Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormányok miért tagadják...

A kormányok miért tagadják annyira a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Szerintem aki megdönthetetlen bizonyítékat vár, az túlságosan hisz a kormányokban, hogy ők megosztanák velünk ezeket az infókat amennyiben birtokukban lenne ilyen. De szerintem erre nem kerülne sor, mivel ezen információk megosztása a társadalommal túl nagy biztonsági veszélyt jelentene a kormányoknak, mind katonai, gazdasági, társadalmi szempontokból is. Könnyen lehet, hogy a teljes jelenlegi világrendszer felbomlana egy ilyen hír hatására. Globális káosz venné kezdetét, a vallási, gazdasági, pénzügyi rendszer teljesen összeomolhatna és ha az emberiség kizökkenne abból a kis világból, amit létrehoztak nekik, az akár egy globális anarchiához, lázadáshoz vezethetne. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy minden információt szigorúan titkolnak és tagadnak az ufókról. Ti hogyan látjátok ezt?

2015. nov. 2. 03:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években hivatalosan feloldottak több titkos aktát az ufok létezéséről.

De egyelőre nem érdeke a hatalomnak reklámoznia ezt.


(A legnagyobb hatalmak irányítják a kereskedelmi és állami médiákat világszerte ,így a hírközlést is; gyakorlatilag jelenleg kb 3 olyan hatalom van, akik keze együttesen szinte mindent médiát irányít.)

2016. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

* " Az utóbbi években hivatalosan feloldottak több titkos aktát az ufok létezéséről. De egyelőre nem érdeke a hatalomnak reklámoznia ezt. "


Ezt konkrétan úgy értem, h egyre több európai (nyugati és keleti) kormány oldotta fel a titkosítást a BIZONYÍTÓTT ufo megfigyelésekről IS.


Az űrhajózástól a repülőgép pilotákig viszonylag nagy arányban figyeltek meg megmagyarázhatatlan égi jelenségeket, repülő tárgyakról, de ennél közvetlenebb tapasztalatok is tömegsen vannak világszerte, ha csak a bizonyítottakat vesszük alapul.


Egyes körzetekben szinte mindenapos eset, a világháborúk óta kiváltképpen. Ha csak kuruzsló materialista szkeptikus vagy történetesen, kedves olvasó, az a te problémád; ha azonban utána akarsz járni: igazad van-e afelől, hogy "nem léteznek ufok", akkor javaslom, utazz ki egy hétre pl Új-Mexikóba, egy farmra, vagy egy városba.


A saját szemeddel több olyan, döbbenetesen navigáló repülő tárgyat fogsz észlelni, aminek létezését képtelen leszel megmagyaráznod a jelenlegi, materialista, beszűkült tudásoddal. Az ottlakók számára ezek mindennapos események.

2016. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!