Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtörtént a földönkívüli...

Megtörtént a földönkívüli lelepleződés? A wikileaks tényleg valódi dokumentumokat szivárogtat ki? Clinton-ról is írtak valamit és botrány lett.

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 4. 15:19
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Nem így akartam kiírni D: xd
2016. nov. 4. 15:20
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem megtörtént.
2016. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez a világhelyzete blog annyira klikkvadász hogy az valami borzasztó.
2016. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
34%

Nem kell/ szabad ám mindent elhinni:

[link]

2016. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Oké, de a wikileaks az egy komoly weboldal. Ha nem igaz amit leírnak akkor miért volt országos botrány a Clinton email miatt?
2016. nov. 4. 17:12
 6/31 fairi1 ***** válasza:
43%

került elő pár érdekes levél, fura levél egy olyan embertől jött aki közismerten UFO fanatikus és általa küldött levelek is nyilvánosságra kerültek.

John Podesta alapvetően mindig UFO fan volt, szóval várható volt tőle ilyen tematikai privát levél is.

Összességében nem került elő titkos sose látott infó, vagy bármi olyan ami titkos akta lenne UFO témában.

2016. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
Arról nem lennék meggyőződve hogy a Wikileaksen nincsenek valótlan / hamisított dokumentumok. Sok névtelen forrástól származnak az ott összegyűjtött dokumentumok és azok egy része biztos hogy hamis. Ez is lehet hamis is de valódi is.
2016. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
27%
A wikileaksen nincsenek hamisítványok. Az, hogy onnan milyen formában terjesztenek tovább dolgokat az más tészta. Mindig meg kell győződni arról, hogy ott ugyanaz található e meg. Az, hogy ez egy hazug blogon jelennek meg még nem jelenti azt, hogy a wikis cikkek is kreálmányok lennének.
2016. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Valamilyen bizonyíték, vagy biztosíték engem is érdekelne arról, hogy miért 100% a wikileaks hitelessége.
2016. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
46%
Engem meg az érdekelne bizonyította e már bárki bármiről a wikileaksről, hogy az hamis.
2016. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!