Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegen inváziós tervek!...

SpilerHUN kérdése:

Idegen inváziós tervek! Elkezdődött?

Figyelt kérdés

Több hiteles forrásból is hallottam h állitólagg napokon belül megkezdődik az idegen invázió!!!!


Vannak reptilián ismerőseim és ők is megírták, hogy csatahajók meg terrorhajók is jöhetnek a Földre és gyarmatosítva leszünk!


Egyre többen írták a neten h ez a görög válság az invázió első lépése és vagy idegen invázió lesz vagy ezzel együtt jön a 3. világháború is!!!

Az invázió után kikiáltják a Reptilián Direktóriumot, melynek része lesz a volt Görögország is.


Meg azt is hallani és mondták is h a déli határnál épülő kerítés sem a menekültek miatt van hanem azért h minket bent tartson, ne tudjunk menekülni!!!!! Szentséges isten!!!!


Pedig most akartam elkezdeni a jogsit megcsinálni mert végre van melóm (bizt. őr vagyok), de most már mindegy! :(((((


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 8. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

Kérdező,áruld már el,mit szedsz,mert engem is érdekelne.....

Az a szer,amitől ennyi hülyeséget össze lehet hordani,csak tuti anyag lehet.....

Nem a sötét-világos???

Egyébként,aki nem tudná,mi az a sötét-világos.....


A drogos találkozik a dílerrel,de az mondja neki,hogy a megszokott anyag most nincs,van egy új,ad neki pár adagot,próbálja ki,az a neve,hogy sötét-világos.A drogos elfogadja.Hazamegy,mondja a faterjának,hogy kimegy az erkélyre egy kicsit,közbe felszívja a cuccot.Kis idő múlva csak annyit lát maga előtt,hogy sötét-világos,és nagyon tutin érzi magát.Olyan jó volt a cucc,hogy egy darabig nem is kell neki semmi.Mikor újra kell neki,előveszi a következő adagot,és szól a faterjának,hogy kimegy az erkélyre egy kicsit.A fater viszont utána szól,rendben fiam,menj csak,de ha lehet,most ne maradj kint 2 hétig......

2015. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
100%
Hallottátok a hírt? Chuck Norris (a föld megmentője) ma reggel meghalt ,de hála istennek már jobban van :D
2015. júl. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

43 vagyok

Az invazio reg elkezdodott!!!!! Csak nem erzekeljuk. Eloszor ember alakot oltenek es beferkoznek a orszagok vezetoi koze. Aztan mar csak azt vesszuk eszre hogy ok iranyitanak minket! Valamait tenni kell! Nem tudom ezeknek a idegeneknek milyen a testhomersekletuk?? Talan igy lelegetn e oket vadaszni!

2015. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
Az utolsó felvetésében lehet valami,kérdés hogy hány millió éve vagyunk rabszolgák?
2015. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

43!


El kell érni az Ellenállást meg a Szenthelyit mert ők tudják mi a megoldás!!!

2015. júl. 11. 23:56
 56/75 anonim ***** válasza:
60%

Hali,a kérdés feltevőjétől szeretném kérdezni,hogy mi az a több hiteles forrás ahonnan ezeket az információkat veszi?

Valamint nem tudom ,hány éves lehetsz de gyanítom.Ne érts félre,mindenki olyan kérdést tesz fel amilyet akar,de én ezt egy kicsit erősnek tartom,pláne ha biztonsági őr vagy.Nyilván valóan,elkezdődtek a végidők jelei valamint minden úgy van tervezve,hogy káosz legyen,de szerintem ez még egy hosszabb folyamat lesz és nem kell hozzá idegenek támadása,hogy az emberiség kicsinálja önmagát.

2015. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
Az lehet,hogy a déli határnál épül a kerítés,de hogy az állatkertben túl alacsonyra építették az is biztos!!!Sőt ahogy elnézem szerintem nem is volt sohasem :D
2015. júl. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
Szenthelyi már 2012 decemberre jósolt Reptilian támadást,aztán mégis itt vagyunk!!Lehet mégsem tud mindent.
2015. júl. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Mar az invazio regesreg elkezdodott ahogy a 43.is irta. Es mar nem kell minket gyarmatositani mivel mar reg megtortent. Ezt meg csak azert nem tudja a tobbseg mert a nagyhatalmak nem hozztak nyilvanosagra.
2015. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:

És mikor volt az a régesrég kedves utolsó?

Természetesen nincs kizárva,de mi van akkor ha mindig is "gyarmat" voltunk,csak nem tudtunk róla?

2015. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!