Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megtörtént a földönkívüli...

Megtörtént a földönkívüli lelepleződés? A wikileaks tényleg valódi dokumentumokat szivárogtat ki? Clinton-ról is írtak valamit és botrány lett.

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 4. 15:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%

Először is, szigorúan semmit nem töröltetek, még az anyázós hsz-eket sem, abszolút úgy gondolom, magunkat minősítjük azzal amit írunk. Ha te lealacsonyodtál arra, hogy felém trágárkodtál vagy ilyesmi, akkor az felőlem itt fityegne, hogy mindenki lássa abban biztos lehetsz.


Na de a lényeg, hogy a normálisabbak még csak megvárnánk, hogy az illetékesek is jelezzék már hamisított anyagokat, mert addig amit itt erőlködsz az csak minden alapot nélkülöző, kizárólag a te fantáziád szüleményének betudható lázálom a wikileaksről. Ez senkit nem fog széles e világon érdekelni.


Akinek minimum esze van, és azért hálistennek a világ nagy részéről beszélünk, az azt várja egyelőre, hogy mondjuk maga Clinton néni kérdőjelezze már meg a Clinton levelek valódiságát, nem te! Teccikérteni?:DDDD Hát a józan paraszti ész ugye! Ezt kéne már végre megcsillogtatni errefelé neked meg ostábla barátodnak :)

2016. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
86%

Egyszerű hétköznapi embereknek az ilyen dolgokra úgysincs rendes rálátása. Tegyük fel, hogy a világ vezetői már régóta kapcsolatban állnak az idegenekkel és ezt a nyilvánosságra hozzák. Szerinted milyen hatást váltana ki ez az emberekből? Milyen hatással lenne ez a civilizációra, kultúrára, tudományra, vallásokra stb?

Mi lenne, ha kiderülne hogy a magasabb fejlettségű lények olyan technológiák birtokában állnak, amik lehetővé teszik az ingyenes, korlátlan mennyiségben rendelkezésre álló energiatermelést és onnantól kezdve nem kéne fizetni pl. az áramért? Mi lenne, ha kiderülne hogy titokban olyan megállapodások születtek a földönkívüliek és a világ vezetői között, ami az egész emberiséget negatívan befolyásolják? Valószínűleg a válaszok egyértelműek volnának. Ha tegyük fel, ilyen dolgok látnának napvilágot, az világ méretű felfordulást és a jelenlegi civilizációnk teljes megsemmisülését eredményezné.

Nem véletlenül beszélek feltételes módban. Hiszen senki nem tudhatja biztosan mi folyik a háttérben.

2016. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

#21: Nem anyáztam, pusztán csak leírtam, hogy mi a véleményem. De látom, hogy te még mindig a Clinton leveleken lovagolsz. Előre jeleztem, hogy egyáltalán nem érdekelnek a Clinton levelek, és ezért nem azokkal kapcsolatban fejeztem ki az aggályaim. Az UFO levelekkel szemben vannak kétségeim és meg is indokoltam, hogy miért.

Azt is leírtam, hogy nem az egész wikileaksről gondolom azt, hogy hiteltelen. De te megpróbálsz úgy beállítani, mintha én ezt írtam volna. Az UFO témájú levelek hitelességét vontam kétségbe, de te megpróbálod úgy beállítani, mintha mi most a Clinton levelekről vitatkoznánk.

Ezért írtam, hogy egy ennyire inkorrekt izével én nem vitatkozok.

A másik, hogy szerinted erősködök.

Saját vélemény, amt leírtam, ehhez jogom van. Te kezdtél erre erősködni. Huszadszorra is csak ugyanazt a véleményt tudom leírni és nem fogsz, nem tudsz meggyőzni, hiába folytatod.

Az is világossá vált, hogy már a kérdező is előre eldöntötte a kérdést. Mint ahogy az ezotéria témában majdnem minden kérdést úgy tesznek fel, hogy nem szívesen fogadják el a nemleges választ. Mert szkeptikus, mert hülye aki nemleges választ ad. Már a kérdés szövegével is az általuk elvárt válasz irányába terelik a válaszadókat. Mi értelme van ennek a topiknak egyáltalán?

Ezzel nem a kérdezőt akarom támadni, de ez most már egyértelművé vált.

2016. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 fairi1 ***** válasza:
60%

23

"Az UFO témájú levelek hitelességét vontam kétségbe, de te megpróbálod úgy beállítani, mintha mi most a Clinton levelekről vitatkoznánk."


Mitől hiteltelen? Ők is emberek, személyes beszélgetésben sok téma előkerülhet, és a feltört levelek többsége személyes,egyikbe sincs top secret információ.


UFO témában senki nem tiltakozott hogy rossz színben mutatják, vagyis tényleg megtörtént levélváltás.

2016. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
36%

Ennyire egyszerű, én is ezt mondtam, annyira nagyon vért izzadós az álláspontja, hogy na. Kismillió érzékeny anyagról van szó, egyszer nem szólt be senki, hogy álljunk meg az ott mirólunk, vagy erről meg arról hamisítvány, bizonyítsuk már a világnak, hogy hitelt érdemlőek vagytok.


Az ő logikája az ügyben kábé úgy néz ki, hogy alap állás szerint mindenkire tolvajként tekintünk amíg be nem bizonyítja hogy nem az. Be kell kopogni a rendőrségre, hogy jó napot kívánok én ma unatkozok, hát eljöttem bebizonyítani, hogy minden tulajdonom az enyém, nincs köztük lopott. A normális nem az, hogy valakit jelentsenek már fel vagy kapjanak már lopáson előbb? Hát dehogynem ;)


A másik hozzászólónak pedig biztosan igaza van abban, hogy ha a háttérben van bármi ufo ügyben, akkor az érzékeny rész az nem a hú hát nem vagyunk egyedül része a történetnek, hanem a technológia és a kormányok bűncselekményei. Ezeket az ufo-kkal együtt elkerülhetetlenül kellene beismerni. Mennyit hazudtak ennyi éven át, csaltak, fenyegettek, hogyan hallgattattak el embereket. Mit gondolnának hirtelen az emberek a kormányaikról? Nem az idegen fajok létezése lenne az ami miatt kiborulnánk az biztos.

2016. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
37%

"Ennyire egyszerű, én is ezt mondtam, annyira nagyon vért izzadós az álláspontja, hogy na."


Egy álláspont hogyan lehet vért izzadós? Az álláspont egy statikus valami. Van és kész.

Leírtam a magánvéleményem. Attól kezdve győzködsz az igazadról. A győzködés már látod, lehet vért izzadós. Ez valahol trollkodás is, mert élvezet nézni a igyekezetet.

Én csak mindig leírom ugyanazt teljesen nyugodtan, utána várom, hogy levélben értesítést kapjak ettől az oldaltól arról, hogy folytatod. Aminek mint írtam, semmi értelme. Válaszolgatok, amíg meg nem unom. Majd megunom és törlöm a kérdést a listáról. De attól még az álláspontom marad.


"Az ő logikája az ügyben kábé úgy néz ki, hogy alap állás szerint mindenkire tolvajként tekintünk amíg be nem bizonyítja hogy nem az. Be kell kopogni a rendőrségre, hogy jó napot kívánok én ma unatkozok, hát eljöttem bebizonyítani, hogy minden tulajdonom az enyém, nincs köztük lopott. A normális nem az, hogy valakit jelentsenek már fel vagy kapjanak már lopáson előbb? Hát dehogynem ;) "


Ebbe tényleg belekötnék. Látható, hogy fordíva gondolkozol, ezért rossz az idézett hasonlatod.

Mert éppen fordítva van.

Ha valaki feljelent valaki mást valamiért (tolvajlásért), akkor legyen szíves biztonyítani is azt, hogy megtörtént és hogy ő volt. Ellenkező esetben Btk.268.

Vagy egy másik példa. Biztosan voltatok szakdolgozat védésen (ez egy jó analógia). Annak az is a célja, hogy bizonyítsd a szakértelmedet, és hogy nem csak plagizáltál.

Az előbbieket csak a hasonlatod miatt írtam le. Csak a hasonlatodból indultam ki.

2016. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%

# 25

Az, hogy a vezetők részéről mi történne, csak az egyik rész. De ott volna ettől függetlenül a kulturális sokk is. Mi volna ha kiderülne hogy nem csak most léptek először kapcsolatba az emberrel, hanem már sokszor megtették ezt a történelem folyamán? Mi történne, ha kiderülne hogy közük van a történelemhez, a valláshoz és esetleg a földi élővilághoz, vm. az ember evolúciójához? A tudományok is jelentős átalakuláson mennének keresztül. Minden érvényét veszítené, amit az iskolákban tanítottak idáig.

Attól, hogy az ember alig 1 millió éve elérte a fejlődése csúcsát (a tudósok szerint), attól még lehetnek olyan lények az univerzumban, akiknél ez jóval korábban megtörtént. Akkor mi zárhatná azt ki, hogy ide is ellátogattak?

Ráadásul ha olyan technológia birtokában állnak, amivel mondjuk az emberek ingyen energiához jutnak, akkor az a gazdaságra és a világpiacra is jelentős hatással lenne, hiszen megszűnne a fosszilis tüzelőanyagok bányászata és eladása.

Sokan nem volnának képesek ezeket feldolgozni, zavargások, esetleg háborúk törhetnek ki a világban, sok helyen pedig a káosz és az anarchia lenne úrrá.

2016. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%

ma 19:21


Okozna kulturális sokkot, ha ilyesmi esetleg kiderülne, de szerintem az illetékesek nem ettől féltenek minket.Mi pedig elég hamar túltennénk magunkat ezen, persze ez csak az én véleményem, nem vagyok vallásos, nem hiszek különösebben semmit, lehet csak nem tudom elképzelni milyen az amikor valaki szentül hisz valamit. A wikis levelek alapján pedig már a vatikánnak is van UFO ügyi illetékese és többször is belengették már, hogy lehet vannak földönkívüli testvéreink. Ferenc Pápa nyíltan elmélkedik róluk, megkeresztelné őket ha szeretnék, meg ilyenek :D

2016. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
61%

22-27-es, nagyon pontosan látod a helyzetet. Ha feltételezzük, hogy ezek a dolgok igazak, akkor tényleg minden borulna. Rengeteg aljas, szörnyű és egyben hihetetlen dolog derülne ki, amit az emberiség jó eséllyel nem tudna feldolgozni. Hát még, ha kiderülne az a feltételezés is, hogy a földi élet és emberiség kialakulásához is közük van.


Ha abból indulunk ki, hogy a földi vezetők idegen technológiákhoz jutottak, akkor ezeknek az eltitkolása nemcsak amiatt lenne fontos a számukra, hogy ne omoljon össze az általuk működtetett és őket kiszolgáló, de népeket kizsákmányoló elavult gazdasági rendszer, hanem amiatt is, mert bizonyos technológiák eltitkolása hatalmat jelent a számukra, amiknek az alkalmazásával embereket manipulálhatnak a gyanú legkisebb jele nélkül. Ezáltal pedig rengeteg lehetőség nyílik meg a számukra a sötét céljaik eléréséhez.

Nyilvánvaló, hogy az elit a végsőkig ragaszkodna a hatalmához, tehát érthető lenne a sumákolásuk és hallgatásuk. Ekkora öngólokat nem engedhetnek meg maguknak, hogy nyilvánosságra hozzanak mindent.


Erről az egész témáról még Obama is hallgatott, és egyszer állítólag az idősebbik Bush elszólta magát, és azt mondta, hogy ha kiderülnének a földönkívüliekkel kapcsolatos igazságok, akkor azt az emberek nem tudnák feldolgozni. Ez azért nagyon elgondolkoztató szerintem. Mindezek mellett ott vannak más politikusoknak a nyilatkozatai is.


Ha mindezek a dolgok igazak, akkor egyszer valahogyan ki kell derülniük, akármi is történik utána az emberiséggel.

2016. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én masszív materialista voltam egész életemben, egésszen addig, amíg sorozatban megmagyarázhatatlan események történtek velem.

Ma már mindent, mindent megkérdőjelezek, és megtanultam a mainstream médiát "olvasni".

Amikor egy CETA/TIIP -es cikket csak úgy véletlenül alul/oldalt jelentetnek meg, csak úgy mellékesen, hogy elfogadták, ami azt jelenti, h Európa 28 nemzetének adófizető polgárait sz.pathatják meg bármikor úgy, hogy beperlik az adott államot, pl. elmaradt haszonra hivatkozva ami olyan NEM független (és befektetők által finanszírozott perköltségű - mert annyira drága a per, és tuti kimenetelű - mindig a multi nyer9 nemzetközi perekkel, nemzetközi MAGÁNbíróságokon sorban nyerik a pereket, és a milliárdos nagyságrendű kártérítéseket a globális nagyvállalatok - erről nem szól a média.

(forrás: Inforacy: A multi perel, a társadalom tejel ARD - német köztévé- nem is értem, hogy merték ezt leadni) 10 évig bankban dolgoztam (a válság előtt), de mikor a Lehmann Brothers összeomlott (amit bombabiztos kockázatmentes befektetésként adtak el a kollegáim), pszichológushoz jártak, annyira kiborultak -emberek életének munkája ment tönkre. Óriásit csalódtam az egész közgazdaságtanban, iskolarendszerben, az egész rendszert megkérdőjeleztem, amiben élek, aztán elkezdtem nyelveket tanulni, mert azt hittem, ez csak amerika és magyarorzágon ilyen, h az északi államok biztos más. Hát tévedtem.

Az egész világ mainstream médiája ugyanazt mondja - csak más nyelven. (jobb és bal szemszögből) de mindig a lényegről nem esik szó soha.

2016. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!