Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Veletek történt már ilyesmi?...

Veletek történt már ilyesmi? Elraboltak az ufók vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom alátámasztani a sztorimat semmivel számotokra, csupán maga a hiteles emlék és az aközbeni érzelmi emlékek nem hagynak nyugodni, legalább is többször gondolok rá.

A lényeg az, hogy pár napja nagyon rosszul éreztem magam a munkahelyemen. A fejem annyira fájt hogy semmilyen fájdalmocsillapító nem hatott rá, max picit gyengítette valamint szétszórt voltam egész nap minden esett ki a kezemből.

Rá egy napra mikor jobban lettem beugrott valami, jobban mondva egy szituáció: Éjjel menekültem egy férfival.. nem tudom hol voltam, csak azt hogy valami erdős részen voltunk, minden csupa víz volt, valószínűleg esett az eső.Valahonnan rohantunk, nagyon össze voltunk zavarodva. Lejtős, aszfaltos út vezetett lefelé, ezért gondolom hogy hegységben lehettem. Vak sötét volt, a körülöttünk lévő helyet x távolságig világította meg valami, de nem tudom hogy épületi reflektor vagy jármú lehetett, utána viszont vak sötét volt mindenütt.Ahogy rohantunk, még a kivilágított részen elém állt 2 alak, onnantól pedig megszakadt a kép. Az emberrel akivel valószínüleg menekültem, nem tudom mi lett, nem is figyeltem öszintén szólva hogy végig velem volt e. Csak a rémült arcára emlékszem, meg hogy remegve magyarázott nekem, mikor még a kijáratot jelentő ajtóban voltunk. Én akkor tudom hogy ültem, gyenge voltam, lehet ő segített fel, nem tudom.. de azt sem hogy hol volt a továbbiakban.

Szerintetek ez megtörténhetett? Előre is kösznöm a válaszokat, bár tudom hogy komolytalan az egész, maximum nem hiszitek el, de kíváncsi vagyok hátha valaki érdemi válasszal megnyugtatna.

Régebben történtek velem számomra nem megmagyarázható dolgok, de mióta messziről kerülök bizonyos helyzeteket az életemben, nem történik velem semmi extrém.

27l



2016. júl. 3. 11:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy a leírtak valóban megtörténtek veled a valóságban,akkor ideje pszichológushoz,netán pszichiáterhez fordulnod.(Ezt valóban nem viccnek szántam.)Kedves ismerősömnek,az elviselhetetlenségig fajuló pzsichózisa,hasonló víziókkal kezdődött.Ön,és közveszélyessé tették víziói.
2016. júl. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Yog-Sothoth ***** válasza:
Lehet, hogy a plejádok voltak. Az elmúlt 2-3 hónapban egyre többször hallom, hogy arra panaszkodnak az emberek, hogy őket is elrabolták, illetve kísérleteztek velük. Nem tudom, hogy mi lehet a céljuk, de amennyiben 2 héten belül nem keresnek fel újra, nem kell félned.
2016. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Igazából már régebben valószínűleg felkerestek, még gyerek koromban,vannak elég furcsa sztorijaim, sőt még a testvérem is látott egyet az ágyamon ülve vörösen izzó szemekkel. Állítólag nagyon megijedt de mégis elaludt hirtelen, ahogy ő mondta. Nem vagyok gyakori vendég náluk de számomra nem kizárt hogy van valóság alapja a dolognak.
2016. júl. 4. 18:43
 14/29 anonim ***** válasza:

A kisgyermekkorban(6-7 éves korig),még nem válik el élesen a valóság,és a fantázia világa,(Ezért nem mellékes,hogy milyen mesékkel tömjük őket!)de ennek a folyamatnak be kell következnie gyermekkorban!Ezt a folyamatot megszakíthatja egy súlyos trauma,amely a valóság,és a fantázia világa,vagyis bal,és jobb agyfelünk termékei elkülönítését hivatott elvégezni.

Az a jelenség,amikor a valóság,és a fantázia(álom,vízió)nem válik szét,skizofréniának nevezzük.Ez,néha ön,és közveszélyessé válik.

2016. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Volt már nekem ennéel cifrább álmom is.. a fejed azért fájt meg azért voltál rosszul mert nagy valószínűséggel kevés folyadékot ittál. Hidd el a napi 2 liter sem elég ;) most pontosan nemtom a képletet de az megadja hogy az adott egyénnek kb mennyi folyadékot kell innia naponta. A súllyal kell vmit csinálni :D nekem pl napi 5 liter lenne a normális mert 90 kiló körül vagyok.
2016. júl. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

15.válaszoló!

30 kg-ként 1 liter vizet kell meginni naponta(Ha 90 kg vagy,3 litert.)

2016. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen :) Tudni kell hogy 58kg vagyok és naponta 2 és fél litert minimum megiszom télen, nyáron még ennél is többet. Régebben nem sokat ittam így elkezdtem növelni a bevitt folyadék mennyiséget és mivel pozitív hatását éreztem úgymond rászoktam a vízre :) Ennél fogva nem a víz hiányzott a szervezetemből, még a front ideálisabb megyarázat számomra. Másodzsor, a kiskoromban lévő sztorijaim nem 6-7 éves korombeliek, hanem 8-14 éves koromban történtek. Írtózom az ufós témáktól mert tartok az ismeretlen dolgoktól. Néha rámtör egyfajta nagy érdeklődés a téma iránt de utána rájövök hogy egy normális életre vágyom csupán semmi egyéb. A sztorijaim között megemlítem hogy olyan fénylény szerű jelenségekkel találkoztam amit youtube-os videókban is láttam már. Ami durva volt nekem hogy ha gondolatban, akaratlagosan kértem őket hogy jelenjenek meg láthattam őket este, ah kiültem az ablakba 20-30 percen belül. S ami a legdurvább hogy még a testvéremnek is meg tudtam őket mutatni,csak ő nagyon megilyedt mikor meglátta. Ezek a fényjelenségek élnek, több formában és méretben vannak, mozognak és intelligens benyomást keltenek, ugyanis kommunikálni nem kommunikáltak velem. Némelyikk ugrál, némelyik mintha úszna a levegőben. Van kisebbek-nyagyobbak, van amelyiket fényburok vesz körül, és van amelyik szikrázva gyúlad fel a sötétségben. Tudom hogy ha ma kiülnék este, ma is láthatnék egyet, nem tudom megmagyarázni hogy honnan tudom, de ez biztos és más is láthatná. Viszont hülye sem vagyok, mert mióta kerülöm a témát semmi furcsával nem találkozom, pedig már 27 éves vagyok szóval eltelt egy kis idő . Nem mondom hogy különleges vagyok, ha valaki látni szeretne ilyen jelenséget vagy lényeket az üljön ki este a szabad ég alá és akarja-koncentráljon-higyjen bennük és 100% hogy megjelennek majd neki :)
2016. júl. 10. 19:15
 18/29 A kérdező kommentje:
[link] Mint ebben a videóban is vannak. ÁLtalában ezeket filmezik le, de nem cask ilyenek vannak. Vagy lehet hogy több formában is meg tudnak jelenni.
2016. júl. 11. 12:14
 19/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, vannak akik mindig Szent Jézust, angyalokat; vannak akik mindig démonokat, szellemeket; és vannak akik mindig idegen űrhajókat látnak mindenhol. Én még egyiket sem láttam. Nem tudok olyan erősen koncentrálni, hogy megjelenjenek. Szeretnék látni ilyen fénylényeket. Melyik este nézhetem meg őket az ablakodból?
2016. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ezeket bárhol elő lehet hívni. :) Ha viszont így állsz hozzá, hogy más ezt meg ezt is lát én meg hiába akarom soha semmit, ne csodálkozz. Ahhoz hogy előjöjjenek neked ne legyen semmi hátsó szándékod, mögöttes gondolatod, hogy majd ennek meg ennek is megmutatod őket pl, és hinni kell, tudni hogy eljönnek s remélni hogy megbírod őket várni :). Én mikor kiültem anno, azért akartam hogy lássam őket mert csodálatosnak tartottam s tudtam hogy ez olyan dolog ami nem igazán hétköznapi. Egyszerűen szimplán örültem, magam társaságának, magam örömének szerettem meg őket, legfőbbképpen ezért is gondolom őket értelmes lényeknek. Ezt ha nem sikerül magadban tisztázni akkor nem fognak jönni, hiszen elv hogy valami telepatikus dolog útján jöhet létre ez a dolog, s ott ezt egyből leveszik szerintem. Ha ilyen gondolatokkal várod őket, nekik ezen az elven olyan mintha ki akarnád kényszeríteni, úgymond hisztizni azt hogy megmutassák magukat, mondjuk így ez konkrétan az is. :)
2016. júl. 11. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!