Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormányok miért tagadják...

A kormányok miért tagadják annyira a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Szerintem aki megdönthetetlen bizonyítékat vár, az túlságosan hisz a kormányokban, hogy ők megosztanák velünk ezeket az infókat amennyiben birtokukban lenne ilyen. De szerintem erre nem kerülne sor, mivel ezen információk megosztása a társadalommal túl nagy biztonsági veszélyt jelentene a kormányoknak, mind katonai, gazdasági, társadalmi szempontokból is. Könnyen lehet, hogy a teljes jelenlegi világrendszer felbomlana egy ilyen hír hatására. Globális káosz venné kezdetét, a vallási, gazdasági, pénzügyi rendszer teljesen összeomolhatna és ha az emberiség kizökkenne abból a kis világból, amit létrehoztak nekik, az akár egy globális anarchiához, lázadáshoz vezethetne. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy minden információt szigorúan titkolnak és tagadnak az ufókról. Ti hogyan látjátok ezt?

2015. nov. 2. 03:11
1 2 3 4 5
 11/42 Missi_Key ***** válasza:
60%

Mert fazsok .

Mi omlana össze? Ugyan már. ( de mégha akkor se lenne kár ezért a rendszerêrt)


Mindenki tudja hogy vannak ufok. Óriási egoizmus kell azt gondolni hogy egy ekkora univerzumban mi vagyunk az egyetlenek xD

2015. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Hiába mondaná neked maga Obama elnök, hogy "nem titkolom a földönkívüliek létezét", te akkor se hinnél neki, mert meg vagy győződve arról, hogy titkolja a földönkívüliek létezését. (Nemleges válasz szóba se jöhet). Te már túlléptél Földi technológián, már csak a bólogatás maradt, amivel érvelni lehet nálad. Az ilyenek a végtelenségig űzhetik az iparágat. :D
2015. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Koplárovics Béci ***** válasza:
41%

Volt olyan, hogy akármelyik vezető kiállt, és így kijelentette, hogy "Kedves Emberek! Nincsenek földönkívüliek!"?

Mert a nem állt ki, hogy "Kedves Emberek! A földönkívüliek léteznek!", az nem azt jelenti, hogy tagadnak valamit. Mert én még olyat se hallottam, hogy "Kedves Emberek! Van értelmes élet a Földön!", mégsem hallottam olyat, hogy bárki is tagadná, hogy van értelmes élet a Földön.

2015. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Medvedev nem tagadta, sőt még azt is mondta a riporternőnek, hogy ha többet meg akar tudni a témáról nézze meg a "Men in Black" című dokumentumfilmet :)

https://www.youtube.com/watch?v=zHCSpm2kepo


Viccet félre téve, óriási világegyetemünk csak földről észlelt több száz milliárdnyi galaxisa, is egyenként száz milliárdnyi csillagot tartalmaz, úgyhogy nyilván a világegyetem hemzseg az élettől, emberi ésszel fel sem fogható, hogy hol tarthat egy olyan civilizáció, aminek van akárcsak pármillió év civilizációs előnye. Kérdés, hogy ők le tudják-e győzni a világegyetem hihetetlen távolságait (legközelebbi másik naprendszer is 3,6 fényévre van) és ha igen, akkor kell-e nekik a bolygónk. Utóbbi esetben eléggé rossz esélyeink lennének a fennmaradásra.


Megfigyeléshez szerintem egy ilyen fejlett civilizáció nem a mi korunk emberének esze által alkalmazott módszereket alkalmazná (ma repülőcsészealj, pár ezer éve meg repülő szekér), hanem csak szimplán megszórná a földet milliárdnyi manőverező nanoszenzorral (melyek képesek lennének mindenhova bejutni (pl. épületekbe, óceán fenekére, a föld középpontjától az exoszféráig).

Utána pedig elgondolkodna rajta, hogy mi a terve velünk jó esetben humánus lényeknek lehetnénk egyfajta rezervátum, pechesebb esetben viszont következő körben égkörbe juttatót vírus spórával kipusztítanának minket, majd saját igényeik szerint formálnák bolygónk légkörét, élővilágát.

2015. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Olyan nagy káosz nem hiszem h lenne, hisz a föld nagyja kész befogadni ezt az infót szerintem. Meg ilyedtukbe mégis mit tennének? Elmenekülni nem tudnának, meg úgyse.fognak leigazni v ilyesmi. Max a vallás osszedolne de lehet az se fog hisz vallásos festményeken stb -in vannak ufok, és foldonkivuliek, azt bemeselnek a híveknek h ez a történelem stb jézus ufo, tiszteljetek v ki tudja.
2015. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb mindenki beletorodne, mert nem tud nem beletorodni ha ott a tény h ez van.
2015. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Sokszor elgondolkodom azon h vajon a földönkívüliek tudják e h rajtuk kívül van más is, és ha ők is így gondolkodnak mint közülünk sokan h lehetetlen, nincs stb,es megtudnak h de van, mit szólnának? H reagalnanak? Persze lehet ők tudják csak mi nem . de nem ertem minek kell titkolni hisz a lehetőség fenn áll, ha mi vagyunk, akkor ők miért ne lehetnének?
2015. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

"Elmenekülni nem tudnának, meg úgyse.fognak leigazni v ilyesmi."


Pl. Nem járnának el dolgozni, iskolába, nem néznének több valóságshowt, megszünne a politikába és a társadalomba vetett hit teljesen, talán a vallásol egy része is teljesen megszünne vagy átértelmeződne. Ezek által a legjelentős kontroll eszközök meginognának az emberek felett. Soroljam még?:)

2015. nov. 2. 11:49
 19/42 anonim ***** válasza:
Kétlem h egy dolog miatt ennyi minden történne. Ez butaság. Ennyi erővel már most se kell iskolába menni meg dolgozni mert van esély erre. ... Nem azért jár az ember iskolába meg dolgozni h azt higgye egyedül van és nincs más csak az ő társasága és annak kedvéért. A megélhetés miatt. És attól h netán bejelentik h helló van más értelmes lény rajtunk kívül, nem fog megszűnni a politika, az adósság, a világválság, a pénz stb..
2015. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
A politikában eddig se lehetett rendesen hinni és bízni. Ettől meg miért szűnne meg? Politikára mindig is lessz szükség, és eleve nem arról szól h ufo stb. Köze nincs a politikának az ufokhoz
2015. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!