Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kormányok miért tagadják...

A kormányok miért tagadják annyira a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Szerintem aki megdönthetetlen bizonyítékat vár, az túlságosan hisz a kormányokban, hogy ők megosztanák velünk ezeket az infókat amennyiben birtokukban lenne ilyen. De szerintem erre nem kerülne sor, mivel ezen információk megosztása a társadalommal túl nagy biztonsági veszélyt jelentene a kormányoknak, mind katonai, gazdasági, társadalmi szempontokból is. Könnyen lehet, hogy a teljes jelenlegi világrendszer felbomlana egy ilyen hír hatására. Globális káosz venné kezdetét, a vallási, gazdasági, pénzügyi rendszer teljesen összeomolhatna és ha az emberiség kizökkenne abból a kis világból, amit létrehoztak nekik, az akár egy globális anarchiához, lázadáshoz vezethetne. Szerintem ez a legfőbb oka, hogy minden információt szigorúan titkolnak és tagadnak az ufókról. Ti hogyan látjátok ezt?

2015. nov. 2. 03:11
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
A vallások nem szűnnének meg, mert sokunk hisz benne, hogy nem csak a Földön alakulhatott ki értelmes életforma, maximum átértékelődne a vallás. És nagy valószínűséggelt a társadalom sose fogadá el őket, mert még magunkat se fogadjuk el teljesen, nehogy egy idegen fajt egyenértékűnek. Reméljük, ha majd idelátogatnak nem fognak letelepedni, mert abból csak háború lehet.
2015. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Megszűnne a valosagshow??? Ennek is mi köze ehhez??? Még fel is turbozodna ha ide jönnének a foldonkivuliek. Gondolj csak bele, földönkívüli-ember vegyes valoságshow-ja XD mekkora bevétel lenne belőle xd
2015. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Egyenértékűnek biztos nem fogadná el az emberiség őket ahogy fordítva sem. Hisz ők mások a mi szemünkben a fordítva. De még ha be is jelentenék h léteznek kétlem h egyből jönnének is h bemutatkozzanak.
2015. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Attól h új információval bővül az emberiség , nem dolne össze a világ. Ugyan úgy kéne dolgozni stb. Persze a vallás atertekelodne valamelyest és sokak lehet úgy beparaznanak h bezarkoznanak. De semmi nem változna,hisz a kormány elvárná h ugyan úgy menjen tovább minden ahogy azelőtt
2015. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy a kormányok szerepe is átértékelődne valamelyest. Mert kik is választották őket meg vezetőinknek? Ők saját magukat. Így hát könnyen lehet, hogy az emberek többet már nem engedelmeskednének nekik. Szeretnének jobban a maguk urai lenni,stb. Manapság egy embernek annyi mindenkitől kell rettegnie, hogy nemigaz, retteg a főnökétől, retteg hogy kikakpcsolják a villanyt, retteg a különféle társadalmi vezetőktől, politikai fejesektől és ez a rettegés ahhoz kell, hogy irányítani tudjanak. Ha kiderülne, hogy más civilizációk is vannak, egyből máshogy néznénk a saját társadalmunkra. Ez elkerülhetetlen lenne. Mert szembesülnénk egyből azzal, hogy gyakorlatilag rabszolgák vagyunk. Egy bérrabszolga társadalomban élünk és kétlem, hogy bármilyen fejlett civilizációval összeegyeztethető lenne ez a létforma.
2015. nov. 2. 12:37
 26/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem nagyon jól látod, én is ezt gondolom!

Hogy mi miért omlana össze, azt már leírtam sokszor. Mivel minden mindennel összefügg, ez az egész mindenre kihatással lenne.

Sok mindennel kellene szembesülnie nekünk, embereknek, sőt mindennel. Itt gyakorlatilag a saját eredetünkről, a saját létezésünkről van szó.

Ami a konkrét összeomlási lehetőséget illeti, ha például belegondolunk, hogy egy ilyen, fejlett földönkívüli társadalomban eleve nincsen pénz sem, már ez önmagában véve aláássa ezt az egész földi rendszert, hiszen itt a Földön mindent ez tart a markában. Nyilvánvaló szerintem is, hogy a saját hatalmuk megtartása miatt titkolóznak, amennyire csak tudnak. Amik meg kiszivárognak, azok a dolgok meg annyira döbbenetesek, hogy nagyon kevesen hiszik el. Mert manapság már, ebben a modern világban nehéz teljesen, tökéletesen titokban tartani bármit is.

Joggal vetődhet fel a kérdés, hogy a vezetőink mi mindenről tudtak, amikről mi nem, és az is nagyon lényeges, hogy az idegeneknek nevezett lényeknek, legalábbis egy részüknek van-e valamilyen közük az emberiség és a Föld, sőt az egész Naprendszer eredetéhez.

Az emberiségnek össze kellene fognia, ennek a világrendszernek előbb-utóbb össze is kell omlania, ha más miatt nem, akkor amiatt, mert a bolygónk lakhatatlanná fog válni a nem is olyan távoli jövőben, hogyha minden így megy tovább. Az okok jól ismertek. Nagy kérdés, hogy vajon meddig lehet még rabszolgaságban tartani az emberiséget? Lehetséges, hogy már sok ezer éve abban vagyunk? Vajon megéri-e ennek a hatalmi elitnek tönkretenni ezt a bolygót?

Az is kérdés természetesen, hogy a vezetőink egységes szándékúak-e. Lehet, hogy bizonyos vezetők már szeretnék, hogy kiderüljön végre az igazság? Hát, elképzelhető, hogy nem egységes ez a hatalmi elit. És nem utolsósorban, milyen kapcsolatban vannak-e a vezetők az idegenekkel, ha van valamilyen kapcsolat?

Visszatérve az összefogásra, anélkül, hogy belemennék a részletekbe, láttuk 2006-ban meg 2007-ben is, hogy mikre képes akár csak pár száz vagy pár ezer ember, ha feldühödve megindul. Persze, én nem ilyen randalírozásokra meg őrjöngésekre gondolok, amikor az összefogásról beszélek, hanem a tömegeknek az erejét szeretném érzékeltetni az akkori eseményekkel. Vagy a mindenkori forradalmak idején is lehetett látni a népeknek az erejét.

De globális szintű összefogás csak akkor lehetne, ha az emberek tudnák az igazságot, és hinnének magukban. Ettől pedig még igen messze van az emberiség, attól tartok.

2015. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
61%

"Ami a konkrét összeomlási lehetőséget illeti, ha például belegondolunk, hogy egy ilyen, fejlett földönkívüli társadalomban eleve nincsen pénz sem, már ez önmagában véve aláássa ezt az egész földi rendszert, hiszen itt a Földön mindent ez tart a markában. "


1 : honnan veszed h fejlettebbek? Csak azért mert urhajot építenek? Talán náluk van a hozzá kellő alapanyag ami nálunk nincs. Ellenben nálunk lehet olyan ami nekik nincs.


2: honnan veszed h náluk nincs pénz, vagy bármi fizetőeszköz? Ott voltál? Vagy ők mondták?

2015. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű hogy miért nem! A titkolózás EGYIK oka az ingyen energia! Másképp meg bizonyos emberek nem tudják (nem akarják) feldolgozni ezt h léteznek(pl amerika népe)

azt sem h léteznek azt meg pláne h még közöttünk is élnek! :)

és így van mivel gazdasági ,pénzügyi rendszer is összeomlana ezért a világot irányító Rotschild tervezett adósság alapú pénzrendszernek is vége lenne többek közt! Szerintem!

2015. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

VIDEO.

Medvegyev látható a videón, magyar felirat van.

Két perces.


Földönkívüliekről mondjuk el az igazságot - Medvegyev Obamának:

https://www.youtube.com/watch?v=dCFzdBSJ-_U

2015. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
80%

A VIDEO kapcsán fontos tudni, hogy

NEM az amerikai sikerfilmre utal! ("Men in black")


Hanem egy orosz dokumentum filmre!

Ami egyébként a youtube-on is fellelhető, én legalábbis fél éve / éve láttam, és 1-2 ével ezelőtt is.

2015. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!