Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 Plata ***** válasza:
93%

Velociraptor!


Tévedés, sajnos a nullsík átjáró erősen repedezett és elég sok hajó már átjött csak még a Hold sötét részén gyűlekeznek ezért nem lehet észlelni őket. Sajnos 4-5 hajó igen komoly csapást tud mérni a bolygóra de általános az a vélekedés ufó kutató körökben hogy gyarmatosítást lesz nem pedig háború. Nem csak a reptiliánok jönnek, több fajjal fognak osztozkodni a Földön.

2015. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
Plata nagyon tájékozott az ilyen témákban, én hiszek neki!!!
2015. júl. 8. 18:35
 33/75 anonim ***** válasza:

Akkor nem olnek meg mi ket csak rabszolgasorba taszitanak?

Egy megelozo csapas nem megoldhato?

2015. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 BDZ válasza:
100%
Köszönöm mindenkinek, nagyon jót szakadtam :D
2015. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Majd nem fogsz szakadni ha tényleg elkezdödik!!!
2015. júl. 8. 19:48
 36/75 Githago válasza:

Hogy mire kell nekik a málnakvarc?


Az összes energiafegyverükhöz... Csak a fejlődés kezdeti szintjén használnak a fajok kinetikus energiát. A ló rug, a pávián harap, az ősember furkósbotot használt, az emberiség jelenleg lőfegyvereket használ leginkább.


A nukleáris energia a második lépcsőfok, hiszen itt is jelentős nem-kinetikai energia szabadul fel alfa-, és gammasugárzás, valamint hő kiséretében.


Az igazi fegyverek koherens fény, vagy más elektromágneses sugárzáson alapulnak, például gamma, röntgen, UV, vagy mikrohullámokon.


Lézerekkel és mikrohullámú tömegoszlató fegyverekkel az USA és Oroszország is rendelkezik már rég óta...


[link]


Ezen energiafegyverek működési elve, hogy az elektromágneses hullámokat egymást nem-kioltókká, azaz koherensé teszik több ezer rajtuk áthaladás után... A málnakvarc viszont úgy forgatja az elektromágnesen hullámokat, hogy azonnal koherensé azaz lézerré válnak... Így a befektetett energia 1000-e szükséges ugyanahhoz a hatáshoz... De nyitva áll a lehetőség: ha mi ilyen hatású fegyvereket tudunk használni X energiával...


Azt szorozva ezerrel???


Ez itt most a PÁNIK helye!

2015. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

Van egy tervem!

Minden fajnak van egy oselensege ...megkeresuk a tamadoink fo ellensegeit es ide hozzuk oket..kinyirjak egymast es kesz..aztan a tulrloket mi olnenk meg... Ki valositja ezt meg??

2015. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
# 31 Mi a helyzet a Nibiruval? Ha az kijut megint el fog bújni a nap mögé, hogy meglepjen minket majd, aztán a flotta nagy része is annak a felszínen van mivel még becsapódtak. ( ezért nem csapódott be a Nibiru 2012-ben, mert mikor a nullsíkba került az idegen flotta, akkor a Nibirunak ütköztek, majd eltérítették a pályájáról )
2015. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:
Githago teljesen jól látja a lényeget!!! Ezek a r...dékoknak a málnakvarc a mindenkük, ezt több helyen is olvastam!!!
2015. júl. 8. 21:47
 40/75 Zozi007 válasza:
Már rég gyarmat vagytok, csak nem tudjátok, illetve nem vagytok tisztában vele. Nézzétek meg a Jupiter felemelkedését.
2015. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!