Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormányok miért tagadják...

A kormányok miért tagadják annyira a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Szerintem aki megdönthetetlen bizonyítékat vár, az túlságosan hisz a kormányokban, hogy ők megosztanák velünk ezeket az infókat amennyiben birtokukban lenne ilyen. De szerintem erre nem kerülne sor, mivel ezen információk megosztása a társadalommal túl nagy biztonsági veszélyt jelentene a kormányoknak, mind katonai, gazdasági, társadalmi szempontokból is. Könnyen lehet, hogy a teljes jelenlegi világrendszer felbomlana egy ilyen hír hatására. Globális káosz venné kezdetét, a vallási, gazdasági, pénzügyi rendszer teljesen összeomolhatna és ha az emberiség kizökkenne abból a kis világból, amit létrehoztak nekik, az akár egy globális anarchiához, lázadáshoz vezethetne. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy minden információt szigorúan titkolnak és tagadnak az ufókról. Ti hogyan látjátok ezt?

2015. nov. 2. 03:11
1 2 3 4 5
 31/42 Missi_Key ***** válasza:
58%

dolgozni meg iskolába nem az ufok nemléte miatt megyünk,bárcsak ennyin múlna.

szar a rendszer, de nem ez lesz az ébresztő mert a kaját attól még pénzért kapod...

2015. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
50%

figyu ez tök olyan mint amerika felfedezése, meg a lapos föld elmélete még az ősidőkben


előbb utóbb elkerülhetetlen lesz, mivel szemünk előtt lesz a bizonyíték, lehet húzni halasztani, bár nem tudom miért kell ezt ennyire erőltetni

2015. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
39%
Megy a nyuszika az erdőben és fotel.
2015. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

A nagy számok törvénye alapján kell lenniük kell idiegen civilizációknak.Hogy látogatnak-e minket,nem tudni biztosan,de valszeg igen.Hogy a kormányok tudnak-e róla,valszeg igen.


A sok hitetlenkedőtől egy egyszerű kérdés:


Isten létezik???Fotó,videó??

2015. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
56%

Régóta mondogatom másoknak, mint az előző.

Erről jut eszembe:


Volt már a lakásomban madár? Nem! Akkor tehát a konklúzió:

"nem léteznek" madarak!


Kb így gondokodnak a szkeptikusok. A saját, szűk körű eszközeik keretein belül vizsgálódnak, és kinyilatkoztanak, pusztán ez alapján...


(Közben meg évekkel ezelőtt bejelentette több nyugati állam, hogy megszűntették az ufo aktáik titkosítását, egy része mára már nyilvános. Más kérdés, h a hatalom nem reklámozza ezt a bulvár médiában... Ez meg, a dolog tapasztalati része, meg a napi világszerte több száz ufo észlelő - NEM a kamuzókra utalok, mert azokkal együtt legalább tízszer annyi a bejelentés, ufo-król.)

2015. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

A kedves privátküldő szerintem érti a humort,

de privát helyett üzenem neki:


mivel őszerinte léteznek madarak a világban, ezért ő egy paranoid.

;-)

Hogy merészelsz ilyen ostoba, kuruzsló baromságot állítani, hogy léteznek madarak a világban? Ejnyusz-bejnyusz...

;-)


Én viszont egy hatalmas presztízzsel és befolyással bíró materialista, dogmatikus akadémikus tudományos kutató

KISBABA VAGYOK!

:-))

(Mert én tudom, hogy nem léteznek madarak! ;-) )


Ja és a másik véglet is jellemez engem: elvakult dogmatikus vallásosság és féligazságokra építő ezotéria szintén.

;-)

2015. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Féligazságokra építő ezoté....

Csak nem ??!

Ejj-nyusz........

2015. dec. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Csak nem.

Csak nem léteznek madarak, mert én a merev, materialista "tudós" biztos vagyok benne. Hiszen nincs a laksáomban madár, akkor nem is léteznek madarak.


CSAKNEM léteznek madarak.

Ennyit erről.

2015. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Nem léteznek madarak de ide jönnek! :))
2015. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem sincsenek ufok, viszont vannak pénznyelők, és vannak "szivárogtatók" akik a kormány "titkos ufoügyeiből" ad egy kis infót. Persze a kormány megbízásából gondolom, ha nagyon el kell terelni a figyelmet valamiről.

Volt, hogy a táncdalfesztivál se szólt másról.

Persze az újságok sem vetik meg az ilyesmit, hiszen növeli az olvasottságot. Az ufo egy kacsa.

2016. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!