Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látta ezt az izét az égen?

Más is látta ezt az izét az égen?

Figyelt kérdés
Felsőgödön november 1-én 18:15 körül láttam 4 narancssárga fényt tőlem Észak-Északnyugati irányba. A 4 fénygömb lassan mozgott Kelet felé. 2 percel kêsőbb a fények eltűntek. A barátom is érzékelte, aki a felsőgödi dunaparton volt (én a 2-es út mellett voltam a giroszosnál). Mikor először megláttam az első két fénygömböt akkor azt hittem, hogy csak a légkör ferdíti el a csillagok színét, de hirtelen másik kettő is felbukkant a semmiből.

2016. nov. 1. 21:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Még egy pár dolog amíg friss az emlék: maga a gömbök fénye konzisztens maradt, nem pislákolt. A fény lassan elhalványult. A 4 gömbből 3 egy majdnem tökéletes egyenlő oldalú 3 szöget alkotott míg az utolsó a 3 szögről távolabb cirkált. A legmagasabban lévő gömb miután eltűnt újra visszatért, maj újra eltűnt. A floght radar nem jelez semmit. Időjárási viszonyok: tiszta égbolt a fények mögött a csillagok látszódtak.
2016. nov. 1. 22:15
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes >:o
2016. nov. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Csináltam képet is amin jól látszódik a színe, de nem fókuszban fényképeztem le ezért a gömbök nagyobbak a képen.

[link]

2016. nov. 2. 12:04
 4/27 anonim ***** válasza:
0%

Határtetőn az ilyenek majdnemhogy mindennaposak gyors fények szaladnak át az éjszakai égbolton .

A' reptiliánok keze van benne tudom ,hogy szenet akarnak a' Mecsekbe sok van .


Miska

2016. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Érdekes tényleg, ufo gyanús.
2016. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Ilyet èn pènteken láttam! Sètáltam be bnőhöz.A falu 4 km-re van a vasùttòl.Tiszta idő volt, egyszer csak morgàsra lettem figyelmes, mintha ègdörgès/sugárhajtòmű lett volna.Figyeltem a hang irányába de semmi.Aztán felettem hallottam, utána balra, na ott már láttam.Nagyon alacsonyan,lassan egy háromszög alakù tàrgy repült, utána hirtelen eltűnt!
2016. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel, hogy amit láttam azt földönkívüliek vezették. De akkor miért jött ilyen közel BP-hez és miért pont a legsűrűbben lakott agglomerációs terület felett ment el?
2016. nov. 2. 20:40
 8/27 anonim válasza:
Ez érdekes. Én ilyet nem láttam de az apukám pont ilyet látott csak ő szeptember környékén és hajnalban. Akkor is tiszta,csillagos ég volt. Kicsit megijedtem. 14/l
2016. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
60%
Hát nem tudom, de ha belegondolsz, lehet èpp azèrt ment arra, mert ott nem olyan feltűnő? Igazábòl nagyváros, forgalmas, de pont ezèrt: nem sokan figyelik az eget, ill.sokminden van az ègen arra!
2016. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt pont nem érdekelné az idegeneket, gondoljunk amit akarunk, szerintem ez az álláspontjuk. De az érdekes, hogy mennyien láttak hasonlót.
2016. nov. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!