek nem kell bedolni mert IGAZ!!!

Es igen! Tegnap este lattam egy azonositatlan repulo targyat ami nem messze tolem egy reten szalt le! Viszont azzonal el is tunt. Szerintem felderito hajo volt!

2015. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 FüligJimmy88 ***** válasza:

Basszus... És én simán bedőltem annak a mítosznak, hogy ha a nagy meleg után jön egy hidegfront, az mindig viharral jár, mert a meleg levegő helyébe hideg tódul...


43-as: lehet hogy ugyanazt láttam, pedig megesküdtem volna, hogy egy darab hullámpalát kapott fel a vihar és qrta bele a barázdába.


Kezdem bánni hogy nem találtam rá erre a fórumra már jóval korábban, annyi remek megfigyelő van itt...

2015. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 Plata ***** válasza:
Lehet mosolyogni, lehet hülyének vagy debilnek nézni a kérdezőt és a többieket is de ha csak akár a 10%-a igaz a reptiliános vagy más földönkívűlis dolognak akkor nagy szarban vagyunk!
2015. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

Le lehet őket győzni, Szenthelyi Árpád egyszer már megtette!!!!!


[link]

2015. júl. 9. 15:21
 47/75 anonim ***** válasza:

43 vagyok.

Most halotam a hirt hogy vagy ma 6 orakor tamadnak vagy holnap delben!

Tobb tankot es egyeb harcijarmuvet latam ma..keszulodnek a csatara!

2015. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

Hol láttál ilyeneket? mert én ma voltam a városban de semmi jele az inváziónak!


kezd egyenesbe jönni az életem nem jönne most jól egy ilyen apokalypszés dolog.


Láttam a mad max filmet a moziban , akkor most az invázió utána ilyen szekták lennének mindenhol vagy az idegenek irányítanának minket? tudjátok ilyen szekták mint a motoros bandák vagy a kukuszlán ami a négereket üldözi. Plata mesélt nekem ezekről, több filmben is voltak!

2015. júl. 9. 18:17
 49/75 FüligJimmy88 ***** válasza:

Nnna... Dél már rég elmúlt, és még sehol semmi.


Túlélte még valaki rajtam kívül?


Egy csomó emberrel találkoztam hazafelé, lehet, hogy mind halottak, csak beképzelem őket, mint a tegnapi hullámpalát?


Nem, asszem mégis túléltem... Hühh, ez aztán meleg helyzet volt...


KÖSZÖNJÜK, CHUCK NORRIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Én megmondtam, 2016-ban jönnek.
2015. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!